Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/206 Leclerc ***** válasza:
64%
Ha egyszer a magyar normális szint túl alacsony, kapcsolatra alkalmatlan szint, akkor minek adnának? Mindenáron legyenek rossz kapcsolatban?
júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/206 anonim ***** válasza:
75%
A nők nem osztoznak, a nők nagyon féltékenyek. Még ennyit se tudtok, ti bánatosképűek.
júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/206 A kérdező kommentje:

24-es: miért gondolod hogy amit én normálisnak tartok az nem elégséges szint, sőt? Csak nem vagyok nagyképű de sok értékem van. Egyszerűen a nők irreális elvárásokat támasztanak, nem tudni miért.


25-ös: Hol élsz? Rengeteg nő él olyan kapcsolatban ahol a férfi félreQr, sőt, van ahol tudnak is egymásról a nők. Tisztára mint Arábiában, de viccen kívül.



38F incel

júl. 19. 08:23
 24/206 anonim ***** válasza:
37%
26 Igazad van, erre nem gondoltam.. Ezek szerint azok olyan férfiak, akik mellett megéri ezt eltűrni. Mondjuk jól keresnek és nagyon jók a szexben. Az incelek ezt nem tudják teljesíteni.
júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/206 anonim ***** válasza:
84%
Mert jobb egyedül, mint egy hozzád hasonlóval.
júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/206 anonim ***** válasza:
84%
Mivel tudnál te többet nyújtani, mint az egyedüllét?
júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/206 anonim ***** válasza:
85%

Mert ha valakivel összejövök, azzal az a terv, hogy vele is élem le az életemet. Ahhoz meg olyan ember kell, aki partner.


Nem sértésből, de egy megkeseredett emberrel nem szeretném megosztani az életemet.

júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/206 anonim ***** válasza:
83%

Ismerkedés során is minden üzenetedet azzal zárod, hogy "38F Incel"? Ember, látjuk, hogy melyiket írod te, más a szín, meg kiírja, hogy a kérdező kommentje.

Valahol megértem a nőket, hogy ha ezen a szinten áll az értelmi képességed, akkor miért is vagy incel.

Amúgy hallottál már arról, hogy mindenki a maga sorsa kovácsa? Ha te 5 percenként azt erősíted magadban, hogy incel vagy, akkor az is maradsz egész életedben. Így nem is értem mire vársz. Jár a virtuális hátbaveregetés, elérted az életcélod. Szidd tovább a nőket, azért, mert Te béna vagy.

júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/206 anonim ***** válasza:
84%

Én mondjuk csak olyan emberrel jönnék össze, aki válogat. Legyen már elképzelése, hogy miféle embert keres maga mellé, legyenek elvárásai.


Ne csak egy "á, te szembejöttél velem az utcán, szingli vagy, akkor jó leszel"

júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/206 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok "esélyadogató". Semmiben.
júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!