Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
 201/206 anonim ***** válasza:
24%
*nincs tere ...
júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/206 anonim ***** válasza:

"Neked elég volna annyit tenni az ügy érdekében hogy itt és bárhol máshol ezt a jogegyenlőséget támogatod, szavakban. Semmi másra nem volna szükség. De ez csak akkor fog megtörténni amikor a liberális eszmeiség dominanciája megdől, addig sajnos nem."

Akkor holnap változik a világ, mert oldalakkal ezelőtt megtettem. Ha csak rajtam múlik, akkor pezsgőt bonthatsz.

júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/206 anonim ***** válasza:
36%

"Akkor holnap változik a világ, mert oldalakkal ezelőtt megtettem."

Dehogy tetted meg!

Egyik szavaddal ütöd a másikat

Amellett pedig a véleményed a dologról nem fog változni akkor sem ha tudod hogy te pusztán haszonélvezője vagy egy elnyomó rendszernek. Mivel érdelt vagy a rendszerben, ezért azt fogod támogatni. Akármilyen rossz is

júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/206 anonim ***** válasza:
56%

203, igazi szemellenzős idóta vagy és téved a mindentudó varázsgömböd, megtettem (116). Befejeztem a vitát, mert olyan mint galambbal sakkozni.

Élj, ahogy jól esik, vagy ahogy sikerül.

júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/206 anonim ***** válasza:
29%

204#

Persze hogy megtetted, aztán utána érveltél tovább a rendszer mellett

Mindjárt abban a kommentben is például:

"Persze, ezzel akkor az apai nagyszülők jogait is töröltetni kellene, ami velük szemben se fer. Mert, ha ők megtarthatják és kikényszeríthetik a kapcsolattartást, ahogy a mai jogrend engedi, akkor máris ott marad apu is a képben a partvonalról."

Szóval igazából nem támogatod, mert hát az mégsem jó, kinek is, ja hát igen, neked nem jó.

Jössz a nagyszülőkkel akiknek nincs érdemi beleszólásuk, hogy a gyerekeik kivel szexelnek.

Szóval nem érthető még a fenntartásod sem

júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/206 anonim ***** válasza:
40%

"Mert az óvszer csorbítja a szexualitás élményét, ezért nemtől függetlenül nem lesz soha teljesen bevett módszer, hiába okoskodtok itt róla. "


De igen, bevett módszer óvszerrel védekezni.

0 szexuális kultúrával pedig nem kellene egyeseknek okoskodni, hogy mi csorbít és mit.

Mindig is óvszerrel védekeztem, és élveztem a szexet és a partnereim is.

És nem holmi maszatolásról van szó, hanem elég gazdag szexuális életet élek és éltem egész életemben (amióta szexelek).

júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!