Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/206 anonim ***** válasza:
81%

De a legfontosabb az volt hogy férfias volt.

Odafigyelt rám az ágyban már az elején is.

Vigyáznia is kell mindig mert nagy van neki és sokkal óvatosabban kell csinálni mert másképp fáj.

júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/206 anonim ***** válasza:
13%

"Azért válogatok, mert nem mindegy, hogy kivel fogom megosztani az életemet és a legszemélyesebb dolgaimat."


Mondjuk ez vicces, mert a legtöbb ilyen rohadtul önérzetes nő simán megosztja mindenét a legjobb pasikkal, akikkel kb. 2 szót beszélt egy szórakozóhelyen. Érdekes a p*nátok megosztása random arcokkal, két felesért nem okoz túl nagy gondot. :D

júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/206 anonim ***** válasza:
80%
#52 Egyetlen szexuális partnerem volt eddig, és vele is hosszú kapcsolatban voltam. De persze én vagyok a kva :D
júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/206 anonim ***** válasza:
76%

52

Pont szinte semmi esélyed nincs arra, hogy majd az általad leírt nőknek nyomod le itt ezt a hisztit, tehát tényleg az a nő, akitől idéztél, ezt szokta csinálni, amit leírsz.


Amúgy lehet háborogni, nyávogni, elhiszem, hogy kellemesen eltereli a figyelmet arról, hogy valójában az a probléma, hogy a legtöbb nő összehányná magát attól, és egyenesen groteszknek tartaná, ahogy liheg felette a rusnya testetek és látszik az élvezkedés az undorító fejeteken.

júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/206 anonim ***** válasza:
81%

#52


De tudod mit? Simán megtehetném azt is, hogy valóban lemegyek a bulihelyre, és csak a jóképű pasikat lakásra viszem. Ahhoz se lenne semmi köze senkinek, és nem járna esély azoknak, akik külsőre és/vagy belsőre nem tetszenek.


Ebben az esetben is az én testemről van szó, én döntöm el hogy kinek lehet hozzáférése, tehát válogathatok.

júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/206 anonim ***** válasza:
92%

De miért is nem a ronda , utánunk loholó szerencsétlen incelekkel szexelünk????

Mert vannak sokkal jobb palik!

És annyit engedek a bugyimba amennyit akarok. Én életem, úgy élem ahogy nekem jó!

júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/206 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Nem érdekel hogy minek nevezel, nekem van férjem, NEKED nincs párod, tehát neked kell változtatnod valamin sürgősen!

júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/206 anonim ***** válasza:
8%
Látom nem sikerült megérteni a lényeget. Itt háborognak a nők, hogy micsoda undorító a legtöbb magyar pasi, meg inkább vannak egyedül, ezzel ellentétben én pont azt látom, hogy fűvel fával összefekszenek és hagyják magukat bucira venni simán.
júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/206 anonim ***** válasza:
93%

53!

Senkinek nem tartozol magyarázattal, de főleg nem pasiknak, és még kevésbé inceleknek!

Ha egy nőnek 1000000 partnere volt, az is az ő dolga, joga!

júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/206 anonim ***** válasza:
93%

58! Fűvel fával , csak veled nem 🫵🏻

Brühühű 😭😭😭😭

júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!