Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1991/3300 anonim ***** válasza:
100%

1989, ez ám a szemellenző.

Ezt a részt is elolvastad, vagy csak ami neked kellemes? "aki az egyetem mellett egy kávézóban dolgozik"

A "pincér" egy egyetemista volt, akinek a családja valószínűleg nem volt elég tehetős így ahelyett, hogy otthon vakarózott, meg bulikába szórta mások pénzét dolgozott egyetem mellett. Nem egy random pincér, akit a mindenható párkapcsolat motivált bàrmire.

aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1992/3300 anonim ***** válasza:
80%

20:25

A barátom már előttem is motivált ember volt, és nyilván azóta is még inkább az lett, akárcsak én. Kölcsönösen motiváljuk egymást, ahogy a barátaimmal is alapvetőnek tartjuk ugyanezt. Ez az emberi kapcsolatok egyik legszebb velejárója. A párom egy tehetséges és szorgalmas ember, mindig is az volt, de nem mindenki indul ugyanonnan, nem minden karrierhez és élethez ugyanolyanok a lehetőségek. Hihetetlen, hogy ezt külön ki kell emelnem.

Nem hiszem, hogy azóta lecsúszott az ügyvéd, bár bevallom, fogalmam sincs, hogy mi van vele, nem is érdekel. Nem illettünk össze, ennyi.

25/N

aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1993/3300 A kérdező kommentje:

#1987 #1988

Valóban szarkazmus volt. De ti vagytok azok, akik femináci propagandát folytatnak, amely többek között tagadja a nemek közti különbségeket is.


#1987

Meddig szajkózod még papagáj módjára, hogy nem tettem semmit a párkapcsolatért? Egyszerűen HAZUDSZ. Középiskola, egyetem alatt is próbálkoztam nőknél, utána pedig (25 és 31 éves korom között kb.) szinte minden nap ezzel foglalkoztam. Utóbbi hat-hét évre hivatkoztam úgy, mint az aktív társkeresési időszakom. Rengeteg hobbit kipróbáltam, ahol lehet ismerkedni. Rengeteg nőhöz odamentem és próbáltam beszélgetést kezdeményezni. Jártam szórakozóhelyekre is. Fejezd be a hazudozásf.

aug. 27. 20:57
 1994/3300 anonim ***** válasza:
84%

1993, az IQ, az EQ és egyéb inteligenciák, a szaktudás, a precizitás, a megbízhatóság, igényesség, vagy épp a csapongás, labilitás, agresszió stb. Nem kizárólag nemi alapú. A testfelépítés, teherbírás, izomzat, stb. nem egyforma a két nemnél. Ezt soha, senki nem is állította. Lásd a mostani egyéb nemű boxoló körüli drámát. Épp erről szól.

Az, hogy nem tudod szelektálni és értelmezni a környezetedből jövő infókat, nem azt jelenti, hogy az alapvető fiziológiai különbségeket bárki tagadná.

Ismét felmerül, gondolkozol-e, mielőtt leírsz, kijelentesz valamit.

aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1995/3300 anonim ***** válasza:
50%

“Középiskola, egyetem alatt is próbálkoztam nőknél, utána pedig (25 és 31 éves korom között kb.) szinte minden nap ezzel foglalkoztam.”:


Ez mondjuk brutális. Nekem azért volt pár év szünet, azok voltak a legboldogabb éveim.

aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1996/3300 anonim ***** válasza:
53%

1993 az nem femináci, hanem feminista. A feminizmus pedig a két nem közti egyenjogúságot akarja elérni, nem pedig a különbségeket növelni.



Addig, amíg az alig létező agyadnak legalább egy sejtje nem lesz képes felfogni, hogy bizony igazságot írtam.



Nem hazuduzok, az a te szokásod, ahogy láthattuk, neked lényegében már azt sem szabad elhinni, amit kérdezel.


Nem tetted meg a szükséges lépéseket. Az egyik ilyen lépés, hogy nem abból áll ki az összes napod mind a 24 órája, hogy neked márpedig alanyi jogon jár a nő, meg a szex. Ha rá vagy feszülve, az visszataszító.

Ugyanez vonatkozik a hobbis részre. Ha csak azért csinálod, mert így hátha felszedsz egy nőt, az érződik.


Jártál szórakozóhelyekre, azért, hogy tudj csajozni. Az értelmes nők viszont általában nem pasit fogni mennek buliba, szóval nem csoda, hogy buktad. Nem is tudom, melyik a rosszabb. Ha legalább egyéjszakásod volt már, vagy ha még az sem.... Mindenesetre ez elég sokat elárul rólad.



Te hazudsz, hiszen értelmes emberként állítod be magad, pedig tudjuk, hogy nem vagy az.

aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1997/3300 anonim ***** válasza:
0%
Kösz, 1985. Most nézhetem újra az egész Breaking Bad trilógiát.
aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1998/3300 anonim ***** válasza:
82%
Sokszor olvastam itt, hogy "majd jönnek az Andrew Tate féle keresztények a saját megoldásainkat, aztán az összes nő bánja majd, hogy visszautasította az inceleket". Ezt valaki kifejtené, hogy mit jelent?
aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1999/3300 anonim ***** válasza:
23%

1998: Nem láttad, hogy Andrew Tate milyen sikeres lett pillanatok alatt a fiatal férfiak körében?


Egyelőre a hatalom meg tudta csinálni, hogy erővel elfogta a s***ci turned self improvement gurut és ez a szupererős akaratú Fortnite generációnak elég volt ahhoz, hogy visszaüljön az Apex Legends elé.


Azonban a repedés már látszik a rendszeren és ha egyszer áttörik a víz..


Na most Andrew Tate -ről és a hozzá hasonló emberekről tudni kell, hogy ha egyszer egy ilyen hatalomra kerül, ott nem lesz “piacszabályozás”, ami mindkét nemnek jó. Ott a nőknek a konyha lesz meg az egyéb csúnya dolgok.

aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2000/3300 anonim ***** válasza:
36%
Ééés igen. 2000 válasznál járunk!!!!!! Nagy dolog történt a mai nap!
aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!