Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1811/3301 anonim ***** válasza:
23%

1812:

A munkahelyem sajnos a libsi oofy doofy nyomorékok világa, így nem beszélhetek róla. Ha egyszer valódi sajtószabadság lesz, majd coming outolok, mint blacpilled incel.

aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1812/3301 anonim ***** válasza:
84%

#1813

Engem az érdekelt, hogy mi a szakmád, nem az, hogy a kollégáiddal miről beszélgetsz vagy éppen nem beszélgetsz.

aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1813/3301 anonim ***** válasza:
26%
1814: Most nem fogom leírni
aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1814/3301 anonim ***** válasza:
88%

#1815

Mindegy is, csak érdekelt volna. Én például egy múzeumban vagyok restaurátor és tárlatvezető; fiatal vagyok (huszonöt éves), de tudom, hogy tizennyolc évesen közel se tudtam volna ilyen jól ellátni a munkámat, pedig szerintem szinte minden szempontból könnyebb, mint például a rakétatervezés és atomfizika. Többek között ezért is butaság, az a felállás, amiről te is írtál. Sok mindent meg lehet tanulni gyerekként és kamaszként, de egy bizonyos szintnél nem lehet sose továbblépni, ami nem is baj, mert egy tizenhat éves srácnak nem is az lenne a dolga, hogy az űrkutatás szerves tagja legyen.

aug. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1815/3301 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az 18:11. Számú Válaszoló arra szeretett volna rávilágítani, hogy a modern korban az ember a biológiai érettségét sokkal hamarabb éri el mint a társadalmi érettségét. Ezzel kapcsolatban fejtette ki a gondolatmenetét, hogy megfelelő mentorációval, és fejlett oktatással, akár már 14-15 évesen is képes lehetne egy ember értékteremtő munkát végezni, nem kell megvárni a 21-23-25 éves kort. (És sok esetben ez a társadalmi érettség egybeesik a szexuális élet elkezdésével is...(pl. Nálam :D) 36F
aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1816/3301 anonim ***** válasza:
79%

1817


Nem. Egy gyereknek az a dolga, hogy tanuljon. Nem pedig az, hogy az idióta fantáziátoknak eleget tegyen.


Igenis meg kell várni, ami felnő a gyerek. Teljes érettséget nem éred el 14 évesen. Az, hogy te 14 éves korod körül rájöttél, hogy dugni jobb, mint kiverni, az egy dolog de nem lettél tőle felnőtt, nem lettél érett férfi, csak egy kisfiú, aki elméletben tudja használni a szerszámot.

aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1817/3301 anonim ***** válasza:
9%
10:02 A stílus maga az ember, mondják, úgyhogy szia...nem szeretnék lesüllyedni a szintedre.... 36F
aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1818/3301 anonim ***** válasza:
79%

1819 az a baj, hogy te bőven egy normális ember szintje alatt vagy, így egyértelműen az enyém alatt is.



Te tartanád jó dolognak a gyermekmunkát....

aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1819/3301 anonim ***** válasza:
9%
10:02 Undorító és gusztustalan a feltételezésed, hogy 36 éves férfi létemre ilyennel vádolsz! (Mert megkérdőjeleztem az ember késői életkorában történő értékteremtő munkakezdést...) Ha nem akarsz lesüllyedni teljesen, azonnal kérj tőlem bocsánatot! Ha nem teszed meg, remélem kitiltanak innen Téged örökre! 36F
aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1820/3301 anonim ***** válasza:
9%

"1819 az a baj, hogy te bőven egy normális ember szintje alatt vagy, így egyértelműen az enyém alatt is."

Önbizalom azért van Neked! A hajamat csapkodom a röhögéstől...komolytalan vagy, kedves Restaurátor....

aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!