Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1931/3300 A kérdező kommentje:

#1844

"az a durva, hogy kell létezniük inceleknek. A legalapvetőbb dolgokra sem képesek. Ez pedig nem a mi hibánk"


Hát akkor kinek a hibája? Szerinted saját választásból, elhatározásból lettünk incelek?

aug. 26. 20:27
 1932/3300 A kérdező kommentje:

#1885

Ha ilyen magabiztossággal nyilatkozol, mi a véleményed az én esetemről? Korábban linkeltem képet, hogy milyen az arcom, de röviden: torz és aszimmetrikus. Ezen nem segít semmilyen öltözködés, mert rám se néznek a nők, emberszámba se vesznek.


Az igaz hogy nincs havi 5 milliós fizum, amivel pénzéhes gold diggereket tudnék magam köré gyűjteni, de ez ne legyen már az én hibám, vagy inkább ne ez legyen már a normális megoldás egy problémára.

aug. 26. 20:30
 1933/3300 anonim ***** válasza:
68%

"Hát akkor kinek a hibája?"

Csak és kizárólag az inceleké.


"Szerinted saját választásból, elhatározásból lettünk incelek?"

Igen.

aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1934/3300 A kérdező kommentje:
Esetleg kifejtenéd, hogy milyen logika húzódik az elmebeteg gondolataid mögött?
aug. 26. 20:41
 1935/3300 anonim ***** válasza:
100%

1924 kétlem. Egyik régebbi volt tanárom fia autista, és egy tök rendes, helyes srác volt annak idején, hogy most milyen, azt nem tudom...



Level 70?🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Mínusz 70 még talán....



1926 szerintem az édesanyámat én jobban ismerem, mint te. Akinek különféle hormonproblémái vannak, neki nem csak abból áll az egész, hogy kicsit kevesebbet eszik és csak úgy jönnek le róla a kilók...



Ha 7 éve nem értél el semmit sem, akkor kétlem, hogy olyan hú de nagyon megerőltetted volna magadat.

aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1936/3300 anonim ***** válasza:
72%

1931



Valamilyen értelemben igen. Hisz ti p1csogtok itt ahelyett, hogy tennétek is valamit. Na most ezt egy kisgyerek csinálja, nem egy felnőtt ember. Egy felnőtt embernek ha valami nem megy első nekifutásból, akkor próbálkozik, gyakorol, fejlődik, nem pedig bevágja a durcát.



1934 hiszed, vagy sem, a te fejedben nagyobb gondok vannak, mint amekkora mértékűeket tulajdonítasz a normális embereknek. 1933 egyszerű tényeket írt le.

aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1937/3300 A kérdező kommentje:

Ha a másik válaszoló idetol egy nagy adag híg székletet, azt is ugyanilyen elánnal fogod fényezni, bizonygatva hogy mennyire finom?


Semmilyen tényeket nem írtok.


200x leírtam, hogy éveken át aktívan próbálkoztam. Részleteztem is. Erre még mindig azt mantrázod, hogy nem teszek semmit. Unalmas analfabéta vagy.

aug. 26. 20:50
 1938/3300 anonim ***** válasza:
83%

"“Én is autista vagyok tudom milyen az, ezért nincsen barátnőm, de én nem hisztizek emiatt”:



Ezt rosszul tudod akkor. Csinálja nyíltan autista Tinder profilt egy Chaddel. A legtöbb autistával az a gond, hogy ez látszik az arcukon, ahogy egy Down szindrómásnak is."


Látod erről beszéltem autipajzs! Nem vagy képes egészként értelmezni egy mondatot, hanem kiragadsz egy neked tetsző részt és azon kezdesz csamcsogni!


A másik meg felejtsd el ezt a szavakat, hogy Chad, Normie, Stacy, Sub5! Meg egyebek és még az alkategóriákról nem is beszélve!


Én is mégegyszer leírom! Autista vagyok ezt nem tagadom, DE nem ennyire, hogy embereket dobozoljak különböző cimkékkel! Az emberek nagyon változatos élőlények! Nincs értelme őket kategóriákra bontani meg pontozni őket, mint valami tárgyakat! Az ember ennél jóval komplexebb, legyen az nő, vagy férfi!

aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1939/3300 anonim ***** válasza:
58%

1937



Nem. Viszont az a bizonyos előző válaszoló tényeket írt ide, csak neked nem tetszik.


200x leírtad, hogy "próbálkoztál", viszont nagy valószínűséggel nem valódi próbálkozásokról van szó, hiszen ahhoz meg is kellett volna változnod pozitív irányba, de te még erre sem vagy képes.



Az utolsó mondat pedig sokkal inkább igaz rád, mint ránk, normális emberekre.

aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1940/3300 A kérdező kommentje:
Szóval fogalmad sincs arról, hogy mit írtam, csak nagy mellénnyel okoskodsz primitív módon. Ennyit az állítólagos tényekről.
aug. 26. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!