Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1971/3300 anonim ***** válasza:
80%

1968 pont te dumálsz itt arról, hogy mi hisztizünk és mi nem hallgatjuk meg a másik felet és mi nem reagálunk emberi módon????



Hiszen most írtad le saját magadat.



1969


Az egyetemisták jó része hidd el, ezen a téren sokkal magasabb szinten van, mint te valaha is leszel.



A probléma itt azzal van, hogy egy 22 éves jobb esetben éppen, hogy végzett az egyetemmel. Ha 4-nél több éves, akkor meg még nem. Lehet, ez csak az én véleményem, de egy 22 éves félig meddig még gyerek.


Hogyan "álljon fel a fotelből", ha még tanul, és jó esetben van max egy heti pár órás diákmunkája?


Abból szerinted jutna meg a te qrva magas büntetésedre? Én nem olyan régen végeztem az egyetemmel úgy, hogy volt diákmunkám, és így is épp, hogy úgy egész normális szinten fenn tudtam tartani magamat szülői segítséggel úgy, hogy államilag támogatott voltam egyetemen végig és koliban laktam, tehát ezen a téren még talán nekem volt a legkevesebb okom, ami miatt panaszkodhattam volna...

aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1972/3300 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg az, hogy minél korábban belehajszoltok vkit a házasságba, nem azt jelenti, hogy előbb "gondolkodik" meg "megállapodilk"... hanem fosni fog attól, hogy éhen hal, ezért az első emberhez hozzá fog menni, aki odabüfögi neki, hogy tetszel, tök mindegy, mennyire tetszik neki és mennyire jó ember. Persze ha a férje jól elveri heti háromszor brahiból, akkor meg lehet rá mutogatni, hogy "tetszett vóna jó' választani, hozzánk hasonló lúzert, akkor nem lenne ilyen gond". (megsúgom, de, arra is lenne esély... az incel az nem egy értékjelző, közöttük is vannak agresszív suttyók)
aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1973/3300 anonim ***** válasza:
11%

"Csak hagyjátok élni a nőket. Ennyit kell tennetek, csak ennyit"



Olajpalmabogyo :)



[link]



Amugy ram egy rossz szot nem szolhattok, 15 eve kb. ra se neztem nore.....



40F incel

aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1974/3300 anonim ***** válasza:
23%

"Ahol már ilyen "csomagok" felmerülnek, ott már nem érdekel titeket egy nő szava"



Amugy a noket sem erdeklik a mi bajaink es kivanalmaink. Csak a Chad-eket szolgaljak ki.



40F incel

aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1975/3300 anonim ***** válasza:
64%
Minek kéne foglalkoznom egy idegen férfi szingliségével? Semmi közöm hozzá.
aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1976/3300 A kérdező kommentje:

#1969

Nem kötelező egyetemet végezni. Szakmunkásként amúgy is jobban lehet manapság keresni már nagy átlagban. Mivel nemek közötti egyenlőség van szerintetek, így egy nő is elvégezhet bármilyen fizikai munkát.

aug. 27. 13:39
 1977/3300 A kérdező kommentje:

#1971

Mint már elmondtam, én is diplomás ember vagyok. Dehát nem várom tőled, hogy értelmezni tudj egyszerű mondatokat.


#1975

Nekünk mi közünk van ahhoz, hogy idegen emberek mennek-e egyetemre, vagy szerelmesek-e?

aug. 27. 13:40
 1978/3300 anonim ***** válasza:
72%

1976, gondolom a biológiai különbségeket és a társadalmi megítélést meg a szőnyeg alá seperjük nem?

Persze, bárki lehet hidegburkoló, vagy asztalos, csak nem fogják foglalkoztatni és sokkal előbb beletokkan (ha valahogy el tud helyezkedni), ha ugyan valaha képes lesz hasonló súlyt mozgatni 160 centis nőként, mint egy 180 centis férfi.

De a biológia nem lényeg, az észérvek se sokat nyomnak a latba, ez már feltűnt. Mellesleg te mondtad, hogy "Azt tudom akkor tanácsolni, amit nekem is írtak. El kell kezdeni önfejleszteni, tanulni, és több pénzt keresni. Ne várjatok a sült galambra. Fel kell állni a fotelből és pénzt keresni." most akkor tanuljon, vagy menjen szakmunkásnak?

Azok a csúnya ellentmondások megint.

Ismét megkérdezem, gondolkodsz mielőtt választ írsz?

aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1979/3300 anonim ***** válasza:
78%

#1977

Semmi, az lenne a legjobb, ha semmilyen formában nem foglalkoznál ezekkel az emberekkel, hanem egyszerűen békénhagynád őket. Erre képtelenek az incelek.

aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1980/3300 anonim ***** válasza:
73%

1976



Elvégezhetünk igen, de ha én mondjuk tanár akarok lenni, nem pedig asztalos, ahhoz egyetem kell.



1977 ha ez egy diplomás ember szintje, akkor az nagy szégyen az országunkra nézve.



Igazából pont, hogy semmi közötök nincsen hozzá, éppen azért ne is pofázzatok bele. Törödjetek azzal, hogy nyalogatjátok a saját magatoknak okozott sebeiteket és a normális embereket hagyjátok békén.

aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!