Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/206 anonim ***** válasza:
48%

Normális, egészségre kicsit is adó ember számára a tabletta nem opció.

Valamint, ha a nő akár indok nélkül annyit mond, hogy nem hajlandó ilyet szedni, az azonnali piros lámpa, onnantól minden más kotnyeleskedés és erőltetés.

Te is megteheted, hogy nem vagy hajlandó gumit húzni. Akkor nem egymással kell szexelni, és viszlát.

júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/206 anonim ***** válasza:
27%
140, tehát bele van kalkulálva, hogy valami minél elterjedtebb és persze minél könnyebben beszerezhető, annál több kretén használja? És minél több kretén használja, annál valószínűbb a hiba?
júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/206 anonim ***** válasza:
15%
18:16 Mikor írtam, hogy nem vagyok hajlandó gumit húzni? Azt írtam, hogy nem tartom elégségesnek... Nem kívánom senkinek ha elszakad és az utána lévő több heti stresszt... Sajnos esetemben történt ilyen.
júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/206 anonim ***** válasza:
17%
18:20 Tökéletes használatot feltételezve is vizsgálták. De akkor is 2 a Pearl indexe nem közel 0, ahogy itt sugalmazták..
júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/206 anonim ***** válasza:
37%
143, teknikailag nem írta, hogy nem vagy hajlandó, csak annyit írt, hogy megteheted te, vagy bármelyik férfi, hogy a "szexuális szabadságért" lemond a gumiról. A döntési szabadságról írt.
júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/206 anonim ***** válasza:
38%
144 és még így is a kondom a legbiztondágosabb nem hormonális fogamzásgátló (kivéve a réz spirált, amit alig páran tudnak használni, mert jellemzően csak a baj van vele).
júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/206 anonim ***** válasza:
15%
Szerettem volna az elmúlt majdnem két évtizedben, ha nem csak én gondolok a fogamzásgátlásra férfi létemre. :D (a sztereotípiákkal ellentétben) Ha én használok óvszert akkor jó lett volna, ha a Partnerem is gondol valamire, akár nem hormonális fogamzásgátlásra, de ez úgy tűnik luxus elvárás. :D
júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/206 anonim ***** válasza:
63%

147, én az első komoly kapcsolatom óta fogamz!sgátlót szedek. Ha egyszer gyereket akarok majd, akkor kiderül mit okozott pontosan az elmúlt 10 ÷v, meg ami még jön. Nem azért teszem, mert érdekel, hogy ki akar, vagy nem akar gumit húzni, hanem, mert így érzem magam biztonságban gyerek fronton.

Mindenkinek joga van olyan nőt keresni, aki védekezik.

Húgomék mindkét módszert használják (gumi+foggátló). Az a te bajod, ha mindig olyat találtál, aki nem partner a védekezésben. Jogod lett volna tovább keresgélni, ha zavar, hogy csak a kondom áll közted meg a gyerek között.

júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/206 anonim ***** válasza:
14%

18:40 "Jogod lett volna tovább keresgélni, ha zavar, hogy csak a kondom áll közted meg a gyerek között."

Azt hiszem sikerült megérteni azt, amit gondoltam eredetileg is (nem a Te hibád), lehet nem voltam egyértelmű elsőre, és szerencsétlen helyen is volt az első hozzászólásom (egy óvszerellenes hozzászólás után). Sajnos igazából megmondom őszintén sosem voltam olyan helyzetben, hogy válogathassak, azért voltam kénytelen ezt is tűrni és rendszeresen stresszelni ezen.

júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/206 anonim ***** válasza:
8%

Még mindig azon rugóztok hogy a férfi védekezzen

Miközben az egész problémát az jelenti hogy a férfinak védekeznie KELL, mert jogofosztott helyzetben kénytelen. Míg a nö dönthet bárhogy akkor is ha teherbe esik, neki nem kell semmit sem.

Tehát ugye itt van a szexuális jogfosztottság, gyerektartásos jogfosztottság, nameg itthon a nők 40, külföldön meg a kvóták ami jogilag hátrányos.

Mi kell még nektek?

Mi még a feministák célja?

Mit akartok még tőlünk?

júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!