Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2181/3300 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk aki elzárna embereket, az ne csodálkozzon a magányán. XD
aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2182/3300 anonim ***** válasza:
30%

"tinikorod ota nemi eletet elsz."

Meg úgy az egész olyan természetes és magától értetődő nekik, mint a levegővétel kb. vagy hogy dolgoznak/bevásárolnak/ügyet intéznek. Alapvető része az életüknek. Ez a normális. Csak legalább ne osztanák az észt azoknak, akiknek nem. Én látóként sem megyek pofázni egy látássérültnek, hogy hogy is van ez, meg mit kellene jobban csinálnia...

aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2183/3300 anonim ***** válasza:
34%

"Én látóként sem megyek pofázni egy látássérültnek, hogy hogy is van ez, meg mit kellene jobban csinálnia..."



Ugy-ugy ☝️☝️☝️☝️☝️



40F incel

aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2184/3300 anonim ***** válasza:
23%

"Maganzarkaba kene oket zarni 10 evre, aztan rajonnenek, mi ujsag, nem lenne ekkora a melleny."

De amúgy még csak ez sem kell, tudjuk jól. Elég lenne valami miatt egyik napról a másikra jól megcsúnyulniuk. Aztán élni tovább úgy. Tapasztalva a 0 figyelmet, totál láthatatlanságot, mellőzöttséget vagy a megvetést, alázást, bántalmazást stb. És akkor megkapnák valami nagyon okostól, hogy hát nincs ezzel így semmi baj, ha mégis szarul merik viselni, nem mosolyogva és derűsen, akkor betegek, irány a pszi. Tanuljanak meg szépen elégedettek és boldogok lenni egy életen át így. Egyszerű, mennie kell.

aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2185/3300 anonim ***** válasza:
63%
Aha, és mit vártok?
aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2186/3300 anonim ***** válasza:
17%
És még mielőtt jönne a belekötögetés a hasonlatba: a látássérült sem tehet róla, hogy annak született (vagy azzá vált), pontosan ugyanígy én sem, hogy g.cirondának. Nincs különbség. És akármilyen erőszakosan is nyomatják, nem, akkor sem lehet sz.rból várat építeni.
aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2187/3300 anonim ***** válasza:
74%

2179 az, hogy látsz a tévében egy eltúlzott, vagy éppen idealizált dolgot, nem jelenti azt, hogy a valóságban pontosan úgy mennek a dolgok.


Nincsen tini korom óta párom, sőt. Az első párkapcsolatomban most vagyok benne és még mindig szűz vagyok. Szóval nem, nem élek nemi életet tini korom óta.



2180 az, hogy nem tudsz kivel dugni ( mert azt már bebizonyítottátok, hogy nektek csak az kell), nem jelenti azt, hogy magánzárkában lennétek. Ugyanúgy mehettek akárhova, szerezhettek barátokat, szervezhettek programokat.

aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2188/3300 anonim ***** válasza:
19%
15:41 Én pl.még komolyabb és több tudományos kutatást a témában. :) 36F
aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2189/3300 anonim ***** válasza:
0%
15:46 És meg kell keményen dolgozni a megélhetésünkért is, jogos! ;) 36F
aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2190/3300 anonim ***** válasza:
63%

2182 mi veletek ellentétben nem gondoljuk azt, hogy a szex alanyi jogon jár. Nem alapvető része az életünknek, főleg pl nekem. Nem osztjuk az észt. Tanácsot adunk, ami nektek nem kell, mert ahelyett, hogy jobbá tennétek magatokat, mindkét akartok tönkrevágni a baromságaitokkal.



2184 jelenleg sem vagyok a leggyönyörűbb teremtmény a világon, hogy fogalmazzunk úgy. Így sem figyelnek nagyon rám, mellőznek, kivéve azokat, akiknek fontos vagyok, és ez tok oké és érthető, hiszen nem körülöttem forog a világ.



2186 De, baromi nagy különbség van a kettő közt. Arról nem tehetsz, hogy nem vagy a legszebb látvány, de arról igen, hogy egy okádék incellé váltál. Persze, ha jelenleg mindent összegezve mondjuk 10/4 vagy, akkor abból nem lesz 10/10. Viszont ha teszel magadért, akkor feltornászhatod azt a hármast mondjuk hatosra, ami az átlag felső határa, és az már bőven elég okés.

aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!