Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2031/3300 anonim ***** válasza:
13%
2020, az agyatlan nőkkel (mindegyikkel) meg a szintén agyatlan simpekkel van a baj amúgy. Miattuk ilyen romlott a társadalom.
aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2032/3300 anonim ***** válasza:
72%
Úgy érzem, hogy szerinted minden nő agyatlan, akinek nem az a vágya, hogy feleség és anya legyen. XD
aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2033/3300 anonim ***** válasza:
20%

"A teljes egyenJOGÚSÁG még mindig nem valósult meg, hiszen bár papíron vannak szabályok, a valóságban viszont nem tartják be őket.":


Az átlagos férfi (a férfiak 80% -a) viszont hátrányban van a nő jelentkezőkkel szemben. Gyakorlatilag kiesik az állásinterjú előtt a női jelentkező javára, míg a nőt legalább behívják.


És bizony egy 30 -as nő esetén gyakori, hogy szülni megy. A probléma, amit írsz, jogos lett volna 50 évvel ezelőtt, amikor a munka egy életre szól. A mai világban viszont fél év alatt kirugják a férfit, ha nem teljesít jól. Közbe a nő meg éveken át megjelenik a csapatépítőn úgy, hogy a munkahelyen már évek óta nem láttam.

aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2034/3300 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul érzed. Feleségnek és anyának lenni piszok nehéz feladat, mert a férjek és az apák jellemzően lusták a háztartásban, nyafogósak, és nem keresnek elég pénzt ahhoz, hogy kifizetődő legyen a nőnek bevállalnia.
aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2035/3300 anonim ***** válasza:
8%
2033, plusz a sok kretén simp főnök inkább a nőt veszi fel, mert azzal tud flörtölni.. :D
aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2036/3300 anonim ***** válasza:
11%

Ebben a modern világban, ahol mindenki csak egy egyszerű gép, amit bármikor le lehet cserélni, nincs gazdasági és társadalmi létjogosultsága annak, hogy a nő esetén nem számít, hogy fog -e szülni.


Nem az 50 -es években élünk, amikor még a dolgozók számítottak és hosszú távú karriert építettek egy cégnél. Nem csak az incelproblémát kéne helyretenni, de most nem a politika kategóriában vagyunk.

aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2037/3300 anonim ***** válasza:
100%

"Közbe a nő meg éveken át megjelenik a csapatépítőn úgy, hogy a munkahelyen már évek óta nem láttam."

Az még véletlenül sem opció, hogy más pozíciókban, más beosztásban vagytok és ezért nem látod.

aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2038/3300 anonim ***** válasza:
0%

2035: Igen. Viszont ez a labda is oda esik vissza, hogy egy kopasz 40+ éves öregedő felesége által a másik szobába parancsolt "főnök" párkapcsolati piaci értéke jelenleg zéró.


Egy ilyen férfi egyetlen lehetősége, hogy a munkahelyi jogos tekintélyét használja arra, hogy valamilyen piaci értéket szerezzen.


Ha a kérdező programját végrehajtanánk, az ilyen férfiak visszakerülve a párkapcsolati piacra fülig szerelmes szingli anyukákkal találkoznának.

aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2039/3300 anonim ***** válasza:
18%
És nem simpelnék a nőket a munkahelyen meg az állásinterjún.
aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2040/3300 anonim ***** válasza:
40%
2038 én nem támogatom a kérdező programját. Bár blackpilled vagyok én is, így egyetértek vele abban, hogy jogos problémákat sorol fel, de az állami szabályozás méginkább elcseszné a dolgokat.
aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!