Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2171/3300 anonim ***** válasza:
18%
2170 nem írnám. Nekem a facecellel meg a heightcellel van a bajom, amikor a 160 centis csajnak is 2 méteres csávó kell, meg a férfias arc.
aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2172/3300 anonim ***** válasza:
100%

Értem, amit írsz, értem miért játsza meg magàt valaki a kapcsolat elején, csak fel kéne ismerni, hogy épp azt hozza, amit írtál : "az ismerkedés fázisban akkor is csicskulnia kell a férfinak, másrészt ez tényleg ritka, és a többség a stabil párkapcsolatban is kénytelen ugyanezt csinálni. "

Épp azért kénytelen játszani magát, mert ahelyett, hogy olyat keresett volna, aki őt szereti meg, olyan képet mutatott, amibe a nő beleszeretett, csak hamis az egész. Amint borul a színjáték, megy a csaj, a kapcsolat, adott esteben a gyerekek, ha addig fenn tudtatartani a látszatot. Mennek a levesbe az évek, amik alatt boldog is lehetett volna az önmaga megnyonorítása és a másik módszeres átbszása helyett. Szerintem rohadtul nem éri meg. Meg vagyok róla győződve, hogy a szakítások, válások többsége ezen múlik. Ha nem játszaná az agyát az elején, nem kéne később se ezt a képet fenntartani, hanem lehetne önmaga, nem érzné bezárva magát a kapcsolatban, nem lenne megfelelési kényszer, nem vesztené el önmagát, az önbizalmát, önértékelését, nem kéne x sokadik a kapcsolatba, aki mellet végre férfinak/nőnek érzi magát stb. miközben erőszakkal tartja fent a hazugságot. Ez az állapot amúgy se tartható fenn örökké. Jön a gyerek, viszi az energiát, bukik a mutatvány. Vagy még előbb, mikor "belekényelmesedik" a kapcsolatba. Eleve, ha nem megjátszás lenne, akkor nem kéne "belekényelmesedni" hiszen azt, amit magadtól, kvázi ösztönösen, belső indíttatásból teszel, nem fogod abbahagyni, eleve kényelmesen leszel, szemben a kényszerből felvett szokásokkal.

Egyszerűen csak őszintének kéne lenni és úgy párt keresni. Sokkal jobb lenne mindenkinek.

A mindenféle kényszerítgetésről fantáziálás helyett hirdethetnétek ezt a gondolatot. Ez tényleg mindenkinek jó lenne. Csak, ehhez fel kell vállalni, hogy akár évekig nem lesz senki az ember mellett. Cserébe, aki a párja lesz, az valóban a párja, nem csak valami hely kitöltő alkalmi vendég.

Én szívesebben élnék egy olyan világban, ahol nem kell red flag-eket keresni, nem azt kell figyelni, mikor villan ki a maszk alól az igazság, hanem lehet normálisan ISMERKEDNI. Eleve hogy lehet ismerkedésnek titulálni valamit, ami csupa szépítés, meg direkt hazugság?

aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2173/3300 anonim ***** válasza:
22%

"Egyszerűen csak őszintének kéne lenni és úgy párt keresni. Sokkal jobb lenne mindenkinek.

Csak, ehhez fel kell vállalni, hogy akár évekig nem lesz senki az ember mellett."


"Csak"...

Illetve vagyunk mi, sikertelenek, akiknek nem "csak" évekig, hanem soha.

Én azért meg tudok érteni mindenkit, aki ezt nem vállalja... Hogy hosszú évek a fiatalságából, aktív korából szex és intimitás, férfi-nő kapcsolódás nélkül teljenek. Vagy akár az egész.

A 33N femcel vagyok, 10+ évnél tartok, de lényegében mindig is... Qrvára elég volt már ebből. Nem mostanra, már rég. Senki ne kerüljön ebbe a helyzetbe, ha amúgy van más normális(!) lehetősége, csak azon az áron, hogy nem lehet teljesen őszinte. Nekem nem lenne így sem, meg sok incelnek szintén, de akinek igen, az inkább éljen vele. A jóóó hosszúra elnyúló, időtlen időkig tartó (kényszer)"szingliség" iszonyú destruktív tud lenni.

aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2174/3300 anonim ***** válasza:
35%

Persze, es azok oktatnak ki minket, akik tizeneves koruk ota aktiv szexualis eletet elnek. Baromira nem tudjak elkepzelni a mi helyzetunket.



40F incel

aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2175/3300 A kérdező kommentje:

#2172

Ismét jókat írtál, de a lényeg lemaradt... Aki így gondolkodik férfiként (és kevés női példa is van biztos), az vagy nagyon szerencsés és megtalálja az igaz szerelmet, vagy (és ez az esetek 99%-a) egyedül tengődik, amíg teljesen lelki beteggé válik.

aug. 31. 14:41
 2176/3300 anonim ***** válasza:
63%

2173 még mindig jobb plusz két évig szingli maradni mondjuk, mint összejönni egy olyannal, aki csak átver.


2174 ti meg a normális emberek helyzetét nem tudjátok elképzelni és ahelyett, hogy dolgoznátok magatokon, vagy segítséget kérnétek valakitől ( akár mondjuk egy nőtől, hogy hogyan lehet úgy viselkedni, hogy az tetszen is valakinek....) inkább minket akartok tönkretenni.



2175 miért pont a női félről van szerinted kevés példa erre? Csak mert én nem így látom....



Még mindig inkább legyen valaki egyedül, minthogy pazarolják egymás idejét, esetleg tegyék tönkre egymást.

aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2177/3300 anonim ***** válasza:
17%

Így van, 40F incel. Mindig azok legyintenek "egy kis" egyedüllétre, akiknek amúgy nem reális opció örökre úgy is maradniuk. Akik tényleg csak regenerálódnak, szünetet tartanak két kapcsolat között, illetve várják, de nem teljesen esélytelenül az igazán hozzájuk illőt. Akik sosem voltak sikertelenek.


"2173 még mindig jobb plusz két évig szingli maradni mondjuk, mint összejönni egy olyannal, aki csak átver."

Te milyen plusz két évről beszélsz? :D Tényleg ennyire nem érted, nem tudod elképzelni? Több mint TÍZnél tartok, és teljesen kilátástalan a helyzetem, szóval nem plusz kettő lesz, azaz nem "csak" tizenkettő összesen, hanem amíg fel nem fordulok, összegyűlik vagy negyven-ötven is, ha nem több. Fel tudod ezt fogni?!

aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2178/3300 anonim ***** válasza:
0%
2172 Tényleg jókat és építő dolgokat írtál, de sajnos úgy látom, hogy az utópia. A saját példámból kiindulva nem nyithatok úgy pl. egy ismerkedési folyamatot, hogy gyerekkorom óta szorongok és nagyon félek a jövőtől. Talán érthető az üzenet, amit át akartam adni, amúgy tényleg jó lenne, ha így működne, ahogy leírtad. 36F
aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2179/3300 anonim ***** válasza:
31%

"ti meg a normális emberek helyzetét nem tudjátok elképzelni"



De el tudjuk. A szex es a parkapcsolat omlik a mediabol.



Nektek a mi helyzetunk elkepzelhetetlen, es emiatt legyszi ne oktass ki, mert easy mode-ban tolod az eleted, tinikorod ota nemi eletet elsz.



40F incel

aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2180/3300 anonim ***** válasza:
9%

"Így van, 40F incel. Mindig azok legyintenek "egy kis" egyedüllétre, akiknek amúgy nem reális opció örökre úgy is maradniuk. Akik tényleg csak regenerálódnak, szünetet tartanak két kapcsolat között, illetve várják, de nem teljesen esélytelenül az igazán hozzájuk illőt. Akik sosem voltak sikertelenek"



Spot on! Maganzarkaba kene oket zarni 10 evre, aztan rajonnenek, mi ujsag, nem lenne ekkora a melleny.



40F incel

aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!