Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1871/3301 anonim ***** válasza:
7%
14:55 Azzal szoktak ijesztgetni itt, hogy bezzeg sok száz évvel ezelőtt a Lány Apja a dolgos, szorgalmas férfiakat preferálta Vőnek...most sokkal könnyebb a férfiaknak társat találni ahhoz képest...Hát...nekem speciel nem, engem még arra kondícionáltak otthon, ami régebben volt. Ma inkább a külső számít .. tényleg sokkal jobb és könnyebb... :D 36F
aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1872/3301 anonim ***** válasza:
7%

“Ő láthatóan nem értett egyet és ez nem lep meg.”:


Nem tud semmit se arról, miket nézek/kommentelek 4 fal között.

aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1873/3301 anonim ***** válasza:
0%
14:58 Én jelenle abban a fázisban vagyok, hogy bárcsak meg tudnám cáfolni a blackpillt... :D 36F
aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1874/3301 anonim ***** válasza:
89%

#1874

Na és? Hagytam én már ismerkedést azért abba, mert a sráccal semmilyen közös hobbink nem volt vagy mert bunkó volt egy pincérrel. Ő nem kedvelt téged, amire millió oka lehetett és csak ez számít.

aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1875/3301 anonim ***** válasza:
7%
15:01 Mindig udvarias voltam a randikon, természetesen a Pincérrel is... Olyan sok eredményt nem értem el, de nem is vagyok túl jó Pasee... :D 36F
aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1876/3301 anonim ***** válasza:
7%

1875: Igazából van egy problémás pont: az oofy doofy jelenség, azaz amikor látod a való életben, hogy egy béna kinézetű férfinak sikerült jó nőt szereznie.


Van aki tagadja a kivétel erősíti a szabályt elvvel, mások beintegrálták a blackpillbe. Van aki szerint mind béta balek.

aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1877/3301 anonim ***** válasza:
7%
15:03 "1875: Igazából van egy problémás pont: az oofy doofy jelenség, azaz amikor látod a való életben, hogy egy béna kinézetű férfinak sikerült jó nőt szereznie." Van ilyen, persze, de ez annyira feltűnő, hogy azt hiszi mindenki, hogy nagyon sok esetben van ez... Pedig inkább kivétel :) 36F
aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1878/3301 anonim ***** válasza:
komolyan mondom az itt kommentelőkből kéne alakítani egy offline közösséget. Összejövetek, közös programok, szabadidős tevékenység minden. :D
aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1879/3301 anonim ***** válasza:
92%

1870, mindegy mi formálta a személyiségét, az adott és továbbra se egy massza az összes nő. Ha más típus tetszene, mást keresnél. Személyiségre is.

Emellett, ezekszerint soha nem is volt a barátnőd. Az, hogy valakinek egyoldalúan udvarolsz, esetleg elmegy veled 1-2 randira és közli, hogy nem, az nem a "barátnő kategória". Ahogy az a nő se a barátnőd, legfeljebb ex, akivel x ideig valóban jártatok, de szakított. Ha jól sejtem a csajjal a kapcsolatod kb semeddig nem jutott, nem ám a járásig, mert azzal hencegnél, de azért a "barátnőd".

Ezer okból választhatta a pasit. De, ha már így szeretsz ezzel példálózni, másold már be a sok munkásember kérdés alá is. Érdekelene, hogy a kartársak, akiknek az a becsípődése, hogy velük csak a nincstelenség a baj, mit szólnak.

Hogy veletek mindig "csak" egy valami a baj, de az sose ugyanaz, miközben a nők mind ugyanolyanok, azonos preferenciákkal, az kicsit vicces.

aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1880/3301 anonim ***** válasza:
22%
15:25 "másold már be a sok munkásember kérdés alá is. Érdekelne, hogy a kartársak, akiknek az a becsípődése, hogy velük csak a nincstelenség a baj, mit szólnak." Inkább a külső számít egy férfinél, ebben azt hiszem abban a kategóriában és ebben is konszenzus van. Ha jól néz ki egy férfi, nem gond, ha kevés a pénze. 36F
aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!