Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/332 anonim ***** válasza:

Milyen őrjöngés?

Ezt halál nyugodtan állítom, hiszen ti magatok meséltétek el mennyire zavart a gondolkodásmódotok

Én csak jót röhögök, szórakozok a dolgon, miért lennék emiatt ideges?

2023. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/332 anonim ***** válasza:

Mondjuk mások folyamatos sértegetese nem az? Akiknek egy "bűne" van, hogy nem ért veled egyet, ez vagy bunkóság vagy hiszti. Dönthetsz!


Nyugi, mi meg rajtad, és gondolkodom az esetleges lelki okokon!

2023. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/332 anonim ***** válasza:

Kellemes gondolkodást pajtás!

Rádfér

2023. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/332 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a baj, hogy férfiként írtál bármit is a hüvelyről, hanem az, hogy valótlanságot írtál:


"A nagyobb is simán mehet tövig, nem fáj."


A nőgyógyászos kérdésedre annyit reagálnék, hogy egyrészt ilyen ostobaságot soha nem mondana egy nőgyógyász - se nő, se férfi.


"Az a szánalmas, amilyen anatómiai ismeretekkel rendelkeztek páran."


Ha nálad kevésbé konfrontatívan szeretnék fogalmazni, akkor a "A nagyobb is simán mehet tövig, nem fáj." kijelentésed alapján finoman szólva hiányosak az anatómiai ismereteid, amire nem mentség a szexuális tapasztalata hiánya.


"Mert csak nőgyógyász tudhat valamit a hüvelyről... Istenem...


Nyilván nem csak nőgyógyász, de szerinted nem nevetséges, amikor azt hiszed - nem nőgyógyászként, - hogy férfi létedre jobban tudod, hogy mekkora a hüvelyem, vagy hogy éppen mi fáj, mi nem fáj szex közben?


Ami végképp vicces, hogy még csak azt sem veszed észre, hogy még saját magadnak is gyökeresen ellentmondasz, miközben - szerinted - nagyjából tisztában vagy a hüvely méreteivel nyugalmi és izgalmi állapotban.


"A nagyobb is simán mehet tövig, nem fáj."


vs.


"A méhszáj döfködése nagyon fáj. Sehol nem írtam, hogy nem."


De igen, írtad, tőled idéztem három sorral feljebb.

2023. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/332 anonim ***** válasza:
123! Na látod. Menekülsz!
2023. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/332 A kérdező kommentje:

#124

Linkeltem, hogy mekkora a hüvely. Tényleg olvass róla, mert ezt rossz nézni.

2023. okt. 2. 07:51
 127/332 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ideje lenne itt berekeszteni a témát, hiába linkelgeted a hüvely adatait, 100-szor leírtuk már, nekünk van hüvelyünk, és bizony nem mindegyikünké bírja tövig a nem kis méretet, és ezen az olvasgatás sem fog változtatni. A 124-es minden szavával egyetértek. Miért nem inkább arról írtál, hogy miért írsz egymásnak ellentmondó dolgokat?
2023. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/332 A kérdező kommentje:
Az, hogy a méhszáj döfködése fáj és az, hogy simán befér a nagyobb is fájdalom nélkül, nem ellentmondás. Remélem csak játszátok a hülyét. Nem 25 centiről van szó. Az persze, hogy túl nagy.
2023. okt. 2. 12:38
 129/332 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de továbbra is te vagy a hülye, nem mi! Ne akard megmondani, hogy hány centitől fájhat! Nem tudom, mit nem lehet azon érteni, hogy valakinek esetleg a 15 centi is durván bökdösi a méhszáját, más meg akár 20 centi fölötti méretet is elbír. Én a magam részéről befejeztem, te vagy troll, vagy súlyosan beteg személy vagy, és felesleges szócséplés folyik már csak itt.
2023. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/332 anonim ***** válasza:
0%
129! Akkor segítek èn! Egy nagy farkú illető ha a nő akarja tud finom meg kemény is lenni, addog megy míg kell. Egy 12 centivel te sose leszel kemény, érted már? Nem is szólva arról, hogy a nőknek a tudat, hogy nagy pénisszel van dolguk izgató!
2023. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!