Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2071/3300 anonim ***** válasza:
63%

2066 egyetlen szóval sem írtam, hogy ne fordulhatna elő ilyesmi, csak azt, hogy 8genis lehet egy nő önerőből olyan jó, hogy magasabb pozícióba jusson. Nem élek álomvilágban, hiszen ott incikék nincsenek. Már megbeszéltünk, hogy a nem femináci, hanem feminista, tehát normális nő. Nem gyűlölöm a férfiakat, csak az olyan kis töketlen senkiket, mint amilyenek ti incelek vagytok. Egy igazi férfit nem gyűlölök.



2067


Akkor lennének boldogabbak, ha az adott férfi egy normális férfi lenne, nem pedig egy undorító incel.



Nem, nem vagytok egészséges, normális férfiak.



Szerintem senkit sem érdekel, hogy ki találta ki ezeket az agyatlanságokat. Merthogy ezek nem külön-külön megvalósítható, egymástól független ötletek, hanem baromságok, de nem kicsit. Nem a normális többséget kéne kedvetekre nyomorítani, hanem nektek kéne alkalmazkodni.



Azért eléggé gáz, hogy már 14 éves, buta kisgyerek létedre nők és normális férfiak életének tönkretételéről álmodoztál....


2069



Vaaaaaagy azt mutatja, hogy mennyire sok ember ítél el titeket az incelségetek miatt, teljes mértékig jogosan.

aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2072/3300 anonim ***** válasza:
80%
2000+ válasz amiből vagy 500 a te fröcsögésed (mint kérdező és a másik accodról másfél pipával) ami mind arról szól hogy vagy százas és kezelésre szorulsz a hagymázas ábrándjaiddal :D Hát ez a te nagy pillanatod incike! Élvezd ki alaposan mert neked ennél soha nem lesz jobb.
aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2073/3300 anonim ***** válasza:
22%
Én nem a kérdező vagyok.
aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2074/3300 anonim ***** válasza:
9%
Volt olyan válasz, ahol leírtam, hogy baromságnak tartom ezt, hogy a kérdező ráment erre a tudományos vonalra. Ezek csak ötletek, amiket én írtam ide 3 éve. Nincs mögötte semmilyen tanulmány amit közzé lehetne tenni.
aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2075/3300 anonim ***** válasza:
52%
2072 nem jött be a tipp. Veled ellentétben nő is vagyok, és normális. Arról én nem tehetek, hogy ilyen....szépen vogalmazva elrontottak vagytok.
aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2076/3300 anonim ***** válasza:
65%
*fogalmazva
aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2077/3300 anonim ***** válasza:
67%

Levágnám a mini facodat , betömném a szádba.

Pick virsli….

aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2078/3300 anonim ***** válasza:
26%
2078: Most ez mi volt? Egyes nőknek kezdem úgy érezni tényleg incel rape fantasyuk van.
aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2079/3300 anonim ***** válasza:
67%

Én ha elolvasom ezt a beteg agyszüleményt, azonnal inkább leszbikussá válok.

Nem véletlenül undorodtam eddig is a szerencsétlen paliktól 🙃

aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2080/3300 anonim ***** válasza:
64%
2079 gondolom nem véletlenül.....
aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!