Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/206 anonim ***** válasza:
78%
88-as a feminista nem nő? Az, hogy valaki egyenlő fél akar lenni klasszikus értelemben igen, feminizmus. A mai értelemben nem feltétlen. Nem vagyok férfi gyűlölő, csak mert nem akarok nőgyűlölőt az életembe. Ez van, a mi családunkban az ilyet nem preferálják.
júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/206 anonim ***** válasza:
17%
#91 A feministákban semmi nőies nincs, és a feminizmus kizárja az egyenjogúságot, hiszen a feministák gyűlölik a férfiakat, és a céljuk minél több női előjog, illetve a férfiakkal szembeni minél nagyobb diszkrimináció. Aki valóban egyenjogúságot akar, és nem hisz a női felsőbbrendűségben, azt bezzeg rögtön nőgyűlölőnek bélyegzitek.
júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/206 anonim ***** válasza:
84%
A feminizmus nem a felsőbbrendűségről szól, sosem szólt arról és nem is fog, pont. Amiről te beszélsz az nem a feminizmus.
júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/206 anonim ***** válasza:
82%

92-es látod, ezért mondtam, hogy klasszikus értelemben. Nézz utána, miből indult az egész: a nők is tanulhatnak, dolgozhatnak, szavazhatnak. Dönthetnek az életükről. Ez a klasszikus feminizmus. Ezek közül melyik többlet jog a férfiakkal szemben?

A mai modern hiszti nem érdekel.

júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/206 anonim ***** válasza:
82%

92 én feministának tartom magam, mert egyetértek az egyenjogúság gondolatával. A valós egyenjogúságéval, ahol mindenki az lehet aki/ami akar.

Ez kapcsolatban magába foglalja, hogy nem leszek a tűzhely melege, ha egy férfi velem akar gyereket, az APA kell legyen, nem elég heti 2x fél órát legózni a gyerekkel, egyenlően felosztott feladatok a házimunka terén, gyerek körül, azonos szintű döntési, szólás és általános szabadság a kapcsolatban és persze azonos az anyagi terhek azonos elosztása, később közös kassza. Nekem nem gond vezetni, utánfutózni, cipelni, emelni, szerelni, a hétvégi telken fátvágni, füvetnyírni, ásózni. Mindet szoktam. De a pasinak se legyen "gond" takarítani, bevásárolni, főzni.

Számomra az lenne a feminizmus csúcsa, ha valóban emberek "csak" lennének a porondon és nem lenne se a szerepek, se a személyiség terén kényszer, sztereotípia a nemek alapján, se a mindennapi életben, se a kapcsolatokban.

Ebben melyik rész az elnyomás?

Az, hogy a te fejedben milyen tévképzetek élnek, megint más kérdés.

júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/206 anonim ***** válasza:
13%
A feminizmus előtt bár férfiak és nők más jogokkal és kötelességekkel rendelkeztek, ezek nagyjából kiegyenlítették egymást. A feministák elérték, hogy ma már a nőknek csak többletjogaik, a férfiaknak csak többletkötelességeik vannak a másik nemhez képest.
júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/206 anonim ***** válasza:
74%
96, ez roppant hangzatos, csak nem igaz. A nők 40-es nyugdíjon és azon a pár kvótán kívül (egyikkel se értek egyet) mondj bármit, amiben nem egyezik a két nem jogilag.
júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/206 anonim ***** válasza:
79%
96-as milyen többlet joga van a nőnek? Hogy most már nem csak az otthoni munkákat várják el a hozzád hasonlók, hanem hogy dolgozzon is, miközben bombanő?
júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/206 anonim ***** válasza:
80%
A nők 40-hez gyerek is kell. Nem is egy. Tehát nem egyszer 9 hónap, amikor a nőknek fizikailag nehezített az élet. Eredetileg a cél az volt, hogy az így nyugdíjba vonuló nők tudjanak segíteni a gyerekieknek. Akkora nagy és gonosz feminista vagyok, hogy én támogatom, hogy a hasonló hátterű férfiaknak is járjon a kedvezményes nyugdíj.
júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/206 anonim ***** válasza:
63%

99, nekem az is megfelel, ha mindenkinek jár és az is, ha elvesszük. Szintén feministaként. Azzal nem értek egyet, hogy nemhez van kötve.

Csak azért hoztam fel, mert ezzel szoktak példálózni, már, akinek legalább egy példa van a kis buksijában arról, milyen csúnya jogfosztásokban részesül.

júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!