Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
 161/206 anonim ***** válasza:
12%

10:48 Fordítva ülsz a lovon... Nem lett gyerekem. Én vagyok az a hozzászóló, akinél csak én védekeztem óvszerrel....mindig :D

A kedvedért megerőltettem az emlékezetemet...nem volt olyan, hogy ne én vettem volna az óvszert...

júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/206 anonim ***** válasza:
41%
Keress jobb nőket. :D Az miért az én hibám hogy alja nőket dugsz? Nekem meg sem kellett erőltetnem az emlékezetemet hogy tudjam, én is vettem nőként óvszert, nem volt olyan régen.
júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/206 anonim ***** válasza:
21%
11:02 Szerintem fejezzük be ezt a társalgást...az, hogy diplomás nőket suttyónak és aljának titulálsz, az nem vall úrinői viselkedésre. Amúgy legközelebb egyeztessetek a másik válaszolóval, mert ő rendszeresen írta, hogy embertelen egy nöt megkérni, hogy védekezzen...
júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/206 anonim ***** válasza:
76%

163: diplomás nőként mondom, hogy diplomás nő is lehet suttyó. Ez nem a végzettségtől függ. Ha nem akar gyereket, de nem hajlandó védekezni vagy belefizetni, akkor az. Ennyi. Ha meg ő úgy van vele, hogy mindegy, hogy jön-e a gyerek, és te akartál védekezni, akkor ez a te döntésed volt, erre meg te puffogsz, hogy a nők nem nem hajlandók védekezni meg fizetni. Ha ez téged zavar, akkor tessék olyannal összejönni, aki ugyanígy gondolkodik. De nehogy már még panaszkodj is, és aztán azzal védekezz, hogy hát akkor egyedül leszel (és akkor mi van... nem kell egybites szexagyúnak lenni, probléma megoldva). Ha meg nem zavar, akkor ne fröcsögj itt, hogy ki fizet és miért fizet. És még egyszer, attól, hogy te életed során nem találkoztál közelről olyan nővel, aki gondoskodik a védekezésről és fizet, még a nők nagy része hajlandó rá... ez nem mond el semmit a nőkről mint halmazról, csak azokról, akik hajlandók voltak veled összejönni.

És nem, nem fogok egyeztetni meg egyezkedni olyannal, aki szerintem hülyeségeket beszél. Nem embertelen erre megkérni senkit sem... kommunikálni kell egy kapcsolatban, nemcsak ellenni egymás mellett, mint a befőtt.

júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/206 anonim ***** válasza:
71%
Arra kérni, hogy tömjén magát hormonokkal szerintem is embertelen. Én csak azt nem értem, ha ekkora problémát okozott megvenni egy csomag kotont az 500 fölötti fizuból, miért nem akkor szóltál a diplomás nőknek hogy szálljanak be? És igen, lehet bármilyen végzettsége valakinek, nem beszállni közös költségbe, prosztó viselkedés.
júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/206 anonim ***** válasza:
71%
165, ezt aláírom (164-es vagyok), hogy arra nem illik megkérni egy nőt, hogy szedje a hormonos gyógyszert, ha a mellékhatásoktól fél, mert jogos (mondom ezt úgy, hogy én szedek, de tudom, hogy mivel játszom, és lehet, én döntöttem rosszul). De arra bőven meg lehet, sőt kell is, hogy szálljon be az anyagiakba más védekezési formákban... és ha nem hajlandó, mert olyan okos, hogy "hát kihúzod majd" vagy úgy van vele, hogy majd a sors eldönti, te meg még nem akarsz gyereket, akkor ott hagyod.
júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/206 anonim ***** válasza:
78%
Persze persze, én is ezt írtam, én is beszalltam mindig a költségekbe. Egyébként nőként szerintem az óvszer a legjobb szűrő a pasikra. Nekem hormonális okokból nem is lehet szedni semmit. Hajtottam már el azért csávót, mert nem akart "kesztyűben kezet mosni". Az meg, aki azt mondta, hogy semmi gond, engem akar, nem csak szexet és ha kell gumit húz, azóta már nem is kell hogy használjon gumit mert hozzámentem. :D
júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/206 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy meg nem a magzatot védjük, hanem a nő döntési jogát.

Nem fogja senki se erőszakkal kikapartatni, ha ő nem akarja, nem fog semmilyen férfi dönteni ebben.

De a fordítottjában is csak ő dönthet, szerintem az is ugyanolyan undorító, ha a magzat kihordására + szülésre kényszerítik.

júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/206 anonim ***** válasza:
18%

"Amúgy meg nem a magzatot védjük, hanem a nő döntési jogát."

És mégegyszer:

Mi lesz a férfiak döntési jogával?

Mert az óvszer még mindig nem jog, az kevés lesz a bírósagon ha pl. elszakadt. Vagy inszeminálta magát a nő vagy bármi lehet.

Tehát a férfiak jogával mi lesz hogy szabadon dönthessenek az utódvállalás felelősségéről mint a nők?

Ez a kérdés nem a gumi, azt húzzatok a fejetekre!

júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/206 anonim ***** válasza:
78%

169

Nem dugsz akkor. És problem solved. Ha ennyire parázol. Vagy megválogatod kivel. Vagy elkötteted magad.

Ja, ha elszakad a gumi, akkor a nőnek is elszakad. Ő lesz terhes, nem te. Te tudsz elegánsan lelépni, nem ő. És ha valaki nem akar műtétet valamilyen okból?


Az abortusz soha nem lesz kötelező sztenderd és soha nem kényszeríthetsz rá senkit. Az a gyerek a tied is. A gumi jellemzően nem szakad el. És ja, a szex azzal jár, hogy gyerek lehet belőle, és nem úgy működik, hogy majd kikapartatom a másikból. Ne szexelj össze-vissza.


Szabadon dönthetsz. Ne szexelj.

júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!