Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2101/3300 anonim ***** válasza:
26%

Hat mar a nok is ki vannak magukra akadva.....



[link]



"Tényleg lépni kell mert nem fognak nyugton maradni"



Pont Rodger merenylete elott leptem le a vilag faszara. Ha ott maradtam volna, lehet, megszerveztem volna egy incel tomorulest :)



40F incel

aug. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2102/3300 anonim ***** válasza:
75%

2101


Wow, hoztál egy randiappos példát...én nem akarok ítélkezni, de mind tudjuk, hogy az online partnerkeresősdi nem éppen azoknak szól, akik egy telejsen normális, hosszútávú párkapcsolatot keresnek....az ilyen helyeken azt hiszed, hogy a pasik külömebbek? 🤣


De persze, értem, miért ezt a példát kellett felhozni... Mert ehhez még utána sem kell nézni semminek, elég 2-3 keresőszót bepötyögni és kész.

aug. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2103/3300 anonim ***** válasza:
11%

“Hat mar a nok is ki vannak magukra akadva.....”:


Női olvasóként most gondoljatok bele, mekkora erőfeszítés kell ahhoz, hogy évek dating app sikertelensége + az itt irogató kommentelők után is megpróbáljam tisztelni és szeretni a nőket és egy olyan rendszert kitalálni, ami nekik is ugyanúgy jó.


Írhatnék sokkal csúnyább dolgokat is.

aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2104/3300 anonim ***** válasza:
14%

“3 days? I was divorced, after 23 years of loyalty, 2 years ago. Haven't been with a woman since. I'm not even unattractive, uninteresting nor poor.”:


Mondhatnám, hogy sajnálom szegény kommentelőt, de inkább maradok a “végre valahára” kijelentésnél. Ezek a 23 éves oofy doofy nő heti 1x engedi a szexet típusú megalázó kapcsolatban lévő férfiak tartják fenn a jelenlegi rendszert meg tartják vissza a többi férfit.

aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2105/3300 anonim ***** válasza:
14%

“de mind tudjuk”:


De mind tudjuk, hogy az online dating pontosan ugyan az, mint a való életben. A való életben el tudják tagadni az emberek a blackpill -t, online meg nem.

aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2106/3300 anonim ***** válasza:
68%
Olyan férfi sose várjon sikert és sose kritizáljon másokat, aki olyan szavakat használ teljes komolysággal, minthogy " oofy doofy". Mi ez, valami oompa loompa szleng?
aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2107/3300 anonim ***** válasza:
8%

"Olyan férfi sose várjon sikert"



2007-ben (amikor utoljara ismerkedni probaltam) en nem ismertem ezt a szot, nem is hasznaltam. Megsem lett siker, ugyhogy nem ettol fugg :)



40F incel

aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2108/3300 anonim ***** válasza:
88%
Írtam én olyat, hogy ettől függ? Millió oka lehet a sikertelenségnek.
aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2109/3300 anonim ***** válasza:
23%

Rosszul írtam, 23 éve. Oofy doofy alatt a Megalázkodott papucs férfiakat kerestem, akik a “Linda” kegyeit lesik.


Mindig munkahelyen is “a Linda így, a Linda úgy”. Fontos döntéseknél “Most a Lindával így döntöttünk” (= A Linda döntött), “Most a Lindával úgy döntöttünk közösen, hogy bár gyerekként utáltam aglomerációból bejárni, de minden nap ingázni fogok 4 órát”.


Aztán hiperszuper, mert most “Lindának” köszönhetően így nem incel. “Linda” meg után feljön ide és beírja, hogy milyen jól működő kapcsolata van, holott a csávó pár sör után blackpilled incelként beszélt.



“Linda” helyére be lehet tenni bármilyen női nevet. Legalább 5 ilyen párkapcsolaton belüli incel férfit ismerek, mindenhol ugyanaz a minta

aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2110/3300 anonim ***** válasza:
82%
Mintha valami részeges elmélkedést olvasnék. XD Értelmes nőnél már csak emiatt a hozzászólásod miatt esélytelen lennél még egy haverságra is.
aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!