Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
 181/206 anonim ***** válasza:
10%

Amúgy meg semmi gond, vezessük csak újra be az abortusztilalmat, de minden esetben, és rendben lesz.

Azaz ha megerőszakolnak titeket akkor sem vetethetitek el a magzatot, mert jujjszegémymagzat, és akkor mindenki így járt

És akkor mind sz.punk mint a torkosborz, de legalább egyenlően

júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/206 anonim ***** válasza:
71%
180, senki nem tehet róla, hogy a nő terhes és nem a férfi (talán csak Isten vagy fene tudja ki, aki ezt kitalálta)...viszont akkor már logikus, hogy az hozhassa meg a döntést, akinek a testét érinti a dolog?
júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/206 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsére már gyakorlatilag impotens lettem az állandó stressztől, hogy teherbe ejtek valakit, mert csak én védekezek férfiként, hosszú távú párkapcsolatban is. :D Amúgy már írjátok, hogy bizony elszakadhat az óvszer, már ez is haladás... Mondjuk tényleg rengeteg kockázattal jár egy terhesség a nő számára, ezért kell mérlegelni a kockázatokat a fogamzásgátló lehetőségek tekintetében. Aranyos, hogy valaki azt írta, hogy sajnálom az óvszerre a pénzt...nem, nem sajnálom, csak sosem tartottam elégségesnek, de el kellett fogadnom, hogy a Partner nem foglalkozik ilyennel... Átlagos/átlag alatti vagy mondhatom úgy, hogy nem vonzó férfiként ezt el kellett fogadjam, vagy marad a több évtizedes magány... Nem szerettem volna nem kívánt Gyermeket, és nem a pénz miatt...(Mondjuk esetemben az egy olyan 30 millió forintot jelentett volna, mire felnő...)
júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/206 anonim ***** válasza:
78%

183, senki nem tudhatja mit művel vele a gyógyszer. Sokan olyan hormonális gondokkal küzdenek utána, hogy évekbe telik, míg teherbe esik, komoly, hosszantartó hormon kezelésre, rosszabb esetben lombikra lesz szüksége.

Persze, sokaknak nem okoz gondot, de, hogy tervezed kiszűrni azt, akinek igen? Megéri a gyógyszer, ha meddővé tesz? Ha mikor elhagyod elkezdesz kopaszodni,vagy épp szőrösödni, összevissza vérezni?

A legkevesebb, hogy trombózisod lesz, vagy meghízol. Vagy értékelnéd a 0 libidót és hüvelyszárasságot, ami szinte alap?

Én szedem, mert így érzem magam biztonságban, de a valóságban a gumi rizikója sokkal kisebb, mint amit a gyógyszerrel vállalsz.

Tehát valóban "ezért kell mérlegelni a kockázatokat a fogamzásgátló lehetőségek tekintetében."

júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/206 anonim ***** válasza:
19:25 Mindig használtam gumit, ha nem lett volna egyértelmű...
júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/206 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt nőként azzal védtem ki, hogy csak olyan pasival szexeltem, akinek szültem is volna. Emiatt egészen sokáig voltam szingli, de szerencsére az olyan pasitól mint a 183-as is Meg mentett ez. Akinek mindegy, csak lyuk legyen, mert "csúnya vagyok úgyse kapok jobbat"
júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/206 anonim ***** válasza:
78%
183: az óvszer az nemcsak férfivédekezés. Az minden számára elérhető védekezés. És nemcsak a terhességi komplikációk okozhatnak kárt a nőben, hanem pont több mellékhatása lehet egy fogamzásgátlónak. És azért lássuk be, a legtöbb férfi azért húzza a száját, ha a foggátló miatt a nő meghízik meg hirtelen olyan szőrös lesz, mint Csubakka, hogy szőrtelenítéssel sem lehet kordában tartani... hogy a nedves p...i eltűnik és síkosítót kell hozzá venni... és ezek csak a lájtosabb mellékhatások, nem azok, amik a nő egészségre vannak baromi ártalmas hatással.
júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/206 anonim ***** válasza:
37%

185, írtam bárhol hogy nem?

De emellett elvártad volna a gyógyszert is a nőtől. Erre reagáltam.

júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/206 anonim ***** válasza:
21%

"Megéri a gyógyszer, ha meddővé tesz?"

Nem csak gyógyszer létezik, hanem már olyan megoldás is mint a spirál, szerintem egészen tűrhető fogamzásgátló.

De a nő dönthet úgy is persze hogy a pasas húzzon óvszert vagy elküldheti a pasat, ehhez is joga van. De sajnos sokminden máshoz is amihez nem lehetne joga

júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/206 anonim ***** válasza:
85%

"Nem csak gyógyszer létezik, hanem már olyan megoldás is mint a spirál, szerintem egészen tűrhető fogamzásgátló."

Azt leszámítva, hogy állandó gyulladást okozva véd meg, ami sokaknál komoly gondot okoz, ha meg mégis elmozdul, a gyerek lesz a legkissebb gond, mert a spirál arra megy, amerre kedve tartja. Találták már meg a méhfalban, a gyerek kezében, vagy épp a méhlepényben. Ez az a módszer, amit soha nem használnék.

A méhszájsapka lehet még női opció a gumi mellett, a spermicid nem játszik, mert elmarja a gumit, a többi meg hormonális.

Vagy már ott tartunk, hogy gumi helyett és nem mellett keresünk plusz védelmet?

júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!