Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1751/3301 anonim ***** válasza:
0%
19:38 Ha hevesen kiálltál valahol pl. az egyéni nyugdíjszámlák mellett, akkor tárgytalan amit írtam és elnézést fogok kérni Tőled természetesen. Ilyenkor igazságos nyugdíjrendszer lenne, a mai nem az... A férfiak sokkal kevesebb ideig nyugdíjasok...
aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1752/3301 anonim ***** válasza:
8%
Vagy ha a nyugdíjban nem tudunk igazságot tenni, vezessünk be pl. Alapjövedelmet a kevésbé sikeres férfiaknak. 36F
aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1753/3301 anonim ***** válasza:
8%
Én leszek kb. Az első aki felmond férfiként. :) Semmi örömöm nincs abban, hogy dolgoznom kell. Nem akarok tovább adót fizetni, hogy pörgessem a GDPt, aminek számomra abszolút nincs értelme.. ;) 36F
aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1754/3301 anonim ***** válasza:
1740 nem, nem hazugság. Ha nem tűnt volna fel, két különböző ember írta ezt a két kommentet, és mind a kettőben igazság van.
aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1755/3301 anonim ***** válasza:
26%
Tudom, hogy két különböző ember írta. A Közszférában semmi különbség nem volt köztem és a Kolléganőim között. Ellenben többször megkaptam férfiként, hogy keveset keresek... (Több mint kétszer annyit kerestem, mint aki megjegyezte...) A kapitalizmusban tényleg lehet olyan munkaadó, aki úgy itéli meg, hogy a profitja maximalizálása érdekében többet fizet valamivel egy férfi alkalmazottnak... De! A Nők 40 program és a nyugdíjrendszer férfiellenessége viszont törvényesen is igazolt... 36F
aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1756/3301 anonim ***** válasza:
11%
19:38 Akkor pl. Támogatnád, hogy a várható élettartam miatt a férfiak 60 évesen mehessenek nyugdíjba, míg a nők 65 évesen? Rád szavaznék, elhiheted... :D Speciel utálok dolgozni. :D 36F
aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1757/3301 anonim ***** válasza:
60%
#1750: fogalmam sincs egyikről sem, mi a lényegük. Felvilágosítanál? 19:07 voltam.
aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1758/3301 anonim ***** válasza:
9%
1754: Így lenne igazságos. Minek dolgozzak, ha úgy is Chad d*gja a barátnőmet. Dolgozzon ő inkább.
aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1759/3301 anonim ***** válasza:
0%

21:07 Talán ez a cikk fejezi ki leginkább azt, amit mondani akartam.


[link]

aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1760/3301 anonim ***** válasza:
100%
#1754: oké, de akkor a közjavakra sem leszel jogosult. Pl. orvosi ellátás. Lesz pénzed magánorvoshoz menni? Miből?
aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!