Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1941/3300 anonim ***** válasza:
18%

“DE nem ennyire, hogy embereket dobozoljak különböző cimkékkel! Az emberek nagyon változatos élőlények! Nincs értelme őket kategóriákra bontani meg pontozni őket, mint valami tárgyakat!”:


Nem én pontozom őket, hanem a “mátrix”, amiben élünk. Én csak leírom az objektív valóságot arról, hogy 100 év feminizmusnak és baloldali gondolkodásnak köszönhetően milyen mélyre jutottunk (liberalizmust nem írok a szó eredeti értelme miatt).


A a normie nők - meg igazából a férfiak is pontoznak így. Félig autista aszperger kórosként az én szememet nem vakítják el annyira a primitív szexuális ösztönökből és igazságos világért való vágykozásból fakadó érzelmek, mint az ide látogató feminista kommentelőkét.

aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1942/3300 anonim ***** válasza:
18%

“Nincs értelme őket kategóriákra bontani meg pontozni őket”:


Ha az előzővel nem is ért mindenki egyett, azzal szerintem már inkább egyet fogtok érteni, hogy az online világban bizony ez a fajta pontozás dönti el, hogy ki lesz a felső 10% -ban. Viszont a mai világban az lesz sikeres, aki online az - vagy korábban a covid előtti világban felépítette a sikere életet és most profitál belőle, amíg össze nem omlik.

aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1943/3300 anonim ***** válasza:
18%

Még valami: Nyilván az önfejlesztés az utóbb 15 évben ellenszélben elég nehéz volt. Sok hibát elkövettem, amik nélkül ha mindent tökéletesen jól csináltam volna, most nem irogatnék itt.


Viszont fordítsuk meg a helyzetet. Egy modell kinézetű férfi (nem használok a Chad szót), vagy egy nem elhízott normálisan kinéző nő milyen hibákat tud elkövetni egyáltalán, hogy nehéz helyzetbe kerüljön a párkapcsolatok terén. Egy top10% kinézetű férfinak, vagy egy magára minimálisan adó nőnek gyakorlatilag azon kell aktívan dolgoznia, hogy elrontsa.

aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1944/3300 anonim ***** válasza:
80%
1940 ezt konkrétan én írhattam volna rólad, és akkor még némi valóságalapja is volna.
aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1945/3300 anonim ***** válasza:
80%
Csak hagyjátok élni a nőket. Ennyit kell tennetek, csak ennyit.
aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1946/3300 anonim ***** válasza:
13%

“Csak hagyjátok élni a nőket. Ennyit kell tennetek, csak ennyit.”


És partizni a nőket.


36f, erről mi a véleményed?

aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1947/3300 anonim ***** válasza:
13%

1946: Írhattad volna így is:


Oké beismerem, hogy igazatok van, a de a lényeg, hogy ma nekem jó legyen.


A fiad, vagy akár az unokád sorsa számít legalább? Vagy ha neked nem lesz, biztos hogy jó társadalomszervezés az, hogy arra törekszünk, hogy mi legyünk az utolsó generáció a földön?


Ha erre is igen a válasz… tudtad, hogy az extrém vallásos kisebbségek közben gyártják a gyerekeket? És ők nem feministák ám. Nem veszik figyelembe a nők objektív érdekét és igazából a férfiakét se nagyon. És ők fogják adni a jövő népességét, tehát összességében vissza fogunk menni a középkorba.


Közbe én és a kédező, mint blackpilled incelek, hallgatunk rátok és szeretnénk egy jobb társadalomban élni. Ugyanez nem mindenkire igaz egyébként a blackpill közösségben sem. Angol oldalakon egy copernek tartanak engem.

aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1948/3300 anonim ***** válasza:
72%

Kedves incelek, túl fontosnak tartjátok magatokat. Az emberiség történelmében mindig voltak emberek, akik sikertelenek voltak a társkeresésben ilyen-olyan okok miatt, és nem folytatódott a vérvonaluk. Ez is a természetes szelekció egyik változata, ha így jobban tetszik.


Nem tudom, miért utálod a muszlimokat ennyire, amikor ugyanolyan nőellenesen írsz, ahogyan a legszélsőségesebb fanatikusok teszik. Egy vagy velük. Te vagy ők, ugyanúgy csak ártanál a nőknek, ugyanúgy csak keretek közé szorítanád őket.

aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1949/3300 anonim ***** válasza:
18%

“Egy vagy velük. Te vagy ők, ugyanúgy csak ártanál a nőknek, ugyanúgy csak keretek közé szorítanád őket.”:


Barátaid közbe arról beszélnek, hogy gazdasági érdekből milliószámra be kéne engedni őket. Utána arról is, hogy ott a nő helyzete igenis nagyon rendbe van mert a férfi egy kincsként kezeli (hallottam ilyet).


Ők keretek közé szorítanák őket és nem veszik figyelembe az érdekeiket. Én keretek közé szorítanám mindkét nemet és mindkét fél érdekét figyelembe venném közbe úgy, hogy mindkét nemnek, meg általában az emberiségbek jobb legyen.

aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1950/3300 A kérdező kommentje:

#1949

A muszlim országok 95 százalékában semmilyen elnyomás nem éri a nőket. Ez alól kivétel Szaúd-Arábia és Afganisztán (mióta átvették a tálibok az uralmat).


Erről a témáról is annyit tudsz, mint bármi másról. Azaz semmit.

aug. 26. 23:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!