Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1981/3300 anonim ***** válasza:
25%
Én is diplomás vagyok és átlag fölött is keresek a facebook -on terjedő cikk alapján.
aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1982/3300 anonim ***** válasza:
39%
Na és? Egy értelmes nőnek sokadlagos tényező, hogy milyen állásod van.
aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1983/3300 anonim ***** válasza:
21%

1982: Ahogy az inteligencia és a személyiség is. A kinézet számít.


Illetve azért ez így nem teljesen igaz, mert próbálj meg találni drogdealert, akinek nem megy a csajozás.

aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1984/3300 anonim ***** válasza:
13%
Sikeres drogdealert - nem a csöves piacról beszélek.
aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1985/3300 anonim ***** válasza:
74%

Arra emlékeztet ez, mint amikor a harmadik randi után megszakítottam az ismerkedést egy fiatal ügyvéddel, aki roppant büszke volt a karrierjére. Tényleg, mintha Saul Goodman fiatalabb, de sokkal arrogánsabb változata lett volna. Nem is tudott másról beszélni a munkáján kívül, és részemről ez volt az egyik ok, amiért kiábrándultam. Hiába tehetős és sikeres valaki, ha mellé unalmas és érzéketlen.

Pár hónappal később összefutottunk és kérdezősködött, hogy megbántam-e, hogy ejtettem őt. Szinte személyes sértésnek vette, hogy nemcsak, hogy nem bántam meg, de hogy azóta kapcsolatban vagyok valaki mással, aki az egyetem mellett egy kávézóban dolgozik. Rögtön el kezdett nevetni, amiért "dobtam a nagyfogást egy lúzerért". Nyilván a párom akkor nem keresett annyit, mint amennyit ez az ügyvéd kereshetett, de intelligensebb, érzelmesebb, műveltebb, viccesebb és jobb társaság volt, mint ő. Nekem akkor és azóta is (három éve) ez számít jobban. (Nyilván azóta a párom és én is sokat fejlődtünk sok mindenben, többek közt a karrierjeinkben is.)

25/N

aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1986/3300 A kérdező kommentje:

#1978

Te hímsoviniszta vagy, mivel azt sugallod, hogy egy nő nem képes elvégezni egy férfi munkáját. Ez egy undorító középkori bigott felfogás. Azonnal menj el érzékenyítő tréningre.


#1980

Tanár akarsz lenni. Én meg párkapcsolatban lévő ember. Erre mondják a többiek, hogy nem jár senkinek alanyi jogon. Akkor neked sem jár semmi.

aug. 27. 19:46
 1987/3300 anonim ***** válasza:
80%

1986 miért lenne hímsoviniszta az, aki egyszerűen tisztában van a biológiából fakadó különbségekkel?



Pontosan.... Senkinek sem jár alanyi jogon semmi. De amíg te a párkapcsolatért nem teszel meg semmit, addig az említett diák, aki tanár akar lenni, az tett is érte, hiszen rendesen végigtanulta az általánost is, de minimum a gimit biztosan. Jó eredményeket ért el érettségin, ezért fel is vették a kívánt szakra. Tehát, az illető 5ett valamit már azért, hogy elérje, amit akar, míg te nem.

aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1988/3300 anonim ***** válasza:
78%
1986, értem a szarkazmust, mert feltételezem nem vagy teljesen retard. Amennyiben mégis komolyan gondoltad, abban az esetben a válaszom hogy nem vagyok hímsoviniszta, csak veled ellentétben van némi biológiai tudásom, belátásom és logikám. De, szerintem te se vagy akkora gyökér, mint mutatod, csak valahogy el akarod lökdösni ezt a kérdést 2000 hozzászólásig, mert neked már ez is nagy siker. Így az élő fába is belkötsz, csak nőljön a hozzászólások száma. Sajnállak.
aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1989/3300 anonim ***** válasza:
16%

“Nyilván azóta a párom és én is sokat fejlődtünk sok mindenben, többek közt a karrierjeinkben is.”:


Ez a brutális blackpill az egészben igazából. A párkapcsolatban sikeres pincérnek a barátnő megadja a motivációt az élet minden területén és hosszú távon sikeresebb lesz pénzügyileg is, mint az elején sikeres, de később lecsúszó ügyvéd. Annak ellenére, hogy az ügyvéd lehetséges, hogy azért került oda az elején, mert tehetségesebb és szorgalmasabb volt.


Igazságtalan és undorító rendszer. Ezért kell helyretenni a párkapcsolati piacot.

aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1990/3300 anonim ***** válasza:
7%

Annak az ügyvédnek egy top férfinak kellene lenni, akiért verekdnek a nők.


De az egész kihat az emberiség fejlődésére is. Gyerekként emlékszem, hogy egy akkor vásárolt számítógép 4 évvel később őskövületnek számított, pedig nem is ez volt a legfontosabb fejlődési irány.


Most az AI és meraverzum mániában meg még mindig 2020 -as CPU -kat vásárolnak az új modern gépekbe.

aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!