Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1961/3300 anonim ***** válasza:
14%

“Nem lepne meg, ha szétválasztanátok teljesen boldog párokat, mert hát a férfi egy "Chad", nehogy már nője legyen.”:


30 fölött megtörténik magától. A sok “10 év kapcsolat után nem találok párt, mi legyen” típusú kérdések nagy része mögött korábbi Chad férfiak vannak.

aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1962/3300 anonim ***** válasza:
86%
Azzal ti feleslegesen foglalkoztok, hogy kiknek milyen párkapcsolatai voltak és vannak. Ha szétmennek, az pont annyira nem a te dolgod, mintha együtt maradnának.
aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1963/3300 anonim ***** válasza:
9%

1963: Te is fölöslegesen foglalkozol vele. Hosszútávon se lesz sose olyan jó pasid, akivel most a barátnőd nyaral, miközben te itt irogatsz.


A barátnőd bizony szebb nálad, ahogy az influenszerek is, akiket követsz.

aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1964/3300 anonim ***** válasza:
11%
1963: És kifogások helyett ideje lenne lefogyni végre..
aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1965/3300 anonim ***** válasza:
80%
Csak úgy röpködnek az alaptalan előítéletek. XD
aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1966/3300 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg kifejtenéd, hogy milyen logika húzódik az elmebeteg gondolataid mögött?"

Korábban már kifejtettem, keresd vissza!

aug. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1967/3300 A kérdező kommentje:

#1960

Minket meg nem érdekelnek, hogy egy hisztérika min hisztizik. Aki nem képes meghallgatni a másik véleményét és emberi módon reagálni, annak felesleges írogatnia ide.

aug. 27. 08:02
 1968/3300 A kérdező kommentje:

#1961

Azt tudom akkor tanácsolni, amit nekem is írtak. El kell kezdeni önfejleszteni, tanulni, és több pénzt keresni. Ne várjatok a sült galambra. Fel kell állni a fotelből és pénzt keresni.


Ha nekünk ez a tanács, akkor nektek is.

aug. 27. 08:04
 1969/3300 anonim ***** válasza:
79%

1969, drága, vágod, hogy 22 évesen esik ki az egyetemről, (ha nem 6 éves képzésre ment, mert akkor csak 24 évesen) és kezdő/gyakornok lesz?

Te hány évesen is kaptad ezt a tanácsot? 22 éves frissen egyetemet végzettként?

Elmerengtem már többször a cirka 200 oldal alatt, hogy helyből vagy kretén, vagy nekifutásból? De most akkor meg is kérdezem, gondolkozol, mielőtt választ írsz, vagy ez is hasraütés szerű? Mert teljes sületlenségeket tudsz idevetni.

aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1970/3300 anonim ***** válasza:
79%
1959 lényegében erről szól a kényszerházasság. Mert ugye te ezt akarod. A papagáj pedig nem én vagyok, hanem te. Hiszen te ismételed ugyanazokat a baromságokat folyamatosan, miközben el sem olvasod az érveket.
aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!