Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1881/3301 anonim ***** válasza:
100%

1882 és mégis jönnek a "ha ennyit keresnék" meg a "milyen nő jut a munkásnak" kérdések. Tehát, talán mégse akkora az egyetértés. Meg jönnek a minden nő maga fölé válszt válaszok is rendszeresen, ugyebár "hipergámia" címszó alatt.

Nekem nagyjából mindegy, a környezetemben nincs olyan, aki ennyit szenvedne a párkereséssel, a magam részéről meg nem is keresek, de az oldalon látható az egységesség hiánya, mégse vitatkoztok egymással. Pedig, lehet aztal kielégítenétek az ilyen igényeiteket és kevesebb incel kérdés lenne. Ehelyett, várjátok a nőket, átlag életet élő férfiakat vitatkozni.

aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1882/3301 anonim ***** válasza:
0%

15:34 Az én környezetemben rengetegen (elsősorban férfiak) szenvednek a párkereséssel.

A többit pedig pár tucat oldallal ezelőtt már tisztáztuk, hogy mennyivel kell többet keresnie egy férfinek az átlagnál, ha nem néz ki jól. Ezért láthatod kiírva az említett "melós" kérdéseket is. 36F

aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1883/3301 anonim ***** válasza:
100%

1884, oké, teszem azt igazad van, bár szerintem nincs. Ha csak egy melós vagyok Géza felismeri, hogy legfeljebb a keresete kelthet vonzalmat, mi tartja vissza a tanulástól? Már a natur lustaságon túl. Vagy, ha úgy döntött jó neki a minimálbér, akkor miért hisztizik, miért nem elégedett a saját döntésével?

Az, hogy a pöcegödörben óbégatsz segítségért, miközben némi erőfeszítéssel ki is mászhatnál hát... mondjuk, hogy nem célravezető, de legalább szánalamas.

A másik, ami durci itt menni tud, ha felvetül, hogy anyagi ráfordítással a legtöbb pasiból kihozjató egy két "számmal" erősebb szint. Hányszor olvastam az "én ugyan egy szalmaszállal nem teszek többet keresztbe, mint az, akinek genetikailag adott a jó külső" jellegű válaszokat. Ha nem, hát nem, nekem mindegy, sőt, mindenki másnak is mindegy.

És itt most nem arról van szó, hogy Quasimodo kis ráfordítással Herkules lenne. De én őszintén nem láttam még pasit, akin nem emelt a jól megválogatott ruha, a fodrász, akár kozmetikus, mozgás (akár gyógytorna, tartásjavítás), kozmetikumok használata. És igen, egy 10/2 nem lesz 10/6 ettől se általában. De 10/3-4 lehet, ami má

aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1884/3301 anonim ***** válasza:
88%
1870 nem. A nők (meg régen a lányok apja) mindig normális férjet akartak. Az apuka minimum azt, hogy legalább pénze legyen, meg státusza. Tehát a régi világban se lett volna hajlandó alád feküdni, vagy alád rakni a lányát.
aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1885/3301 anonim ***** válasza:
100%

Elküldtem véletlen.

Szóval, ami már látható különbség és a régebben incelek által megosztott képek alapján a többség nincs 10/4 alatt. Ha azon emelünk még 1-2 kategóriát, máris helyben vagyunk. Ha ehhez a fizetését is hozzáemeli (kénytelen lesz egyébként), akkor máris teljesen máshol tart a vonzalmi skálán. És persze, ha ezek után a modell külsejű nő a cél, akkor pont felesleges volt minden. De, ha van egy reális ízlése, akkor nyert.

És, rámentek évei persze, de a hisztire is rámennek az évek, csak semmi változást nem hoz.

Előbbihez elhatározás, kitartás és sok energia kell, utóbbihoz legfeljebb energia, de az sima pocsékolás szerintem.

aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1886/3301 anonim ***** válasza:
88%
1886: na, ezt néztem én is. Régen nem feltétlen járt jó nő a szorgalmas, tehetséges, tanult férfinak sem. A nőknek az apjuk a lehető leggazdagabbat választotta. Illetve a tanult, tehetséges stb. férfiak is meg tudtak elégedni egy olyannal, aki nem volt egy topmodell - sőt pl. rokonságban van olyan, ahol az általa fikázott "plus size modell"-nek is örült a főhősünk, hogy legalább formás a feneke. Nemhogy azért hisztériázott volna, hogy neki a Miss World kell... vagyis nemhogy kell, de hogy az neki KIJÁR...
aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1887/3301 anonim ***** válasza:
84%
1884 nem kell tripla annyit keresned, de még csak dupla annyit sem, ha normális vagy. Nem minden nőnek a pénz kell. Persze, fontos a pénz, mert ha pl gyereket akartok, azt fel is kell nevelni, ami több milliós kiadás, főleg ha még egyetemre is megy. Öcsém tavaly kezdte. Államilag támogatottra vették fel, koliban lakott, és még is is többszázezerbe került a dolog eddig.
aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1888/3301 anonim ***** válasza:
0%

15:48 "Ha csak egy melós vagyok Géza felismeri, hogy legfeljebb a keresete kelthet vonzalmat, mi tartja vissza a tanulástól?"

Jogos, nem akarlak untatni, itt a kérdésnél a Hölgyekkel megegyeztünk, hogy a kanadai kutatást integrálva a magyar viszonyok közé, havi nettó 1 millió forint jövedelemmel lehet kompenzálni ha nem néz ki jól egy férfi. Én rengeteget tanultam már eddig életemben, de a megbeszélt számnak csak valamivel több mint a felét tudom hozni. Így ez nem csupán "némi erőfeszítés". A kozmetikus, kozmetikumok használata tényleg ritka férfiaknál, de a többi felsorolt dolgot (sport, ruha, fodrász) a férfiak elég jelentős hányada hozza. 36F

aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1889/3301 anonim ***** válasza:
26%

“havi nettó 1 millió forint jövedelemmel lehet kompenzálni ha nem néz ki jól egy férfi”:


Tegyük fel, hogy van annyim. Hogy kompenzáljak?

aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1890/3301 anonim ***** válasza:
0%
1886 15:50 elég gusztustalan a stílusod így ismeretlenül. Remélem nem nő vagy...
aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!