Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2151/3300 anonim ***** válasza:
0%

“Bluemel krva jól néz ki. Brutális jawline, 0 zsír a nyakon, biztos a testzsírszázaléka is dukál ehhez.”:


C’me on. Nem látod hogy szétáll a szeme? Max 6/10 tényleg csak a dús haj és az állkapocs miatt, viszont a dús haj jól megcsinálva ugye ma automatikus szex.


A blackpill 2024ben 50% hairpill

aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2152/3300 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem az abszolút top pasi Jensen Ackles a 30-as éveiben. Ő kb tökéletes külsőre szerintem"



Na, hat attol messze vagyunk, mi incelek.....



40F incel

aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2153/3300 anonim ***** válasza:
16%
2151 valóban elég messze vannak a szemei egymástól, és az orra is teljes off, de az álla és az állkapcsa legalább 9/10.
aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2154/3300 anonim ***** válasza:
65%

2152, szerintem a férfiak kb 90%-a messze áll tőle, csak, ha már szép férfit akarunk, akkor szerintem őt kéne linkelgetni, bár biztos vagyok benne, hogy ő se tetszene mindenkinek.

De a válaszom inkább reflektív jellegű volt a többi felmerült névre.

aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2155/3300 A kérdező kommentje:

#2109

Teljesen igazad van!

aug. 30. 17:45
 2156/3300 A kérdező kommentje:

#2130

Vicces, hogy te beszélsz arról, hogy az intelligensebb emberek így meg úgy.


Te FÉNYÉVEKRE vagy ettől.

aug. 30. 17:47
 2157/3300 A kérdező kommentje:

#2151

Egész pontosan mit takar ez a hairpill és honnan jön? Még nem hallottam.

aug. 30. 17:49
 2158/3300 anonim ***** válasza:
52%
2155, de, ki a hülye a Lindás példában? Szerintem nem a nő...
aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2159/3300 anonim ***** válasza:
63%

2155 mármint pont, hogy nincsen.



2156 Ha én fényévekre vagyok tőle, akkor ti incikék.... Hát nem éppen közel, az is biztos. Tény, hogy nem tartozom a legokosabb semelyik közé, de azért van némi sütnivalóm. Nekem legalább nem az az egyetlen beszédtémám, hogy rohadjanak meg a tip-top nők, amiért nem akarnak az incelekkel összejönni.

aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2160/3300 A kérdező kommentje:

#2159

Hihetetlenül unalmas vagy.


#2158

Bizonyos szempontból igazad van, azonban a férfi sem a saját hülyesége miatt került ebbe a helyzetbe! A társadalomban és a párkapcsolati piacon uralkodó feminista dominancia tehet erről. Sajnos nagyon sok a bomlott elméjű nő (lásd az itteni válaszolok jó része) , akik gátlástalanul és agresszív módon használják ki a kiváltságos helyzetüket, és akár a saját "párjukkal" szemben is érvényesítik azt. Ezt ugye bármelyik nő megteheti lényegében, így a férfiak tudják, hogy ha velük egy szinten lévő nőt szeretnének, akkor kénytelenek behódolni ennek a feminista agymenésnek, különben a nő új hímegyed után fog nézni. Itt arra lenne szükség, hogy a férfi társadalom legalább 70 százaléka egyik napról a másikra megváltozzon, és elkezdjen igazi férfiként viselkedni. Én sokkal inkább tartom magam igazi férfinak, az incel mivoltom ellenére is, mint ezek a meghunyászkodó, gyáva embereket.


De mivel ez a változás teljesen irreális és nem fog megtörténni, ezért van szükség véleményem szerint állami kontrollra és érvényesítő erőre.

aug. 30. 21:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!