Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-35 közötti nők, miért válogattok annyira? Miért nem adtok esélyt átlag pasiknak? Itt élünk Pesten egy csomó szingli ( incel ) pasi és nem találunk nőt, normális kapcsolatra. Hova válogattok még?

Figyelt kérdés

#pasi #társ #incel #Átlagnő
júl. 19. 06:42
 151/206 anonim ***** válasza:
15%

Egy férfinek egyetlen különjoga van ezekszerint, joga van nem szexelni

Jó lenne ha megfosztanátok a férfiakat ettől a különjogtól is, mert elég nyomasztó jog

júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/206 anonim ***** válasza:
87%
Engem az is érdekel pl kérdező, hogy mi a végzettséged? 35 fölött mit értél el? Mire vagy büszke?
júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/206 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell filóznod, te óvszerfób. Nem húzol gumit és nem fekszel le nővel. Problem solved. Vagy keresel meddő nőt.

Ha nem a nagy ő, akivel a családalapításon dolgozunk, már pedig óvszer nélkül álmaiban csinálhatja.

júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/206 anonim ***** válasza:
8%

"Nem húzol gumit és nem fekszel le nővel. Problem solved"

Igen, írtátok már hogy jogom van nemszexelni, felesleges ismételni.

Amúgy az is egy érdekes kérdés hogy ha ennyire védik a magzatot akkor miért nincs abortusztilalom is?

Nagyon nem értek vele egyet, dehát akkor lenne hiteles az egész kamu hogy magzatvédelem meg hasonlók.

Így kizárólag csak a nőket védik, a férfiak elnyomásával, jogkorlátozásával

Kereszténycel biztos egyetért az abortusztilalommal;)

júl. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/206 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy a nőnek is érdekében áll védekezni, nem olyan nagy buli semmi nélkül teherbe esni a szaros húszezeres gyerektartasert. Az abortusz meg elég fájdalmas és meddővé is tehet. Tehát bármit is beszéltek be maguknak az incelek, senki nem a csoffadt kis magocskaikra pályázik.,
júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/206 anonim ***** válasza:
85%
154. A férfiak nincsenek korlátozva, ugyanis simán védekezhetnek vagy elköttethetik magukat, ha nem akarnak gyereket.
júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/206 anonim ***** válasza:
89%

Az a vicces, hogy az óvszert férfi általi védekezésnek gondoljuk, a gyógyszert meg nő általinak... ezzel csak azt érjük el, hogy tudat alatt elvárjuk a nőktől, hogy az egészségüket veszélyeztessék, ha meg az óvszer mellett döntenek (és akár még fizetik is, de jobb esetben feles), akkor meg "jaj, a férfire akarja áthárítani".

Az meg a nettó vicc kategória, hogy valaki szerint az INDOK arra, hogy fröcsögjön a nőkre, akik nem akartak a kapcsolatban védekezni, hogy "de hát másképp nem kaptam volna ingyen puncit, brühühü".

júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/206 anonim ***** válasza:
10%

9:31 Szerintem elírta az autocorrect, nézd át a hozzászólást. 20%-ot akartál írni nem, mint Gyerektartás? Az én esetemben az havi 100 ezer forint felett lenne...

10:20 Sosem fizetett óvszerért nő egyszer sem, amikor párkapcsolatban voltam...a saját esetükben védekezést nem alkalmaztak.

júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/206 anonim ***** válasza:
81%
Én meg sok olyat ismerek, akik 20 - 30 ezreket kapnak. Ha meg olyan jól keresel, ne fájjon a fizud 20%a egy olyan gyerekre akit megcsináltál. És BTW, én nőket simán vettem óvszert is, vagy később közös kasszából ment.
júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/206 anonim ***** válasza:
76%
158: én simán vettem óvszert nőként is. És attól még tartom azt, hogy aki EMBER, az nem azt csinálja, hogy "jó' van, itt van ez a suttyó nő, aki védekezni sem hajlandó, nem szimpatikus, de azért jól megdugom és később panaszkodom róla a neten, mert más nem akar beengedni a p...ájába".
júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!