Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2051/3300 anonim ***** válasza:
8%

Persze ha nem jön a nukleáris háború, akkor a "sikeres" családalapító kortársaim majd a barátnőjük tanácsára pszichológushoz fogják küldeni incel fiukat, miután csúnya weboldalakon jártak, aztán majd be lesz gyógyszerezve.


Ez a nőknek mindig megfelelő viselkedés se egy pozitív jövőkép szerintem.

aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2052/3300 anonim ***** válasza:
7%
Vagy valhogy felszedek egy 190cm+ latinát ma és elérem, hogy a gyerekem garantáltan Chad legyen és amíg mindenki más szenved, neki jó lesz és tovább tud szaporodni a középkorba
aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2053/3300 anonim ***** válasza:
11%
2049 tegyél még harminc vesszőt a mondatba, akkor talán meggyőző leszel!
aug. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2054/3300 anonim ***** válasza:
83%
2053, ha valakinek csak piszkálódásra futja, érvek, vagy vélemény helyett, az nem a másik szegénységi bizonyítványa.
aug. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2055/3300 anonim ***** válasza:
11%
Mit érveljek az összevisszasággal szemben, amit ideröffentettél?
aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2056/3300 anonim ***** válasza:
63%

2055, nem értelmetlenebb, mint amit a kérdező összehord. Senkit nem akartam meggyőzni azzal, amit írtam. Ha a világmegváltás a célotok és szívesen fantáziáltok világvégéről, utó és disztópiákról, az a ti dolgotok.

De mindenkinek "jó" rendszer nem lesz, így az a jó, ami a többségnek jó. Mert az ellen a többség nem fog lázadni. Ennyi lett volna a lényeg, ha a sok vessző megzavart.

aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2057/3300 anonim ***** válasza:
0%

Na ez már egy jóval összeszedettebb komment. Pont van ott, ahol pontnak kell lennie.

Az lenne mindenkinek jó rendszer, ha az összes simp eltűnne a világról.

aug. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2058/3300 anonim ***** válasza:
79%

2057 nem fognak. Maguktól se, de mástól se. Az adott emberi csoportok írtása ugyan visszatérő motívum a történelemben, de soha nem ért célt. A bókolás meg nem törvényileg betiltható.

Ami a vesszőket illeti, diszgráfiás vagyok. Ha fáradok romlik az írásképem.

A "simpek" mindig is voltak, csak régen nem volt ehhez felület. De, ezzel az elképzeléssel se értek egyet, hogy a nők általuk tuningolt egója a gond. A legtöbb nő önbizalomhiánnyal küzd. Az a szűk réteg meg, akit instán látsz, csak simán hangos, messze nem a többség. De, sokan közülük is csak látszat önbizalommal futnak, amit kb két mondatban lehetne porrá zúzni.

A "gond", ami szerintem egyébként nem gond, hogy nőnek az elvárások. Már nem elég fürdeni meg menő holmikat hordani, mint az én időmben, vagy erősnek és hangosnak lenni, mint még régebben. Adni kell magukra a pasiknak is. Nem elég, ha épp csak megél, mikor a nő jól keres stb.

A nők felé mindig is alap elvárás volt az igényesség, szépség. Mostanra a férfiak felé is az lett. Mert megteheti mindkét nem, hogy azt vár el, amit csak akar. Emellett teljesen más kell ma az érvényesüléshez, mint 15, vagy 55 éve. Ez is nagyban beleszól az ideál alakulásába.

Ha jönne valami dögvész, háború, akármi, ami az alapvető életminőséget megnyirbálja, akkor ismét más lenne a prioritás.

Ha úgy tetszik, az incelek baja a kényelmi társadalom.

aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2059/3300 anonim ***** válasza:
0%

Jajajaja, diszgráfiás hát. Kitalált, kamu "betegség". Tudod, hogyan teheted helyre a vesszőhasználatod? Mondatelemzés gyakorlásával, amit általános hatodikban oktatnak.

Azért nem értesz egyet azzal, hogy a simpek minden párkapcsolati piaci probléma forrása, mert nem vagy képben a valósággal. Más dolog bókolni egy nőnek, flörtölni vele, és más dolog simpelni, amikor jóformán semmilyen visszacsatolást nem kapsz (pozitívat pláne nem, max semlegeset), de te továbbra is nyomod a likeokat, rájuk írsz üzenetben, követed őket. A nagy lószart önbizalom-hiányos a legtöbb nő. Óriási az egójuk. Manapság már az 5/10 is olyan bombázónak képzeli magát, mint 10-15 éve a 7/10.

Különben ez ellen sok módszerrel lehet küzdeni. Az egyik a simpek közvetlen, nyilvános megszégyenítése, amit én rendszeresen alkalmazok, a másik pedig a nagyképű luvnyák szintén nyilvános megszégyenítése, és ezt is rendszeresen alkalmazom. Utóbbira a legkézenfekvőbb helyzet, amikor buliban megpróbálnak felszedni. Na akkor kell elhajtani őket.

aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2060/3300 anonim ***** válasza:
74%

Úristen mennyi hülye nőgyűlölő szerencsétlen.... Emberek, a munka terén legalább a tényeknek utána nézhetnétek.....


Meg mi az, hogy azért kerül egy nő magasabb pozícióba, mert valakivel szexelt? Ez gusztustalan hozzáállás, hányok ettől a tömör nőgyűlölettől. Ilyet csináltok, a következő pillanatban még picsogtok, hogy miért nincs csajotok.... Hát pont ezért nincs. Mert ti utáljátok a nőket, max a puncija kell és ennyi.



Arra meg inkább használjatok guminőt, vagy egyéb más maszturációs segédeszközt, mert a nők nem erre valók.... Szánalom ez de komolyan....

aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!