Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2161/3300 anonim ***** válasza:
59%

2160 de legalább normális, veled ellentétben.



De, azért kerültök ilyen helyzetbe. Ne minket hibáztassatok azért, mert eltoltátok... Az ide író női válaszolók mindenek, csak nem bomlott elméjűek, megintcsak veletek ellentétben. Nem tudom, hogy te hol élsz, de a helyzetünk nem kiváltságos (egy-két gazdagot, aranyásót leszámítva?


Bocs de tudod én nem egy uralkodó vagyok, nekem nem kell behódolni, velem egyenrangú partnerként bánjon a férfi.


Annak tartod magad, közben meg max egy kisfiú szintjén vagy.


Nem, még mindig nincsen szükség kényszerre. Attól semmi nem lesz jobb. Legalábbis a normális embereknek nem.

aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2162/3300 A kérdező kommentje:
Unalmas vagy, papagáj. Attól várok választ, akinek én is válaszoltam. Te nemkívánatos személy vagy itt.
aug. 30. 21:30
 2163/3300 anonim ***** válasza:
83%

2160 szerintem egy kapcsolatban ki kell alakítani az egyensúlyt. Van, amiben az egyik jobb, van amiben a másik, de tudatosan kell irányítani, amíg kialakul a mindkét félnek megfelelő rendszer. Így lehetnek egyenrangú partnerek. Ha az egyik direkt löki le magáról a felelősséget, vagy a feladatokat, vagy soha nem szól, nem húzza meg a határait, annak a fejére nőnek, legyen az nő, vagy férfi.

Ha valakinek jó egy olyan kapcsolat, amiben elnyomják, lelke rajta, de ne panaszkodjon ha meg se próbálja érvényesíteni az akaratát, mert ahhoz túl gyenge, gyáva, megalkuvó. Igaz ez mindkét nemre. Ha valakinek valami nem jó és kussol, akkor nem fáj eléggé (tehát végső soron saját beleegyezésével történik a dolog). De akkor a panaszkodása is hiteltelen.

Nagyon ritka az a helyzet, amikor ez nem igaz. És az, mikor lemegy valaki kutyába, csak ki ne rakják a szűrét, mert nem akar egyedül lenni, nem ide sorolandó. Ismét, nemtől függetlenül ez a véleményem.

aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2164/3300 anonim ***** válasza:
68%

2162 te meg a világban vagy nemkívánatos személy, sajnos mégis létezel.....



Nem vagyok sem unalmas, sem papagáj. Nem én tehetek arról, hogy ilyen elb@szott vagy. Próbáltunk mi normális emberek tippeket adni, amiktől legalább normálisnak tűnhettek, még ha nem is vagytok azok. De ti nem fogadtok meg semmit, hiszen akkor meg kéne mozdulni....


Tudod....a jelenlegi rendszeren nem kell változtatni. Hulljon a férgese, maradjon a normális. 🥰

aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2165/3300 anonim ***** válasza:
62%

Aki olyan béna hogy nem tud szerezni egy barátnőt, az biztos hogy nem hibátlan.

Nem a környezetnek kell változni, hanem neked kedves kérdező.

Nem az egész világ fog miattad megváltozni.

Neked kell.

aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2166/3300 A kérdező kommentje:

#2164

Gusztustalan egy papagáj vagy te. Egy démon. Egy magányos, megkeseredett macskás nő.

aug. 31. 09:14
 2167/3300 A kérdező kommentje:

#2165

Szerintem előbb olvasd végig az eredeti felvetést és a válaszokat is (még ha sok is), mert az ilyen primitív gondolatokat már 100x megtárgyaltuk.

aug. 31. 09:14
 2168/3300 A kérdező kommentje:

#2163

Értem, amit mondasz, de ha a párkapcsolati piacon az a helyzet van, hogy egy nő napok alatt talál húsz másik férfit, míg a férfi hónapokig, évekig keresi a normális, hozzá illő nőt, akkor az bizony egy súlyos, az egyensúlyból kibillent helyzet. Mivel ez még 50 éve se volt így, ezért kijelenthető, hogy ez teljes egészében a modern és kártékony feminizmus és egyéb liberális devianciák terméke.


Amíg ez fennáll, addig sosem lesz egyenlő a két fél a kapcsolatban. Jó esetben (ami szerintem nagyon ritka) a nő őszintén szeretni fogja a férfit, de egyrészt az ismerkedés fázisban akkor is csicskulnia kell a férfinak, másrészt ez tényleg ritka, és a többség a stabil párkapcsolatban is kénytelen ugyanezt csinálni. A férfiak is részét képezik tehát a problémának, de nem gondolom, hogy bármilyen szinten is hibásak lennének. Ők csak túlélni próbálnak.

aug. 31. 09:18
 2169/3300 anonim ***** válasza:
28%

Elfelejtettem válaszolni pár pontra.

2140 12:13 tényleg többet számít a vastagság, de megsúgom, a vastagságot a merevedés mértéke jelentősen befolyásolja, ami egy tiszta keringési rendszerrel rendelkező, sportos férfinek jobban összejön.

2141 12:15 a vékony tinifiúk senkinek nem jönnek be, max a tiniringyóknak. A huszonéves nőknél már alap, hogy izmos legyen a férfi. Akinek a túlsúlyos férfiak jönnek be, az jó eséllyel túlsúlyos nő is. A cikkben lévő esküvői fotó a vékony menyasszonnyal csak színjáték.

aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2170/3300 anonim ***** válasza:
64%

2166 még mindig nem.



Nem vagyok sem papagáj, sem undorító, démon meg főleg nem, mert akkor félnél tőlem.


Az utolsó mondatodat intézd kérlek a páromhoz, mert ő nem tud róla🤣🤣🤣



2167 100x megtárgyaltuk, hogy még csak le sem sz@rod, amit írnak neked, mert nem vagy hajlandó tenni semmit sem azért, hogy nőd legyen.

Itt te vagy az egyetlen, aki iszonyatosan primitív....


2168 nem ez a helyzet.... Akkor talál rövid idő belül a nő másik pasit, ha a csaj jól néz ki. Máskülönben nem, mert a pasik jó része iszonyatosan felszínes. Egy átlag férfi, amennyiben normális, pont ugyanannyi idő alatt tud párt találni, mint egy normális, átlagos nő...


Nem kell becsicskulni. Az udvariasság alap mindkét fél részéről. Az őszinte szerelem nem oypan ritka, csak te hiszed azt, mert téged senki sem szeret...


Hogyne, a férfi nem az soha nem ront el semmit, hiszen a teremtés koronája! 🤣🤣🤣🤣 Ugye ezt még te sem gondoltad komolyan?



2169 Nem feltétlenül.

Nem, nem alap nálunk, legalábbis nem mindegyikünknél.... (Bezzeg ha azt írnám most, hogy igen, csak kigyúrt pasik kellenek nekünk, akkor szerinted kurvák vagyunk, mert hát mi az, hogy a pasik testét nézzük csak.....)

aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!