Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2061/3300 anonim ***** válasza:
11%

“Az adott emberi csoportok írtása ugyan visszatérő motívum a történelemben, de soha nem ért célt.”:


Melyik a legsikeresebb közel keleti ország? (lassan az egész nyugati világ legsikeresebb országa)

aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2062/3300 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a leirásodban az nem tetszik hogy csak az incifincik érdekeit szolgálják.

Sem a nők nem érdekelnek téged

Sem az egészséges férfiak.

Ez a te beteg világos soha nem fog eljönni.

Maradj tovább az álmodozásnál.

És nem lepődnék meg ha az egészséges férfiak összefognának ellenetek és szépek lerendeznék a mini virsliteket hogy többet ne gondolkodjatok butaságokon.

aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2063/3300 anonim ***** válasza:
11%
És megint a mini virsli XD ismét egy értelmes nő értelmes gondolatait olvashattuk Kappa
aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2064/3300 anonim ***** válasza:
65%
Te sem gondolhatod, hogy elfogadható az az undorító stílus, ahogyan másokról nyilatkozol. Egyszerűen szadista vagy.
aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2065/3300 A kérdező kommentje:

#2032

Szerencsére ez a veszély téged amúgy sem fenyeget, hiszen magányos, macskás nő vagy/leszel.

aug. 29. 13:04
 2066/3300 A kérdező kommentje:

#2060

Szóval szerinted nem viszonylag gyakori dolog, hogy egy nő összefekszik a felettesével valamilyen előny miatt? Álomvilágban élsz, te férfigyűlölő femináci.

aug. 29. 13:06
 2067/3300 anonim ***** válasza:
26%

“Sem a nők nem érdekelnek téged”:


Nekik bár nem jutna a szájukba Csabai Chad kolbász a hétvégén, összességében boldogabbak és elégedettebbek lennének az életükkel/férjükkel.


“Sem az egészséges férfiak.”:


Mi azok vagyunk. Van gondolkodó férfi meg béta birka. Gondolom neked az egészséges egy béta birkát jelent.


“Maradj tovább az álmodozásnál.”:


A programot nem a kérdező találta ki, hanem én írtam ide több mint 3 évvel ezelőtt, mint külön -külön megvalósítható egymástól független ötletek. A tény, hogy három évvel később az általam is elfeledett gondolataim 2000+ választ tudnak generálni.


Biztos vagyok benne, hogy tőlem jönnek ezek, mert például a 10 évre kötendő házasságot 8adikosként találtam ki és nem hallottam eddig mástól mostanáig.

aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2068/3300 anonim ***** válasza:
26%
Aztán most lehet hogy azóta valóban volt valami egyeztetés a magyar blackpill közösségben, amiben igazából nem vagyok benne.
aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2069/3300 anonim ***** válasza:
26%
A tény, hogy három évvel később az általam is elfeledett gondolataim 2000+ választ tudnak generálni... mutatja hogy mennyire fontos is a probléma és van kereslet ilyen megoldásokra, az emberek foglalkoznak vele.
aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2070/3300 anonim ***** válasza:
26%
Ha a kérdező troll, akkor is ez bizony 2000+ válasz gyerekek
aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!