Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2001/3300 anonim ***** válasza:
22%

"Andrew Tate -ről és a hozzá hasonló emberekről tudni kell, hogy ha egyszer egy ilyen hatalomra kerül, ott nem lesz “piacszabályozás”, ami mindkét nemnek jó. Ott a nőknek a konyha lesz meg az egyéb csúnya dolgok"



Igen, es ezt nem latjak be a nok. Tulfeszitettek a hurt, hosszu tavon rafaragnak.



40F incel

aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2002/3300 A kérdező kommentje:

#1994

Ezek szerint te vagy az, aki nem ismeri a körülötte lévő világít. A nőnek hazudott férfi boxolók kapcsán is egy széles, magát liberális feministaként meghatározó réteg volt, aki szerint semmi probléma nincs azzal, hogy egy férfi nőket ver félholtra. Pontosan erről beszéltem, hogy mivel a nemek közötti egyenlőség már évtizedekkel ezelőtt teljesült, ezért a feminizmus ma egy kiüresedett fogalom, végső soron szélsőséges libsi agymenésekkel feltöltve. Röviden és tömören: elmebetegség. Ugyanennek az elmebetegségnek vagytok ti is a propagálói, anélkül hogy egyáltalán észre vennétek magatokat.

aug. 28. 16:14
 2003/3300 A kérdező kommentje:

#1996

Nem méltatlak válaszra, hiszen kifogásgyártó elmebeteg vagy.


#2000

Igen 😍

aug. 28. 16:14
 2004/3300 anonim ***** válasza:
52%

2002 nem nőnek hazudott férfiről van szó, hanem egy gén rendellenességgel született nőről. A méhen belüli fejlődés elején még mind a két nemű embrió ugyanolyan, később ha reagál az y kromoszómára a szervezet, akkor jönnek létre a férfi nemi szervek. Viszont vannak olyan ritka esetek, mikor a reakció nem történik meg, és ilyenkor jönnek létre az interszexuálisok. A boxoló nő, akiről te írsz, ő is ilyen. A születési anyakönyvi kivonatában is nőneműként van már megjelölve. Az egyetlen dolog, ami miatt férfiztok, meg transziztok az az, hogy őszinte fogalmazva a hölgy nem éppen szép, nem nőies. (ahogy egyébként a női boxolók nagy része sem.) Már csak azért sem értem, hogy minek vagytok így ki azon, hogy milyen erős, meg hogy félholtra ver másokat, ugyanis őt is győzték már le. Vannak nála erősebb és/vagy jobb technikájú nők.



A teljes egyenJOGÚSÁG még mindig nem valósult meg, hiszen bár papíron vannak szabályok, a valóságban viszont nem tartják be őket. Pl. tudtad, hogy nem legális állásinterjún a nőt faggatni, hogy akar-e majd valamikor szülni, esetleg van-e már gyereke? Megsúgom, az. Viszont nem tudunk ellene mit tenni, mert egyszerűen nem éri meg azt a herce-hurcát.


Röviden és tömören nem elmebetegség, hanem egy nagyin is pozitív hangvételű nézet. Csak neked, meg a többi incelnek, meg bántalmazó pasinak nem jön be ez a dolog, mert szerintetek a nő a tulajdonotok, azt csinálhattok velünk, amit csak akartok, a feminizmus meg ugye ezellen hacrol.



2003 a mondat helyesen így hangozna tőled: Nem méltatlan válaszra, hiszen én csak egy p8csogó kis incelke vagyok, aki még csak fél sem képes fogni azt, amit írsz.


Hurrá, megvan a 2000 válasz. Tudod, hogy mit értél el vele?

Semmit! Na jó, talán annyit, hogy egyre több ember látja, hogy miért is kell utálni az inceleket.

aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2005/3300 anonim ***** válasza:
82%

2004, a ki a nő témában azért vannak viták. Nem csak annyi a baj az illetővel, hogy csúnya. A friss hírek szerint két labor vizsgálat is kromoszóma rendellenességet mutat, nem véletlen lett most kizárva versenyekről.

Tény, hogy se nem nő, se nem férfi, így külön ágat kéne nyitni neki és a sorstársainak, ahogy van a paráknak is.

Nehéz kérdés, hol kéne meghúzni a határt, de olyan kromoszóma rendellenesség, ami hatásosabb, mint a dopping szerintem ad okot kérdésekre.

Ez nem szerves része a témának, csak szerettem volna hozzáfűzni.

Mert se ez "A nőnek hazudott férfi boxolók kapcsán is egy széles, magát liberális feministaként meghatározó réteg volt, aki szerint semmi probléma nincs azzal, hogy egy férfi nőket ver félholtra. ", se az általad írt interszexualitás nem pontos. Helif nőnek férfi, férfinak nő.

A születési anyakönyvbe meg a nemiszerv alapján sorolnak, ami neki női. Az nem mérvadó, ha a kromoszómáit tekintve (ami meghatározza a fiziológiáját) meg férfi, vagy legalábbis nem nő. Társkeresésben előbbi (külső nemi jegyek) sportban utóbbi a meghatározó.

Mivel jelenleg elég egyedi a helyzete és a hírek is elég bizonytalanok róla, megosztó téma lett.

aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2006/3300 anonim ***** válasza:
17%

Amugy Tate-tel kapcsolatban a multkori asztrologiai online osszeroffenes soran megtargyaltuk par haverral, hogy a mondandoja a tizenpareves gyerekeknek szol, ok kajaljak be leginkabb. Na, most ezek azok, akiknek a Pluto a Bakban van. A Bak a korlatozas, vasszigor. Tehat, ha ezek felnonek, es kezbeveszik a vilag iranyitasat, akkor a mai "szabados" vilag meg fog szunni, es csak a tortenelemkonyvben fognak ra emlekezni.



(Ami, szemely szerint, engem nem erint kellemetlenul, mert Bak Jupiterem van)



40F incel

aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2007/3300 A kérdező kommentje:

#2004

Férfi génjei vannak, tehát igazságtalan előnnyel indul a nőkkel szemben. Ennyi a lényeg. Ehhez a témához se értesz. Femináci liba.

aug. 28. 18:26
 2008/3300 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, miért nem a barátaiddal beszélgetsz erről?
aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2009/3300 anonim ***** válasza:
79%

2007


Írtam, hogy xy kromoszómájú. Tehát már itt kapásból meghazudtolsz. Én veled ellentétben utána is néztem azért a dolgoknak.


Nem femináci liba vagyok, hanem normális, feminista nő. De te persze nem sértegetsz válaszolókat, főleg ok nélkül ugye, végülis csak a kommentájraid nagy része nem több puszta alaptalan sértegetésnél...



2008 szerinted ennek vannak olyanjai?

aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2010/3300 A kérdező kommentje:

#2008

Funkciójának megfelelően használom az oldalt.


#2009

Semmilyen szempontból nem vagy nőként említhető.

aug. 28. 19:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!