Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1851/3301 anonim ***** válasza:
14%

1848: Nekem Katie Bouman onnan jutott eszembe, hogy neki tapsolt a média az első feketlyukról készült képért. Valójában viszont ő csak “vezette” a csapatot, a 9000 sornyi kód nagy részét egy férfi írta, akinek nem is tudjuk a nevét.


“Vezette”: Manapság az ilyen munkahelyeken az történik, hogy egyrészt a feminista kvóták, másrészt a céges simpelés miatt a nőket magas pozíciókba helyezik, viszont a gyakorlatban csak dumálniuk kell.


A nők jelenléte a munkahelyen egyébként megváltoztatja a férfiak viselkedését. Simpelni kezdenek tőle, meg egymást taposni persze, ami hosszú távon tönkreteszi a céges kúltúrát. Az is egy megoldás lehet, hogy szegregált csak férfi/csak nő munkahelyeket hozunk létre.


Az is lehet, hogy a céges simpelés oka a párkapcsolati piac, ami ha megoldódna, nem okozna ekkora problémát a nők jelenléte, tehát ebben a kérdésben nyitott vagyok.

aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1852/3301 anonim ***** válasza:
42%
1849: Incelnek incelkérdés alatt nem jár pont
aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1853/3301 anonim ***** válasza:
86%

#1853

Azok a férfiak, akik képtelen ember módjára viselkedni egy nők közelében magukra vessenek. Valóban érett férfiak képesek nőkkel együtt dolgozni, hiszen emberként tekintenek a másik nemre, nem mint a szexuális vágyuk kielégítőjére.

Nem a nőket kéne büntetni és ellehetetleníteni, amiért léteznek, hanem a férfiaknak kéne önuralmat gyakorolnia és emberként viselkednie.

aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1854/3301 anonim ***** válasza:
0%
14:23...Jelenleg tényleg 0%-on áll az a válaszom, így én felpontoztalak! Speciel én béta vagyok, de nekem sem terem itt (és az egész kategóriában) babér... :D 36F
aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1855/3301 anonim ***** válasza:
0%
Katie Bouman esetén mondjuk az is lehetséges, hogy simán azért került oda, hogy ő beszéljen a témáról nyilvánosan. A modern férfi ingerküszöbét nem éri el egy csillagászati felfedezés, viszont ha odatesznek egy jó nőt, arra figyelni fognak.
aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1856/3301 anonim ***** válasza:
14%
14:24 Én mindig emberként viselkedek Hölgyek társaságában, és emberként bánok Velük ... A válaszaimat ennek ellenére itt 0%-ra pontozzák le, valamint mindig a Friendzone ba kerülök a való életben. :) 36F
aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1857/3301 anonim ***** válasza:
91%
1853: érdekes, az a magadfajtát nem zavarja, hogy ezer meg egy olyan felfedezés és tudományos-technikai újítás volt, ahol meg nők által végzett kutatásokért vitte el a pálmát és az üdvrivalgást férfi. És rengeteg olyan férfi is van, akinek nincs ilyen helyen keresnivalója - azokat lehet padlósikálásra kényszeríteni?
aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1858/3301 anonim ***** válasza:
7%

1856: Ment a zöld pacsi, bár jobb lett volna, ha leírod, hogy miért nem értesz egyet.


A nők és a munkahely egyébként egy külön téma, amiről én is elismerem, hogy keveset tudok. Azt látom, hogy a mostani a rendszer nem jó, de igazából nem tudom hogy változna, ha:


- Nemek közti egyenlőség lenne a párkapcsolati piacon - lehet a munkahelyen nem simpelnének a férfiak mert ott lenne helyette a Tinder?

- Nem lenne nő a munkahelyen - lehetséges hogy akkor is menne tovább a simpelés és taposás férfiak között is?

- Nem lenne női kvóta meg ilyen irányú nyomás - Lehetséges, hogy a férfiak viszont mivel a kígyóra hallgatnak, ennek ellenére is a női jelentkezőt vennék fel?

aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1859/3301 anonim ***** válasza:
0%

14:31 "És rengeteg olyan férfi is van, akinek nincs ilyen helyen keresnivalója - azokat lehet padlósikálásra kényszeríteni?"

Még épitőipari segédmunkásként is jóval többet fog keresni, mint a nők többsége... Szakmunkáról ne is beszéljünk... 36F

aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1860/3301 anonim ***** válasza:

“azokat lehet padlósikálásra kényszeríteni”:


Lenne pár férfi akit odatennék igen.

aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!