Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1801/3301 A kérdező kommentje:

#1801

Nekem (veled ellentétben) nem kell szótár ahhoz, hogy értelmesen tudjak beszélni magyarul. Az általad keresett értelmezési mód a 4-es: "Üres frázisokat alkalmazó, hosszadalmas szónoklási mód". Pontosan így próbáltok felül kerekedni ebben a vitában. De mivel ugye hazugságokat adtok a számba, ezért a "hamis" jelző is helytálló.


#1800

Nem abban hazudtok, hogy én mit írtam le, hanem amilyen kontextust és értelmezést adtok ennek.

1. Az adó arra ösztönöz (vagy kényszerít, ha így tetszik), hogy minél hamarabb megállapodj, és családi életbe kezdj. Szerintem aki ez ellen ágál, az elmebeteg. A mai világban a fiatalok 15-16 éves koruk körül elkezdenek randizni, ami azt jelenti, hogy 22 éves korig 6-7 aktív évük van a párkapcsolati piacon. Tehát amit mások írtak korábban, hogy a korhatár túl alacsony, nem lehet ennyi idő alatt párt találni stb., én azt hamis berögződésnek gondolom. Ez csak egy, a liberalizmusban kialakult beteges jelenség, hogy az emberek 25-30 éves korukig egyedül vannak, pl. karrierista okokból. Pont az a jó a társadalomnak, ha az emberek minél hamarabb elkezdenek megtapasztalni dolgokat, megismerni az ellenkező nemet, a velük való kommunikációt. Ha egy pár együtt kezdi el a szexuális életet (hisz csak házasság után lehetne ugye), akkor azzal sem lesz probléma, hogy az egyik fél szűz, míg a másik fél már túl van száz partneren.

2. Arra egyébként nyitott vagyok, hogy a beígért átdolgozott és teljes intézkedéscsomagot tartalmazó dokumentum publikálásakor változtassunk az egyharmados adón. Természetesen nem letagadni szeretném, amit írtam, de ez szimplán egy hasraütésszerű szám volt, inkább a koncepció volt itt a lényeg. De az tény, hogy elég magasnak kell lennie az adónak ahhoz, hogy az 1-es pontban írtak érvényesülni tudjanak.

3. A többivel kapcsolatban bizony mást is írtam, ezek szerint azt nem sikerült elolvasni (vagy csak szándékosan hagyod figyelmen kívül, mivel nem illik bele az általad sugallt hamis képbe). Elmondtam, hogy a házassági kötelességek megszegésére irányuló vizsgálatok nem állandó megfigyelés, hanem az egyik házas fél bejelentése alapján indulnának el. Magyarul, amíg a házastársak meg tudják beszélni, oldani egymás között a dolgot, addig az égvilágon senkit semmilyen szankció nem fog érni. A pénzbüntetés és erkölcsrendészeti vizsgálat egy "durvább" kezelési megoldás lenne. Így a házastársak motiváltak maradnának abban, hogy megoldják egymás között normálisan a problémáikat, és fenntartsanak egy kiegyensúlyozott, boldog / nagyrészt boldog házasságot. Hiszen nem lehetne orrba-szájba elválni, ezzel családok és gyerekek életét tönkretenni, ugyanis lenne visszatartó erő. Mint azt te is tudod bizonyára, jelenleg a nyugati típusú társadalmakban a házasságok kb. fele válással végződik, és ez egy egyértelműen növekvő tendencia. Tehát kijelenthető, hogy egyrészt a liberalizmus ilyen téren is öngerjesztő káros hatást gyakorol, másrészt az emberek nem képesek önállóan normális döntéseket hozni, így állami kontrollra, adott esetben beavatkozásra van szükség. Persze aki szabados életét él, folyamatosan váltogatja a partnereit, meg 3-4x házasodik, azt kirázza ettől a hideg, hiszen rá kellene térnie a jó útra, ami számára ijesztő és elképzelhetetlen. De ez a csomag nem az ilyen emberek érdekeit veszi figyelembe, hanem a normalitást és a boldogságot.


Na ugye ehhez képest ti bő 1800 oldal óta hőbörögtök, hogy jaj szegény nők, milyen alapon rendelkezünk más testével és társai. Érdektelen femniáci propaganda ez, semmi több részetekről.

aug. 23. 15:04
 1802/3301 anonim ***** válasza:
63%

Tehát szerinted az értelmes, hogy hamis "Üres frázisokat alkalmazó, hosszadalmas szónoklási mód". Ha őszintén így hiszed az sok mindent megmagyaráz. Úgy még lenne is értelme, ha van közte vessző. Csakhogy, te a hamis retorika szóval éltél. Egy szónoklati stílus nem tud hamis lenni, legfeljebb a tartalma.

"A mai világban a fiatalok 15-16 éves koruk körül elkezdenek randizni, ami azt jelenti, hogy 22 éves korig 6-7 aktív évük van a párkapcsolati piacon." Aminek a felében jogilag is gyerekek és ami alatt nem érik el a személyiségük teljes kialakulását. Úgyhogy tuti jó döntést hoznának.

Azt mutatja a tapasztalat is, hogy ezek a kapcsolatok maradandóak és virágoznak...

Csak hogy jól értem-e. A mai világban a fiatalok 15-16 éves koruktól ismerkednek, de kell a készerítés mert ennek ellenére nem kezedenek el elég hamar "megtapasztalni dolgokat, megismerni az ellenkező nemet, a velük való kommunikációt." Teljesen világos amit írsz, csak némileg üti az egyik a másikat.

"Ha egy pár együtt kezdi el a szexuális életet (hisz csak házasság után lehetne ugye), akkor azzal sem lesz probléma, hogy az egyik fél szűz, míg a másik fél már túl van száz partneren." Ez mondjuk jelenleg is csak az inceleknek gond. Mindenki más időben elkezdi a dolgokat.

"De az tény, hogy elég magasnak kell lennie az adónak ahhoz, hogy az 1-es pontban írtak érvényesülni tudjanak.". Tehát alig felnőtteket kényszer helyzetbe hozni, hogy vagy földönfutó lesz, vagy házasodik. Gyakorlatilag a tradícionális cigány családok a mai napig élnek ezzel. Ott is olyan boldogok együtt a fiatalok, hogy öröm nézni.

"Elmondtam, hogy a házassági kötelességek megszegésére irányuló vizsgálatok nem állandó megfigyelés, hanem az egyik házas fél bejelentése alapján indulnának el. Magyarul, amíg a házastársak meg tudják beszélni, oldani egymás között a dolgot, addig az égvilágon senkit semmilyen szankció nem fog érni."

Meg vagy 3x leírtad, hogy el nem tudod képzelni miért is ne lenne alap a szex a házasságban. Biztos meg lehetne beszélni...

"Hiszen nem lehetne orrba-szájba elválni, ezzel családok és gyerekek életét tönkretenni, ugyanis lenne visszatartó erő." Gyanítom nem diszfunkcionális családban nőttél fel, így fogalmad nincs mennyire teszi tönkre a gyerek életét az állandó harc a szülők között. Mivel olyan kapcsolatod sem volt, ami gallyra ment és mégis fenn próbáltad tartani, így szerintem ebben a témában nem kéne nyilatkoznod.

"Mint azt te is tudod bizonyára, jelenleg a nyugati típusú társadalmakban a házasságok kb. fele válással végződik, és ez egy egyértelműen növekvő tendencia." Mihez képest növekszik egyértelműen? Néztél statisztikát, vagy ez is hasraütésszerű, mint a 30%?

"másrészt az emberek nem képesek önállóan normális döntéseket hozni, így állami kontrollra, adott esetben beavatkozásra van szükség." Aha, most nem képesek normális föntéseket hozni, de ha plusz terhet raksz rájuk és még sietteted is a döntést, majd hírtelen képesek lesznek?

"Persze aki szabados életét él, folyamatosan váltogatja a partnereit, meg 3-4x házasodik, azt kirázza ettől a hideg, hiszen rá kellene térnie a jó útra, ami számára ijesztő és elképzelhetetlen." Engem úgy is kiráz ettől a hideg, hogy összesen 2 párkapcsolat van a hátam mögött és mindössze egy emberrel feküdtem le, akivel utána cirka 8 évigy együtt is maradtam, majd mióta szingli vagyok, senkivel. Nem a szabados életmód, hanem a döntési szadabság elvesztése a gond.

"De ez a csomag nem az ilyen emberek érdekeit veszi figyelembe, hanem a normalitást és a boldogságot." Ez a csomag kizárólag az incel haverjaid és a te érdekeidet veszi alapul, indokolatlanul díjazza a férfiakat és bünteti a nőket, így kizárólag a nőkre helyezve extra terhet és nyomást. De, közben azért sérti minden más ember szabadságát is itt, ott, aki normális életet él jelenleg.

aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1803/3301 anonim ***** válasza:
74%

1804, imádom ezt a megoldást, ha elfogynak az érvek. Az élő vita végén is bebszod az ajtót magad után?

Az, hogy valaki rámutat hibákra, nem hazugság. Nincs olyan pontja annak, amit írtam, amire illene a hazugság definíciója, hacsak nem használod azt is saját értelmezés szerint.

aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1804/3301 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a csomagnak nevezett skizoid álmodozásodat hosszan kitárgyalták. Gyanúsnak kellett volna lennie józan ésszel, hogy nemhogy az olvasók 99%-a, de még a legradikálisabb incelek és femcelek is hülyének néztek tőle. Két skizofrén az agyában tud forradalmat csinálni maximum, ha elmegy egy pszichiáterhez. Akkor talán a nőknél is több esélyetek lesz. Na viszlát, nem lesz itt 2000 komment akármekkora mindenkit provokáló hülyeségeket írsz hogy a csomagban mindenkinek az életébe bele kell szólni mert úgy a tökéletes és igazságos.
aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1805/3301 anonim ***** válasza:
78%
Bocsánat hogy belekottyantok, de milyen mérföldkő lesz a 2000. hsz? 🤡 Változik majd tőle bármi? Ez egy teljesen felesleges fingreszelés. Egy elmebetegnek írogatunk tök feleslegesen mert soha nem fogja felfogni hogy idióta, mivel fogyatékos, mégis hogy értené meg hogy fogyatékos, ha fogyatékos. Én írtam már kb 10 hsz-t sok sok oldallal korábban, de komolyan nem értem az olyanokat akik hosszasan magyaráznak és érvelnek ellene, ez mind fingreszelés mert ez a fogykos (meg néhány hasonló válaszoló) sosem fogják megérteni mivel üresen kong a nagy fejük. Őrjönghetnek életük végéig, akkor se fognak kelleni senkinek ezek a sötét kis aljadékok és nem a külsejük miatt! Aztán majd amikor leélték gyűlöletben a kis sivár életüket, majd elgondolkodhatnak a halálos ágyukon (bár szerintem nincs mivel...), hogy mit b.tak el. De lehet hogy ezeknek még akkor sem fog világosság gyúlni az agyukban.
aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1806/3301 anonim ***** válasza:
63%
1809, neked meg nincs érved, amivel ezt alátamaszd így személyeskedsz és háritasz. Nem az én szegénységi bizonyítványom. Én is kiszálltam.
aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1807/3301 anonim ***** válasza:
16%

“Ez csak egy, a liberalizmusban kialakult beteges jelenség, hogy az emberek 25-30 éves korukig egyedül vannak, pl. karrierista okokból.”:


Te nagyon based vagy. Bárcsak ilyen emberek vezetnék a világot. Én egyébként a közoktatásban eltőltött 12 évet is egy modern baromságnak tartom. A világ jobb hely lenne, ha mondjuk 15 évesen fizika bsc -nek megfelelő tudással lehetne kezdeni a munkát teljes állásban és fizetéssel. Ehelyett mennek a sumérok 18 éves korig.


Az élet elkezdése minden szempontból ki van tolva a 25 -30 -as korosztályba főleg az oktatási rendszer miatt. Az emberek azzal érvelnek, hogy a közoktatásban az elvett utolsó 10 -15 év folyamán a felnőttgyerek az élete szempontjából hasznos tudást szed magára, azonban ez egyáltalán nem igaz. Aki nem kifejezetten történelemtanárnak/bölcsésznek tanul az egyetemen, általában szinte semmire sem emlékszik 30 éves korára a történelem/irodalom órák anyagából.


Ehelyett lenne mondjuk egy olyan rendszer, ahol 7 és 10 éves kora között mindenki megtanulna írni, olvasni és számolni egy rendes hatékony rendszerben, ami után jönne 6 év szakirányú mostani Bsc diplomának megfelelő képzés. Majd végül a 16 éves lelkes, fiatal és tanulásra kész férfit beültetnék teljes állásban az űrprogramba a 40 évesek közé.


Mellé még lenne egy helyretett párkapcsolati piac normálisan kezelt nőkkel és jöhetne 18 éves korban a családalapítás egy boldog 15 -16 évre, ami után a 10 éves szerződés miatt a nő gond nélkül elválhat az elhidegült kapcsolat miatt, de a férfi se érzi rosszul magát mert piaci értéke van, talál másik nőt.. főleg mint sikeres atomfizikus, ami a legjobban fizetett szakmák egyike.


Na ilyen helyen élnék szívesen.

aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1808/3301 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén megrémiszt néha, hogy hogyan írnak egyesek a nőkről. Mintha nem is emberek lennének, hanem csak egy feleségnek/anyának szánt robot.
aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1809/3301 anonim ***** válasza:
18%

“Aminek a felében jogilag is gyerekek és ami alatt nem érik el a személyiségük teljes kialakulását.”:


Ez valamennyire jogos abból a szempontból, hogy én is például csak 27 éves koromban lettem blackpilled. Ugyanakkor nem igazán látok érvet rá, hogy 15 évesen miért nem számíthattam volna én, vagy bármely ismerősöm felnőttnek. Sok normie szempontból felnőttesebb voltam akkor, például a ti szavaitokkal élve nem “itt piccsogtam”, hanem “fejlesztettem magam”.

Az ivarérettség meg már 13 évesen is megvolt.


“Úgyhogy tuti jó döntést hoznának”:

25 fölött a nők nagy része ugyanúgy a raktárost választja helyettem, tehát nem lett jobb a döntés attól a 10 évtől. Illetve mi lett volna ha ebben a helyzetben ugyanaz a nő 28 helyett 16 évesen házasodik a raktárossal? Eltőlt vele 10 évet, majd 26 évesen elváltan már érettebb és tudja mi kell neki. Közbe volt gyerek is, de nem lesz szingli anyuka hosszú időn át, ha az előbb leírt válaszomban foglaltak szerint a gyerek 16 évesen el tud kezdeni dolgozni atomfizikusként vagy 13 évesen melósként. Lakást utalja az állam (vagy ott is lehet piacot is szabályozni)

aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1810/3301 anonim ***** válasza:
72%

#1811

Te mit is dolgozol? Mert sejtésem szerint te sem vagy éppen atomfizikus.

aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!