Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/206 anonim ***** válasza:
81%

Ha dugni akarok,és nincs senkim,keresek valakit.Utána mindenki megy a dolgára.A lényeg,hogy nekem jó legyen.

Egy párkapcsolat pedig sokkal többröl szól,ott elég sok mindennek kell összeillenie.Én meg nem bírok mindenkit elviselni,ezért megválogatom.

A szex az más,ott csak dugni tudjon,és ápolt,normális legyen

Nem olyan rosszindulatú hülye,mint ti.

júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/206 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, a Nyugati mellett van egy retro diszkó. 40-es 50-es csinos jóképű csajok járnak oda. Menj le a haverjaiddal. Dobj be egy-két italt, táncolj, szórakozz.

Ott simán tudsz ismerkedni.

júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/206 anonim ***** válasza:
85%

Persze, ti szép lelküek. Mai kérdés, miért nem ad esélyt a nő, mikor:

- jobbat úgysem talál nálam, mert olyanonnak nem kell.

- a város cédája, mert 5-6 pasija volt

- beképzelt, nem nagy szám

- feleségül nem nagyon vennem ilyen múlttal (5-6 pasi)

- agresszív gondolatok is felmerültek


Komolyan, ti valóban azt hiszitek magatokrol, hogy normálisak vagytok?

júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/206 anonim ***** válasza:
86%

62

Ne nezdd le az idősebb nőket. Jobban átlatnak az embereken és tudják kit akarnak 🤣

júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/206 anonim ***** válasza:
82%

62# vagyok. Dehogy nézem, 48f vagyok 50 a barátnőm. A kérdező incelnek el kéne menni egy ilyen helyre, meet a maga 38 éve alatt nem tudott senkit felszedni, és nem érti, hogy miért.

Egy ilyen helyen talán egy talpraesett nő felcsípi, megtanítja férfiként viselkedni, és talán rájon, hogy mit rontott el.

30-35 éves normis nő nem fog egy ilyen balfékkel kezdeni, akinek a beteg agyának csak egy szűz, gyerektelen, csinos és szép nő lenne megfelelő.

júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/206 anonim ***** válasza:
89%

Nem arról van szó, hogy válogatok, de egy 5 éves házasságból kiszállva rájöttem, hogy nem nagyon akarok senkivel együtt élni.

Egyszer csak azon kaptam magam, hogy a 8 óra munka után még ingyen házvezetőnő vagyok. Egyedül élve nem csináltam kupit, a férjem széthagyott mindent. Állandóan kifogásolt valamit, osztotta nekem a feladatokat, miközben alig csinált valamit.

Köszi, elég volt. Én nagyon jól érzem magam egyedül. A férfiak szerintem azért bírják nehezen egyedül, mert pótanyát keresnek, aki mos/főz/takarít/intézi a csekkeket. Tisztelet a kivételnek, mert vannak kivételek, csak sajnos még nem ők a többség.

júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/206 anonim ***** válasza:
91%

Az egyedüllét öröme és szabadsága többet ér, mint a férfiak nagy részének társasága. Olyan kell, akivel jobban szeretek lenni, mint egyedül, ilyen pedig kevés van.


A te fajtád meg pont a szöges ellentéte ennek: nektek keserves kínzás a magány amitől bármi áron meg akartok szabadulni - ha kell akár úgy is, hogy összejöttök olyan nőkkel akiket még csak nem is kedveltek különösebben (pláne hogy a nőket úgy általában nem kedvelitek különösebben)


Ami vicces felállás, mert minél kevésbé jönnek össze veletek a nők, ti annál rosszabbak lesztek, és minél rosszabbak lesztek, annál kevésbé akarnak összejönni veletek a nők.

júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/206 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell mindenáron kapcsolat.

Ha nincs mindenben megfelelő, akkor egyedül jobb☝️

júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/206 anonim ***** válasza:
86%

" Érdekes a p*nátok megosztása random arcokkal, két felesért nem okoz túl nagy gondot. :D"


Átfogalmazom. Egy szimpatikus, jól kinéző pasival egyszer szexelni nem jelenti azt, hogy vállalni kell az együttélés problémáit, amelyeket már többen vázoltak elöttem.

júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/206 anonim ***** válasza:
82%
Incel közekedők, ha egy nő csak szexre választ valakit, az az ő dolga. Az, hogy nektek semmi de tényleg semmilyen kapcsolat nem jön vagy jött valaha össze, az nem azok hibája, akik nem akarnak tartós kapcsolatot.
júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!