Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1791/3301 anonim ***** válasza:
68%
1787 és 1790....tudod a kedves kérdezőnek, meg az ide irkáló incelkéknek úgysincs saját életük....csak a másikéval, illetve annak a tönkretételével foglalkoznak.
aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1792/3301 A kérdező kommentje:

#1790

Én örülök, ha meglesz a 2000 komment. 😎

aug. 23. 13:52
 1793/3301 A kérdező kommentje:

#1792

Már megbeszéltük, hogy ez nem igaz. Miért viselkedsz beteges hazudozóként?

aug. 23. 13:52
 1794/3301 anonim ***** válasza:
80%
1794: én nem az a válaszoló vagyok, de az nem megbeszélés, hogy te odaböfögsz vmit. Én is mondhatom, hogy megbeszéltük azt, hogy Erzsébet királynő kedvenc corgija rózsaszínű volt lila pöttyökkel, ha leírom... attól még nem lesz igaz.
aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1795/3301 A kérdező kommentje:

De igaz, ugyanis számtalan kommentben kifejtettem részletesen, logikusan, tényekkel alátámasztva, hogy miért nem igazak ezek az állítások.


Az hogy ti szisztematikusan és érzelmi alapon nem vagytok hajlandóak ezt figyelembe venni, az már nem az én hibám.

aug. 23. 14:04
 1796/3301 anonim ***** válasza:
84%

1796, az, hogy te leírod, hogy a súlyos anyagi megterhelés, kvázi ellehetetlenítés (akár a plusz adó, akár a nem szexelésért járó bünti) nem kényszer, nem jelenti, hogy nem az.

Az, hogy a "házastársi kötelezettség" behajtása nem kényszer szex szerinted, megint nem ellenérv.

Te nem vagy hajlandó végig gondolni sem azt, amit írnak itt emberek, nem fordítva.

aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1797/3301 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére az incelek úgyse fognak túllépni az online oldalakon való provokálásokon. Az a néhány szélsőséges tag, mint amilyen Elliot Rodger, nem társadalmi kárt okoznak, hanem "csak" néhány ártatlan emberrel végeznek. Ez az ára annak, amikor valaki bemeséli magának, hogy a nők és a sikeres férfiak bármivel is ártottak neki, hogy bármivel is tartoznának neki.
aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1798/3301 A kérdező kommentje:

#1797

Hamis retorikát és általam soha nem írt dolgokat magyaráztok bele az egészbe. Így bizony nehéz vitázni bármivel is.

aug. 23. 14:30
 1799/3301 anonim ***** válasza:
78%
1799, már bemásoltam, hogy a mindenkori fizetés 30%-át, mint az adó mennyiségét te írtad. Te írtad azt is, hogy ha már házas valaki, alap a szex és azt is, hogy ha nem szexel valaki és a másik ezt jelenti előbb pénz, aztán börtön büntetés járna. Melyik része nem igaz, melyiket nem te írtad? Másoljak szó szerint megint?
aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1800/3301 anonim ***** válasza:
88%

A hamis retorika kifejezés meg lazán értelmetlen. Olvasd el, mit jelent a retorika szó. Fogalmam sincs pontosan melyik szót kerested, de nem ezt, az biztos.

[link]

Válszd ki kérlek, melyik jelentése szerint értelmes a "hamis retorika".

aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!