Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1901/3300 anonim ***** válasza:
84%
1901 hát izé....bizros arra érti, hogy a férfiak nem tudnak szülni meg menstruálni... 🤣
aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1902/3300 anonim ***** válasza:
0%
19:02 A tények leírásában semmi gusztustalan nincs valóban, azonban az a komment csak vélemény volt, a saját magánvéleményed a személyemről. Gusztustalan stílusban. Persze nekem teljesen mindegy, csak magadat járatod le így... 36F
aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1903/3300 anonim ***** válasza:
66%

1904 idézem a szöveget és írd meg nekem kérlek, hogy ebben mi az, ami nem tény, és ami gusztustalan stílus, mert én nem találom meg benne....



„1870 nem. A nők (meg régen a lányok apja) mindig normális férjet akartak. Az apuka minimum azt, hogy legalább pénze legyen, meg státusza. Tehát a régi világban se lett volna hajlandó alád feküdni, vagy alád rakni a lányát."

aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1904/3300 anonim ***** válasza:
7%
"Tehát a régi világban se lett volna hajlandó alád feküdni, vagy alád rakni a lányát."
aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1905/3300 anonim ***** válasza:
6%
Hogy írhatsz így valakiről...de nem szeretnék többet társalogni veled. Elég sok hasonló stílusú kommented volt már itt...minden jót!
aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1906/3300 anonim ***** válasza:
68%

1906 1907 ez konkrét tény. És még szépen is fogalmaztam. Nem a legszebben, de ez bőven nem meríti ki a gusztustalan stílus fogalmát.



Tudom, sok normális kommentet hagytam itt, ami nem tetszik neked, de az már nem az én bajom.

aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1907/3300 anonim ***** válasza:
83%
A kérdezőnek és az összes vele egyetértőnek egy tudományosan kidolgozott és kivitelezett pofont kellett volna kiosztania anyukának vagy apukának, illetve az ő esetükben mindkettőnek, talán nem lettek volna ilyen ilyen kis gonosz korcsok akik mások életének tönkretételéről ábrándoznak hogy nekik jobb legyen. Olyanok mint a csaholó csivavák. "Jól van már, eriggy arrébb" gondolják a a nagy kutyák.
aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1908/3300 anonim ***** válasza:
7%

“akik mások életének tönkretételéről ábrándoznak hogy nekik jobb legyen.”:


A mostani egyre fosabb világ helyett szeretnék egy jobbat, ahol mindenki boldog hosszú távon. Jelenleg egy olyan világ épül, ahol csak a nőknek jó és nekik is csak 20 és 40 között.

aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1909/3300 anonim ***** válasza:
6%

1909: Egyébként nem értem, hogy titeket hogy lehet hogy ennyire nem zavar, hogy ekkora különbség van a nemek között a párkapcsolati piacon.


Ez gyakorlatilag királynők va koldusok. Mi ebben a jó egyáltalán? Most akkor uralkodhattok egy kicsit, amíg össze nem omlik a rendszer?

aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1910/3300 anonim ***** válasza:
7%

Oké értem én királynő vagyok, az incel meg egyedül rohad meg, miközben dolgozik és fizeti az adókat nekem. - Teljesen érthető, elvégre csak az számít, hogy nektek jó legyen.


Arra viszont nem gondoltok, hogy ha véletlen fiú gyereketek lesz, ő milyen világban fog felnőni a 2030as években? Szeretnétek, hogy ő is incel legyen, ahogy mi?

aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!