Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2041/3300 anonim ***** válasza:
22%

"Az még véletlenül sem opció, hogy más pozíciókban, más beosztásban vagytok és ezért nem látod.":


Én beosztott dolgozó vagyok és ha kiesek, lecserélnek egy jobb jelöltre. A nő meg "főnöki"* pozícióban van és évek óta nem jelent meg a munkahelyen, mert anyuka.


*: Az a főnöki pozíció azért volt, mert valaki fölötte rábukott szerintem.

aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2042/3300 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted, szerinted, de igazából lényegtelen, hogy mit gondolsz. Megint csak alaptalanul ítélkezel, de valójában nem ismered a tényeket.
aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2043/3300 anonim ***** válasza:
9%
Te nem, de az a férfi, aki rányomja az ezredik likeot a magamutogató 25 éves insta ringyó bikinis képére, akit tinderről követett be, az hidd el, simpelni fog a nőknek a munkahelyen is.
aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2044/3300 anonim ***** válasza:
16%

"Bár blackpilled vagyok én is, így egyetértek vele abban, hogy jogos problémákat sorol fel, de az állami szabályozás méginkább elcseszné a dolgokat.":


Én se hiszek 100% -ban abban, amit a kérdező írt. Sokan mondják a manoszférában, hogy egy sima libertariánus(azaz eredeti liberális) hozzállás helyretenné a dolgokat.


Azonban az a gond, hogy ma már túl vagyunk azon a világon, amikor a gazdasági piac helyre tudta volna tenni a dolgokat.


Egy német autógyár fennmaradásához nem elég a piac. Az egész nemzetnek harolnia kell érte. Lenin írt erről, de az ő megoldása se működött..

aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2045/3300 anonim ***** válasza:
0%
Nem Engelsre meg Marxra gondolok persze. Az ő jóslataik nem válltak be és korrigálva lettek.
aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2046/3300 anonim ***** válasza:
13%

Az egész balliberális ideológiával (azaz a marxizmus leninizmussal) az a probléma, hogy nem veszi figyelembe a férfiak és a nők szexpiaci igényeit.


Az embereket eredendően jónak tekinti és az összes társadalmi problémát gazdasági problémákra vezeti vissza.


Ezen kéne túllendülnünk és akkor felhasználhatnánk az összes korábbi tapasztalatot és létrehozhatnánk egy valóban működő rendszert modern tudományos alapokon, figyelembe véve az online forradalmat is.

aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2047/3300 anonim ***** válasza:
17%

Nyilván az is igaz, hogy minnél inkább "meg akarod tervezni" a társadalmat, annál inkább ellenállásba fogsz ütközni.


Ezért lenne szükség előbb egy konstruktív vitára, amiben átlagos emberek is részt vesznek, persze nem így, ahogy az előző 2000 válaszban láttuk. Legalább a problémákat be kéne ismerni nekik is.

aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2048/3300 anonim ***** válasza:
0%

"balliberális ideológiával (azaz a marxizmus leninizmussal)":


A nyugati világra gondolok, nem a sztálini "gyakorlati" kísérletre, amit Kádár meg a többiek is átvettek. Sztálin minden döntésének eredetileg megvolt a gyakorlati baloldal(Momentum, PM, de nem Magyar Péter) kompatibilis célja, azonban a politikai és gazdasági helyzet miatt végül nem vállt be minden. Utána meg minden keleti blokkbeli ország másolta, aminek persze örült.. és ennek az eredménye a "kádárizmus", ami itt, vagy akár manapság Venezuelában megvalósult

aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2049/3300 anonim ***** válasza:
75%

Soha nem lesz olyan rendszer, ami mindenkinel jó. Az ember önző, csak maga érdekli, illetve az, ami az ő boldogságának alapja. Ennyi és, ha ezt valami súlyosan sérti fellázad, ha a vágyai ki vannak elégítve, vagy vannak olyan vágyai, amik ki vannak elégítve és fenyegetik, hogy, ha tesz valamit, akkor ez a helyzet változik, akkor kussol. Az emberi faj így egybe nézve nagyon kevéssé komplikált és a legkisebb mértékben se jó. Ennek megfelelően az általa hozott döntések, szankciók, vagy épp törvények se lesznek jók.

Ezen túl kell lendülni és a saját életedet sínre tenni.

aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2050/3300 anonim ***** válasza:
7%

"Ezen túl kell lendülni és a saját életedet sínre tenni.":


Ezzel az ötlettel az a gond, hogy tegyük fel, hogy oké, elfogadom és a 2026 -os válaszomnak megfelelően helyreteszem az életemet ma.


Viszont mit fogok csinálni mondjuk 50+ évesen? Én is fel fogom magam kötni úgy, ahogy apukám elvált ismerőse, aki se munkát, se nőt nem talált.. ami a mi generációnknak 40+ évesen fog eljönni, ahogy látszik az oldalon is?


Másik gond, hogy mi lesz a gyerekem sorsa, ha helyretettem az életem? Mit mondjak neki a 2030 -as párkapcsolati piacon?


Vagy addigra úgyis jön a nukleáris háború és az jó lesz nekünk, mert "én megmondtam" 2024 -ben?


A korábbi generációk nem így gondolkoztak.

aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!