Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1921/3300 anonim ***** válasza:
13%

1919, nem vagytok idióták állítólag, mégis olyanokat írogattok, hogy: "nem annyira könnyű változtatni, ha hízékony vagy, s ráadásul hormonproblémáid is vannak" XDDDD

És még az incelek lusták XD Jól van, ismét egy átlagos nőnek lehettünk szemtanúi :DDDDDD

Mindegy, mennyire vagy kigyúrva, és mennyire vagy gazdag, ha alacsony és ronda vagy, nem fogod érdekelni a nőket.

aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1922/3300 anonim ***** válasza:
79%

Úristen még mindig vannak válaszok??? Beszarás! Mikor jöttök rá, hogy nem érdemes foglalkozni ilyen degenerált, autista incelekkel, akik csak a hülyeségeit fujják az autipajzs meg közbeszól, ha olyan dolgot mond valaki, ami nem tetszik a kis lelkiviláguknak?


Az inceleknek meg üzzeném, hogy ne provokáljátok már a normális embereket! Nem veszitek észre hogy csak magatok alatt vágjátok a fát? Vagy fejlődtök egy adott ,,szintre" (tesztek azért, hogy legyen barátnőtök, pszichológussal, szociális hálóval, hobbival meg ilyenekkel), vagy fogadjátok el méltósággal, hogy nem lesz SOHA párotok!


Én is autista vagyok tudom milyen az, ezért nincsen barátnőm, de én nem hisztizek emiatt és nem akarom a normális emberek életét tönkretenni, hogy nekem jó legyen, mert egyrészt én nem is igénylem a párkapcsolatot, kettő a világ egy anarchia lenne, ahol mindenki egymást gyilkolja!


Szóval mégegyszer röviden!


Vagy fejlődsz, vagy beletörődsz!

aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1923/3300 anonim ***** válasza:
89%

1921 én nem mondtam azt, hogy ne próbálják meg. Anyukám is régen a sok hormon miatt hízott meg nagyon. Egészségesen étkezik és sokat mozog, mégis van rajta nem kevés plusz kiló, pedig már 5 éve folytat egészséges életmódot.


Nem csak állítólag, hanem valóban nem vagyunk idióták, ezek szerint veled ellentétben.


Az, hogy te senkinek nem kellesz, nem csak azért van, mert ronda, kövér és szegény vagy, uahem azért is, mert a személyiséged.... Maradjunk annyiban, hogy egyetlen értelmes ember számára sem vonzó...

aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1924/3300 anonim ***** válasza:
8%

“Én is autista vagyok tudom milyen az, ezért nincsen barátnőm, de én nem hisztizek emiatt”:


Ezt rosszul tudod akkor. Csinálja nyíltan autista Tinder profilt egy Chaddel. A legtöbb autistával az a gond, hogy ez látszik az arcukon, ahogy egy Down szindrómásnak is.

aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1925/3300 anonim ***** válasza:
8%

“Vagy fejlődtök egy adott ,,szintre" (tesztek azért, hogy legyen barátnőtök, pszichológussal, szociális hálóval, hobbival meg ilyenekkel), vagy fogadjátok el méltósággal, hogy nem lesz SOHA párotok!”:


Level 70 -es vagyok már, hova fejlődjek?


Ismerek raktáros hülyegyereket, aki vidékről idejött barátok nélkül (se barátok, se jó munka és még csak kondi sincs), aztán simán gond nélkül lenyúlta a csajomat.

aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1926/3300 anonim ***** válasza:
8%

“Egészségesen étkezik és sokat mozog, mégis van rajta nem kevés plusz kiló, pedig már 5 éve folytat egészséges életmódot.”:


Az elmúlt 6 -7 évben szerintem több energiát fektettem önfejlesztésbe, mint bármelyik ismerősöm… de nem vezetett sehova. A nők meg annyit nem tudnak megtenni közben, hogy nem esznek annyit, mint egy viziló és még ők oktatnak ki engem (aztán otthon d***ják a szuper értékes raktárost/dealert).

aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1927/3300 anonim ***** válasza:
#1926: nálad ez az állítólag 6-7 éve tartó, ám eredményre mégsem vezető, folyamatos önfejlesztés miből / milyen tevékenységekből áll(t)? Komolyan érdekelne.
aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1928/3300 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #1924, gyógypedagógus vagyok, rengeteg autistát láttam már. Nagyon keveset tudnál arcról beazonosítani, egy magasan funkcionáló vagy egy atipikus autistát meg soha.
aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1929/3300 anonim ***** válasza:
100%

"Level 70-es vagyok már..."

🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1930/3300 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, hogy a nőverős/nőgyalázós figurák még mindig itt tobzódnak, aki meg ezt szóvá teszi, azt szépen törlik a modik. Csak én nem értem?
aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!