Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/206 anonim ***** válasza:
86%
"Átfogalmazom. Egy szimpatikus, jól kinéző pasival egyszer szexelni nem jelenti azt, hogy vállalni kell az együttélés problémáit, amelyeket már többen vázoltak elöttem." Bizony, az itt panaszkodó férfiak úgy tesznek, mintha ők elzavarnának egy szép, szimpatikus nőt, aki próbálná őket elcsábítani egy szórakozóhelyen. Jó ez a kettős mérce:)
júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/206 anonim ***** válasza:
83%

Az a nagy probléma, hogy az incelek fejében az a régi kép van, hogy a nők minden áron tartós kapcsolatra vágynak. Pont ezért is próbálnak meg a "jóképű pasi úgyis el fog hagyni szex után"-nal riogatni. De az nem fér a fejükbe, hogy a nők is akarhatnak csak szexet.

És ezt a csak szexet nem egy ronda lúzer pasival akarják megélni, mert ha már szex, akkor legyen olyan, akire tényleg be lehet indulni.

júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/206 anonim ***** válasza:
81%

"ő olyan nagymellű, fiatal orvos vagy ügyvédnőt keres, aki eltartja őt."


Hiába pontozták le a 46-ost (bár azóta 75%-on áll, adtam én is neki egy zöldet), múltkor valóban ezt írta, hogy orvost vagy ügyvédnőt képzel el maga mellé (méghozzá vékonyat és nagymellűt, valóban írta ezt is). Egyszerű irodai dolgozó (mint ő maga) nem felel meg neki, ő maga írta ezt le (nem is tagadta; hallgatás, beleegyezés). Mindezt ugye úgy, hogy rendszeresen leírja azt is, hogy a nők maguk fölé választanak, hipergámok, irreális elvárásaik vannak, stb.

A férfiak is válogatnak, csak az sokszor nem olyan feltűnő, mint fordítva. De példának lehet hozni a múltkori srácot is, aki rondának tartja magát, de kizárólag a 10/10-es nőkhöz képes vonzódni (szó szerint idéztem őt is). Vagy épp válogatnak azok is, akik pocakosnak, elhízottnak tartják magukat, mégis csak az 50-60 kiló közötti, törékeny testalkatú, nőies nők felelnek meg, és ha nem jön össze, akkor villámokat szór az illető.

júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/206 anonim ***** válasza:
87%
Én 35 vagyok most, 5 év szingliség után most vagyok újra kapcsolatban. Egy jó pár évig nem is ismerkedtem aktívan, mert meg akartam tanulni egyedül is boldog lenni meg magamat összeszedni, fejleszteni magamon főleg belsőleg, de külsőleg is... utána pedig megvallom őszintén, válogattam. De nem azt tekintve, hogy "legyen alsógatyamodell alakja" meg "legyen legújabb Audi, családi ház a Rózsadombon minimum", hanem hogy jobb legyen nekem vele, mint egyedül, és lássak a kapcsolatban egy hosszútávú, meghitt kapcsolatot. Ezért társkeresőn is elég komolyan előszűrtem. Olyanra, hogy hol lakik, vallásos-e, akar-e házasságot, akar-e gyereket, van-e közös hobbi és érdeklődési kör, képek és íráskép alapján mennyire igényes, közéleti kérdésekben ne legyen radikális és bizonyos oldalon ne legyen, magyarul tudjon beszélni, vibe-ra legyen szimpatikus, korban passzoljon hozzám... én ilyen szempontból pragmatikus vagyok. Nem az első férfinak dobtam oda magam, aki azt mondja, "tetszel", csak hogy szegényke ne bántódjon meg... volt olyan randi, hogy "normális" az illető, de annyira nem volt bennünk semmi közös, hogy előre láttam, hogy mennyire boldogtalan és depressziós lennék, ha mellé lennék hosszú távon kényszerítve. És nem bántam meg.
júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/206 anonim ***** válasza:
79%

75, azt hol olvastad te isten barma, hogy meddő lett? :D a meddőség amúgy se így működik, a menopauza meg 35 évesen még nem játszik jellemzően.

Ha valamit nem tudsz, valamihez nem értesz, akkor inkább olvass utána.

júl. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/206 anonim ***** válasza:
80%
Rendes, lojális, normális kérdezőnk ismét rendesen, lojálisan, normálisan nyilvánult meg a 75-ös hozzászólásában. A primitív, bunkó, egy kisegítő iskolát végzett biológiai ismeretével sem rendelkező, másba csak azért belerúgni akaró, mert a másik hagyományos értékrendek alapján kialakított boldog párkapcsolatban él, igen kedves, rendes, lojális keresztényi jellemre vall.
júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/206 anonim ***** válasza:
21%
Mert a nők hipergámok, csak azt nézik, hogy mit tudsz hozzátenni a kapcsolatukhoz, nem érdekli, hogy emberileg milyen vagy. A legtöbb esetben szeretnek saját szintjüknél magasabbról válogatni.
júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/206 anonim ***** válasza:
80%

75: mintha a nő értéke abban lenne, hogy hány gyereket tud elleni. Amúgy nem lesz meddő egy nő azért, mert elmúlt 30, meg nem is akarok gyereket. Innentől kezdve...


És amúgy te mondod magad ilyen undorító jellemmel opciónak egy nőnek párkapcsolatra? Főleg olyannak, akiről már feltételezed, hogy nem tud szülni? Gyanítom, hogy igazából 20éves friss cicut szeretnél, de arra még inkább nincs esélyed, mert nemcsak személyiségre vagy katasztrófa, de sem pénzben, sem külsőben nem tudod azt a szintet hozni, amire egy szerinted termékeny, jó nő ráugrana.

júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/206 anonim ***** válasza:
83%
#80 ezt talán a kérdezőnek címezd, mert ő ácsingózna a tanultabb, okosabb, gazdagabb, jobb egzisztenciával rendelkező nőkre. Az nem hipergámia, hogy valaki nem áll össze valakivel, aki minden téren rosszabb nála, semmi pluszt nem nyújt az egyedülléthez viszonyítva, hanem kizárólag csak negatívumokat. Azt már kiválóan bebizonyította a kérdezőnk, hogy ő emberileg milyen, pont ezért nincs senkije.
júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/206 anonim ***** válasza:
21%

82


Természetes. És mivel a nők szerint csak nagyon kevés férfi “képes” valami pluszt hozzátenni az életükhöz ezért gyakorlatilag a kérdezőnek van igaza.

júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!