Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1861/3301 anonim ***** válasza:
75%
14:35 Szerintem többet árt, ha bezársz karrierlehetőségeket nemek előtt, mintha hagyod szabadon magát a lehetőséget. Pl.A példában említett fizikusi pályát egyébként sem választja sok nő, minek kellene korlátozni? 36F
aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1862/3301 anonim ***** válasza:
6%

Egy általam preferált társadalomban a tanult, tehetséges és/vagy szorgalmas férfiak kapnák a jól fizető állásokat, a jó nők pedig őket választanák, beléjük lennének szerelmesek.


A lusta/tanulatlan/tehetségtelen férfiak helye viszont a raktárban lenne rakodómunkásként. Nőből maximum egy teltkarcsú plus size modell jutna nekik.


A probléma a mai világban, hogy egy ilyen raktáros d**ja a csajomat jelenleg, azaz feje tetejére állt társadalomban elünk.

aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1863/3301 anonim ***** válasza:
16%
1863: Jó, lehet igazad van. A munkaerőpiac világát máskor is meg szoktam hagyni a mgtow/redpill közösségnek.
aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1864/3301 anonim ***** válasza:
86%

#1864

Az még véletlenül sem opció, hogy a nők legyenek a szorgalmas és sikeres emberek, akiknek nem feltétlenül kell egy (férfi) partner ahhoz, hogy jól meglegyenek.


Neked nincs csajod. Az a nő sose volt a párod, nincs se jogod, se hatalmad felette. Mintha én hisztiznék, hogy Blake Lively a férjemmel szexszel, holott semmi közöm se hozzá, se Ryan Reynolds-hoz. Hányingerkeltő, ahogy a nőkről (és igazából ahogyan a férfiakról is) írsz.

aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1865/3301 anonim ***** válasza:
6%
14:41 A tanultság tényleg nem sokat számít, én is ezt tapasztaltam. Ha nem lépsz előre a karrierben, viszonylag gyorsan, elég nehéz ledolgozni a külsőbeli hátrányokat...bár karrierrel sem könnyű... 36F
aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1866/3301 anonim ***** válasza:
83%

1864: az nem a te csajod, ha meg tényleg az, akkor miért k...kba vagy szerelmes?


És a tanult, tehetséges, okos, szorgalmas nők? Azok elégedjenek meg azzal, hogy bazsalyoghatnak egy tanult, tehetséges stb-stb férfi mellett, ha meg még rondák is mellé, akkor dögöljenek meg? Amikor pedig az eszük, tudásuk hasznos is lehetne?


Én pl. ezt nem szeretem, amikor vki azt hiszi, a munkája, tudása az egy pontgyűjtő program, hogy be lehessen váltani jó nőre... az emberi része az teljesen ki van dobva az ablakon. Az, hogy a két ember személyiségre passzoljon, mindkét fél vonzódjon a másikhoz, kellemes legyen a másik társasága...

aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1867/3301 anonim ***** válasza:
4%

Off. 14:42 Én bétaként inkább az MGTOW felé húzok, rájöttem, már korábban, hogy önmagamért aligha fog szeretni bárki is, így tovább építem saját magam.

Bár pont ennél a kérdésnél vitáztunk korábban, hogy pl. a mentális betegségeket is lehet genetikailag örökölni, így kíváncsian figyelem a blackpillt is. 36F

aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1868/3301 anonim ***** válasza:
0%

“az nem a te csajod, ha meg tényleg az, akkor miért k...kba vagy szerelmes?”:


A nő személyiségét a mostani világ formálta olyanra, hogy azt a férfit válassza helyettem. 100 éve engem választott volna, mert tökéletesen összeillettünk.

aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1869/3301 anonim ***** válasza:
84%
Legfeljebb te gondolod úgy, hogy összeillettetek volna. Ő láthatóan nem értett egyet és ez nem lep meg. Úgy írsz róla, mintha nem is ember lenne, hanem valami kóbor macska.
aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1870/3301 anonim ***** válasza:
7%
1869: Én blackpill vagyok, de sok mindent a mgtow -ból vettem át. A new school 2020 utáni blackpill eleve olyan témákra épít (clownworld, clown economy), amik korábban a mgtow streamek témái voltak.
aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!