Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2081/3300 anonim ***** válasza:
57%

De amúgy kérdező, miért nem akarjátok a kasztrálást??

Minden gondod bajod megoldódna.

És a nem csak neked hanem a nőknek is jobb lenne.

Békén hagynátok őket!

aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2082/3300 anonim ***** válasza:
13%

2079, az van nekik. Ha lenne fizikai erejük, sokkal több férfit erőszakolnának meg nők, mint jelenleg férfiak nőket. Gonosz, ördögi teremtések. Nem véletlen, hogy a női nemi szervek vetülete megegyezik a kecskefejes sátán ábrázolásokkal.


2078 megpróbálhatod, csak annyi a gond, hogy 90 kiló vagyok meg 196 centi, és rendszeresen sportolok, szálkás vagyok. Plusz cigók között nőttem fel, így meg kellett tanulnom megvédeni magam. :)

aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2083/3300 anonim ***** válasza:
0%
2082 ezt fejben kell lerendeznie egy férfinek. Meg kell tanulni azért gyűlölni a nőket, mert elviselhetetlen természetük van. Nem pedig azért, mert próbálkozik a férfi, és nem kell nekik.
aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2084/3300 A kérdező kommentje:

#2082

Nekünk nem lenne jó a kasztrálás.

aug. 29. 17:19
 2085/3300 anonim ***** válasza:
8%

“A hozzád hasonló férfigyűlölő "nőket" tényleg be kéne dobni egy 10 fős gangbangbe, ahol helyre teszik azt a nagy egódat.”:


Szerintem most erre maszturbál a csajszi. Írjál neki olyat, aminek nem örülne.

aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2086/3300 anonim ***** válasza:
69%

2085 tehát akkor neked még a csoportos nemi erőszak ötlete is tetszik, nem csak az, ha egy férfi erőszakol meg egy nőt.


Egyre "jobban" hangzik, mit ne mondjak... És így akarsz magadnak nőt....


Sem ő, sem én nem vagyunk elmebetegek, ez a cím itt és most a tiéd, meg az a pár incelé még.


2085 igaz, a kasztrálás-zártosztály-esetleges lobotómia lenne a tökéletes trió.

aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2087/3300 anonim ***** válasza:
52%
#2088 hagyd, ezeknek nincs nagyobb büntetés mint az amiben most élnek. Láthatják mindenhol a normális embereket és érezhetik hogy nem tartoznak közéjük. Leszedálva, öntudatlanul boldogabbak lennének, azt meg nem kívánjuk nekik ;)
aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2088/3300 anonim ***** válasza:
13%
2088 pár órája még a farkam akarta levágni az egyik barátnőd. :) sokkal agresszívebbek és kegyetlenebbek vagytok a férfiaknál.
aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2089/3300 anonim ***** válasza:
11%

“Egyre "jobban" hangzik, mit ne mondjak... És így akarsz magadnak nőt..”:


Nem nőt akar, hanem megmenteni a nőket és a világot

aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2090/3300 anonim ***** válasza:
74%
2091, jah, egy igazi hős. Érdemrendet neki!
aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!