Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1821/3301 anonim ***** válasza:
9%
*hajamat...
aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1822/3301 anonim ***** válasza:
9%
A gyerekmunka kommentedért is azonnal kérj bocsánatot, hiszen 15 éves kortól már napjainkban is lehet diákmunkát végezni (szülői engedéllyel), Kedves Restaurátor... 36F
aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1823/3301 anonim ***** válasza:
11%
Lepontozás levél 9000....a bocsánatkérés várat magára.... 36F
aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1824/3301 anonim ***** válasza:
82%
Azért a pár óra/hó diákmunka és a nyugdíjig tartó teljes állás rohadt nagy a különbség. Meg az is baromi érdekes, ahogy kihangsúlyoztad, hogy a fiatal férfi mehet atomfizikusnak. A te forgatókönyved alapján a fiatal nő pedig mehet ágyasnak+cselédnek, nyilván. Persze, persze, tudom, deeehogyis mondanál ilyet.
aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1825/3301 anonim ***** válasza:
79%
Hiába magyarázod nekik, láthatóan számukra az lenne a természetes, ha a nőknek már gyerekkora sem lehetne, menjenek csak szülni.
aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1826/3301 anonim ***** válasza:
14%
12:24 Két válaszoló vagyunk. Én sehol sem írtam olyat, hogy a Lányok nem tanulhatnának atomfizikusnak, és annak kifejezetten örülök, hogy rengeteg Lány választja például az orvosi pályát. :) A Te érveid teljesen alkalmasak a vitára, ellentétben pl. A 4 pipás csodaválaszolónkkal... Ezúton is elnézést kérek Tőled, hogy összekevertelek Kettőtöket... Én egy olyan kérdést vetettem fel, amit még mi is láttunk középiskolásként egy dokumentumfilmben. Biológiai érettség és társadalmi érettség elérésének különböző időpontja... Amire én durva és megalázó reakciókat kaptam a "kedves" 4 pipás válaszolónktól. A bocsánatkérést tőle továbbra is várom, lassan követelem!!! 36F
aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1827/3301 anonim ***** válasza:
11%
12:27 Kérlek idézd, hogy hol írtam ilyet.... 36F
aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1828/3301 anonim ***** válasza:
74%

1821 te jössz azzal, hogy 14-15 éves kisgyerekeket már munkára kell fogni....egy annyi idős kamasz még bőven gyerek ahhoz, hogy iskola helyett dolgozzon. Igenis járjon csak egyetemre is.... Vagy te örülnél neki, ha egy 19 éves, a szakmát nem tanult orvos műtene meg? Kétlem...



1822 az egészségesnél nem nagyobb mértékű az önbizalmam. Neked viszont.....sokkal nagyobb, csak éppen alapja nincsen.


1824 nem fogok, főleg nem tőled. A diákmunka és a rendes, napi 8 órás munka közt eléggé nagy különbség van. Egy kamasz gyerek szülői beleegyezéssel dolgozhat nyári szünetben, illetve később suli mellett NÉHÁNY órában. Te már 14 éves gyerekeket munkára fognál. Nem diákmunkára. 14 évesen még szülői beleegyezéssel sem dolgozat a gyerek még nyáron sem.



1825 nem is fogok tőled bocsánatot kérni, felőlem még a koporsódban is várhatsz rá.



1828 a tények leírása nem durva és nem megalázó. Ha te ezt nem vagy képes felfogni, akkor nem vagy való a társadalomba. A bocsánatkérést meg követeld meg felőlem, pont nem érdekel. 🤣


Ezzel csak azt mutatod, hogy mennyire egy értetlen, gyerekes személy vagy. Tudod, hogy ki az, aki ilyet követel? A párom 5 éves unokahuga.



1829 persze, te nem szülésre kényszerítenéd a gyerekeket, hanem munkára. Az természetesen sokkal jobb.... Jah, nem.



Nem véletlenül van így kitalálva. Az egy dolog, hogy 14 éves kor körül már fizikailag képes vagy a szexre, de egy egészséges terhességre, komplikációktól mentes szülésre, anyaságra, apaságra nem állsz készen. Ahogyan arra a fajta munkára sem, amit a már ténylegesen felnőtt emberek. Egy kisgyerek tudod, milyen munkát lásson el? Vegye ki a részét a házimunkából, esetleg menjenek a nagyszülőknek a boltba. Később meg ( mentális téren mindenképpen) egyszerűbb diákmunkákat pár órában. Pl menjen el idősek otthonába dolgozni, állatmenhelyre, idősebb korában strandra, vagy akár kukorica címerezésre, vagy hasonló kis munkát keressen magának, amiből lesz kis költőpénze. Én is ezt csináltam régen, párom is, testvérem is, a velem egyidősek nagy része. És azok egész jó munkák voltak. Emlékszem, még egyetem előtti évben, meg előtte 3 évvel is dolgoztam ugyanabban az idősek otthonában napi 4 órát, 8-tól délig. Kaptam érte kis pénz, de nem fáradtam el annyira, és az egész délutánom szabad volt. Jó persze, 18 évesen már bírtam volna többet is, de elég volt. Ahogy elég volt mindegyik diákmunka, ahol napi 4 órákat dolgoztam egy-egy hónapban 16 éves koromtól fogva. Kakaszként nem bírtuk volna a minden nap, napi 8, vagy akár 12 óra munkát.

aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1829/3301 anonim ***** válasza:
11%

13:04 Szerintem akkor folytassuk ezt a társalgást, ha már megy Neked az értő olvasás. Iszonyat nagy önbizalommal rendelkezel...kb. a semmire. :D Két külön válaszoló vagyunk, én nem írtam ilyet, hogy 14 évesen dolgozzanak. Mentorálásról írtam legfeljebb.

Ahhoz kevés vagy, hogy a bocsánatkérésedre ácsingózzak, nem fogok az elmaradása miatt rosszabbul aludni, ez maximum a te szegénységi bizonyítványod lesz! 36F

aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1830/3301 anonim ***** válasza:
7%

“Meg az is baromi érdekes, ahogy kihangsúlyoztad, hogy a fiatal férfi mehet atomfizikusnak”:


Mi ebben az érdekes. Nyilván ma furcsán hangzik, mert legkorábban egy férfinak 24 évesen lehet meg ehhez a tudása, mert akkorra végezte el az 5 éves egyetemet, amit legkorábban 18 évesen tud elkezdeni, mert előtte azokban az években, amikor a leglelkesebb és a legjobban fog az agya, lexikális tudással kell teletölteni a fejét, amiből úgyse emlékszik semmire.

aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!