Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1891/3301 anonim ***** válasza:
74%
Azok a hölgyek, akikkel ezt kivesézted, valszeg az az egy db troll, aki szerint Bp-n a 600e-s fizetés átlag és 1millából lehet csak gyereket nevelni. A való életben meg rengeteg csóró és nem is jóképű férfinak van nője - más kérdés, neked azok a nők opciók lennének-e, mert tényleg az adott férfi női megfelelője. Mert volt itt is kérdés, hogy "minden nő csak a jóképű férfit keresi-e" és a végén kiderült, hogy neki nőszámba csak a vonzó, 18-23 éves, karcsú, széparcú nő megy... azt meg ne vegyük a "minden nő" alá, mert "öreg", "kövér", "ronda", "gyereke van", "dugott már feketével"...
aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1892/3301 anonim ***** válasza:
86%

1890, valóban és a féfiak elég jelentős hányada nem is incel. Bár egyébként a többség továbbra is elhízott, otthon vágja a haját géppel és esetleg a ruháit megválogatja.

Mostanában volt fent egy Tiktok videó, ahol egy nagyhasú, lenőtt hajú pasit kérdeztek, hogy a vékony, vagy a ducibb nők tetszenek neki. Ő remek példa volt arra, amiről írtam. Azt persze nem tudjuk incel volt-e, vagy sem, de a miért adjunk magunkra rovatba bekerülhet.

Az incelek kapcsán ismét a korábban említett képekre tudok utalni, egyik se erőltette agyon magát, ahogy az a 2 db inci se, akiket életem során ismertem.

Nem mondom, hogy mérvadó statisztika, de nálam ez a tapasztalat. Biztos van egy szűk réteg aki hajlandó a külsején hozni huzamosabb ideig, de nem az tűnik a jellemzőnek.

aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1893/3301 anonim ***** válasza:
0%

15:54 1888. Azt nem tudom, merre olvasol itt befektetett munka nélkül topmodellre váró férfiakról. Lehet van ilyen de tőlem biztosan nem olvastál ilyet.

15:58 Szerintem elegáns lakás, autó, elegáns ruházat, meg nyilván fodrász, meg amiket írtak az előbb. Sajnos erre nem terjedt ki a kutatás. :( 36F

aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1894/3301 anonim ***** válasza:
8%
Ahj de megnézném ezeket a vitákat élőben. :D egyrészt, hogy ugyanígy kommunkálnátok-e, illetve hogy milyen lenne a közeg. Szerintem brutál jó lenne. :D
aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1895/3301 anonim ***** válasza:
0%
16:02 "A való életben meg rengeteg csóró és nem is jóképű férfinak van nője" Azért elég meredek ezt a két tényezőt ÉS sel összekapcsolni... :) 36F
aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1896/3301 anonim ***** válasza:
74%

1897: nem meredek, hanem tényleg így van. Ha az ember nem szemellenzővel meg szelektív látással jár, akkor bezony nem egy ilyen esettel találkozik.

Amúgy nekem is volt ilyen picsogó ismerősöm, neki mutogattam az ismeretségi kört, hogy de hát akkor Pali és a nője szerinted, a Frici... akkor jött, hogy "fúj, de hát azok a nők milyenek, én bottal nem nyúlnék hozzájuk".

aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1897/3301 anonim ***** válasza:
100%
1898, szerintem is itt van a kutya elásva.
aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1898/3301 anonim ***** válasza:
0%

16:07 Én nem vagyok incel, de nem is hallana senki tőlem olyat, hogy a nő vonzalmát a férfi arcán a lapátáll, a vadászszem, és a kálvinista nyak határozza meg...azt igen, hogy a különböző tesztoszteron szintű férfiaknál, különböző arcvonások alakulnak ki, ami egy bizonyos szinten vonzalmat ébresztenek a nőkben. :)

Ha jól emlékszem Meskó Norbert, A szépség eredete című munkájában ez megjelenik, de felkészülnék. :)

16:09 Sajnos ezt nem tudjuk reprodukálni, csak max. Ha küldesz felvételeket internetről. De elhiszem, hogy volt ilyen tapasztalatod. 36F

aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1899/3301 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem akadt meg a szemem a "női kvótán"? Hol van ilyen Magyarországon?
aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1900/3301 anonim ***** válasza:
66%
1892 a tények leírásábansemmi gusztustalan nincsen.
aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!