Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/206 anonim ***** válasza:
83%
Mert nekünk nem létfontosságú hogy legyen mellettünk valaki. Egyedül is jó, inkább várunk hosszú éveket de akkor az a "nagy Ő" legyen aki jön. Ha nem jön akkor így jártunk. Van élet a férfiakon túl is. :D
júl. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/206 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem jótékonysági intézmény. A nők önmaguk is jól megvannak, nem kell egy plusz embert tutjgatni, meg takarítani utána, sem pedig veszekedni, hogy a szennyest ugyan már a szennyestartóba tegye.

Nem akarok általánosítani, mert vannak normális férfiak, de az incelek, mint te is, nem normális. Itt rísz már mióta ahelyett, hogy tennél valamit azért, hogy változtass magadon valamit. Veled van gond, nem a nőkkel.

júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/206 anonim ***** válasza:
81%

Mi bajod a cicákkal? :D


Én elhiszem hogy egy pasinak kényelmesebb ha van ott egy nő mellette. Sajnos még mindig az az általános hogy a nő mos, főz, takarít, intézi a gyerekeket mindezt munka mellett, a pasi meg túlórázik, hogy addig se kelljen otthon lenni, ha hazáér eszik, elfekszik, telefonozik, este ráfordul 5 percre az asszonyra aztán ennyi. Na ezt próbáljuk elkerülni messziről.

júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/206 anonim ***** válasza:
85%

Miert kellene macskas venasszonynak lenni? 🤣

Pl utazhatok es vlogolhatok onnan sot akar ez eletcel is lehet. Dolgozhatok szabadon akarhol ha olyan a munkam. Ha ugy van egyik nap Londonban a masikban Szingapurban vagyok. Megismerhetek egy csomo erdekes embert sot akar parra is talalhatok. Bejarhatok szebnel szebb helyeket. Izgalmasabnal izgalmasabb kalandok.


Szoval miert kellene itt bevallalnom egy incelkez aki azt sem tudja mi az h ELNI?

júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/206 anonim ***** válasza:
88%
#3 vagyok. Egyedül a te problémád és te tehetsz róla, hogy egyedül vagy. Változtass és kész. Kva sokszor ki lett vesézve a hülye és unalmas kérdéseitekben ez a dolog. Olvass vissza. Vagy az tetszik, hogy most veled foglalkoznak, mi?
júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/206 anonim ***** válasza:
82%

Letojom, hogy mi lesz 50 év múlva.

Volt két hosszú kapcsolatom, a végén sérültem, óriásit csalódtam. Nem hiszem, hogy attól jobb lesz a kapcsolat, ha rosszabb pasit választok. Nincs benne logika.

Másrészt meg 30 múltam, elváltam, van két gyerekem: gyakorlatilag nulla esélyem van, itt se olvasok mást se. Olyannal kéne összejönnöm, aki jobb híján beéri velem, amíg nem talál mást? Cserébe van ki után takarítani, meg van aki terrorizálja a gyerekeim? Milyen jól hangzik, tényleg.

Kösz, nem. Inkább veszek macskát. Évek óta vagyok szingli, és egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy megérné ezt feladni egy férfiért. De ha egyszer megteszem, az nem egy olyan férfi lesz, aki nagy vonalakban sem felel meg. Elhiheted.

júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/206 anonim ***** válasza:
90%

"Adjatok már esélyt nekünk a keservit!"

Ez annyira szánalmas a keservit!

Pedig én is férfi vagyok, meg szingli is, de ezek a fajta incel szövegek a legalja önalázások.

Mint valami 5 éves durcás kisgyerek, ott vagy leragadva értelmileg

júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/206 anonim ***** válasza:
9%

1, "...normális kapcsolatra...": alapból nincs már normális nő Mo.-n, csak használt van. Miért használtnak hívom ezeket? Mert már túl vannak az X+i. "szupcsi kapcsin". Rendcsi?;

2, "Ezeknek" a mai nőknek csak a pénz a fontos, semmi más.

júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/206 A kérdező kommentje:

10-es sajnos ez tűpontos analízis :(. Én is így látom.


38F incel

júl. 19. 07:19
 10/206 anonim ***** válasza:
77%

Egyetlen feltétel teljesülésével, azaz pont a NEM teljesülésével összefoglalható: jobb legyen veletek, mint nélkületek, egyedül.

Aki ezt hozza, az "kap esélyt". És az a nő, akinek van szerencséje ilyen férfit találnia, az nem lesz "macskás vénlány". Bajt, gondot, még több munkát és terhet viszont senki nem akar a nyakába venni.

júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!