Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/206 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, férfiként válaszolnék a tapasztalatok miatt.


Ilyen válogatós nőkkel nincs is értelme összejönni. Én is válogatok, és nem azért mert annyira megtehetem, hanem mert olyat keresek, akivel tényleg passzolunk. Ha nem illünk össze, akkor kár húzni, eleve mást akarunk.

Igazából fölösleges azon kattogni, hogy a nők többsége ilyen-olyan... nem vagy előrébb vele - sajnos tovább kell keresni.

Nekem mindegy lesz-e valaki, boldog vagyok társ nélkül is, nem fogok belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol "férfi" címszó alatt nem társat keresett, hanem eltartót, testőrt, szerelőt, meg donort, és elvárta hogy egy férfi vágyjon is erre a szerepre, hogy önként körberajongra és ez legyen az életcélja. Nem reális. :)


"Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak?"


Olyannal biztos nem jönnék össze, aki "esélyt ad" nekem, de ő egy más kategóriára vágyik. Akkor keresgéljen tovább.


Szóval kérdező, szerintem ülj fordítva a lovon, és ha tudod mit szeretnél, te se adj esélyt fölösleges körökre, aztán a nagy számok alapján lennie kell olyannak, akivel összeilletek, még a célokban is. Nem könnyű egyedül, de nem jó olyannal szenvedni, aki mást akart, és csak esélyt adott.

Fordítva sem működne, hogy neked nem tetszik, de mindegy legyen akkor ő.

júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/206 anonim ***** válasza:
72%

Nem gondolnam h tarsadalmi problema lesz ez az egesz.

Max a ti fejetekben az 🤣


Azert mert fiatalon utazgatok es nem akarom lekotni magam egy faszival sem az nem jelenti h nem valasztok majd egy nagybetus ferfit magam melle mikor eluntam a mostani eletem.


Amugy meg ha eppen itt vagy ott vagyok mindig akad egy jofele pasi akivel el tudom tolteni az idom

júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/206 anonim ***** válasza:
82%
Mert a nők is normális férfira vágynak, nem egy incelre. Az meg rólatok mond el valamit, ha egy nő inkább lesz egyedül mint veletek. Na ezen kéne változtatni. De van akinek már késő.
júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/206 anonim ***** válasza:
82%
Isten óvjon az incelektől.. százszor inkább egyedül
júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/206 A kérdező kommentje:

17-es mégis mi a túró bajod van az incelekkel?

Értékes férfiak vagyunk úgy mint a többi!


38F incel

júl. 19. 08:13
 16/206 anonim ***** válasza:
80%

#18

Szerinted mi baj van veled? Írd már le milyen vagy, de nem külsőleg. Mi az, amit lehet szeretni benned?

júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/206 A kérdező kommentje:

19-es: hűséges vagyok, rendes, lojális és normális. Igényes.


38F incel

júl. 19. 08:16
 18/206 anonim ***** válasza:
86%
Mert ránézek az ilyenekre és elmegy az élet kedvem. Egy társ örömet kell okozzon, nem fejfájást. Keress egy pótmamát, egy nyugdíjas nénit, aki szívesen gondoskodik rólad.
júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/206 anonim ***** válasza:
19%
A nők inkább osztoznak másokkal egy jóképű, magas, kigyúrt pasason, mint hogy összejöjjenek egy átlagossal, aki csak az övék. Így működnek.
júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/206 A kérdező kommentje:

22-es és ennek mégis mi a háttere? Mitől menőbb szeretői státuszban lenni 2-3 másik nővel egyszerre, parallel?


38F incel

júl. 19. 08:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!