Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/332 anonim ***** válasza:
0%
110! Újabb mélypontra süllyedés! A barátnő csak szexre való szerinted, szuper! Lassan kiderül, hogy valami fétises pszichopata vagy.
2023. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/332 A kérdező kommentje:

#110

1: nekem a szex a nőről szól

2: nem mindenkinek a szexről szól egy párkapcsolat

3: még senki nem bánta meg, hogy megismert.

2023. szept. 30. 19:03
 113/332 anonim ***** válasza:

"A barátnő csak szexre való szerinted, szuper!"

1. Maga a nö sírta el magát amikor deklaráltad a kreténségedet

2. A szex egy heteroszexuális párkapcsolat szerves része

Ha te azt megvonod (vagy a nö teszi meg) akkor a párkapcsolatnak gyakorlatilag vége

3. Mivel a nök, akikröl a kérdés szól igenis igénylik a szexet, mint írják és mondják: a behatolásos szexet, ezért igen muszáj ezt az igényt kielégíteni különben elidegenednek a férfitól

"nekem a szex a nőről szól"

Hazugság! Mint tudjuk a szex nálad a maszturbációról szól, másra képes nem vagy

"nem mindenkinek a szexről szól egy párkapcsolat"

Persze, az aszexuálisoknak nem arról szól. De tudjuk hogy te egyáltalán nem vagy aszex, csak kretén, a kettö nem ugyanaz

"még senki nem bánta meg, hogy megismert."

Amíg nem került veled párkapcsolatban addig talán

De addig jó míg nem kerül veled senki. Kinek jó az most őszintén?

2023. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/332 A kérdező kommentje:

Erről szól a kérdés lényege (#15,#16):

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2023. szept. 30. 20:16
 115/332 A kérdező kommentje:

#113

Ezzel a kommenttel mindent elmondtál magadról.

2023. szept. 30. 20:21
 116/332 anonim ***** válasza:

"Erről szól a kérdés lényege (#15,#16)"

Igen ezzel te is mindent elmondtál magadról XD

Csak ez kb. olyan mint ha egy csajnak közepes mellmérete van, aztán elkezdene szégyenkezni hogy neki csak enyhe közepes jutott, de a pasik csak a nagy cicikre gerjednek. Valójában pedig ugye gerjedünk mi a kisebb cicikre is

Akár a csajok az átlagos farokra is. De ezt te úgy sem értheted

Mondom: engedd el a témát!

Mindenkinek jobb lesz így

2023. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/332 anonim ***** válasza:
47%
116! Ha ennyire mindenki az inci-finci farkincádra vágyik...miért vagy ILYEN BORZALMASAN FRUSZTRÁLT??? Miért jössz ide feszültséget levezetni és másokat megalázni? Jól esik? Ettől érzed magad férfinek? Vagy miért? Csak erre válaszolj.
2023. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/332 anonim ***** válasza:
115! Igen eléggé sokat.
2023. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/332 anonim ***** válasza:

"Miért jössz ide feszültséget levezetni és másokat megalázni?"

Én nem aláztam meg senkit

Csakis önmagatokat alázzátok meg, de nem is itt hanem a való életben. Én csak elmondtam hogy ez miért helytelen, ez nektek fáj mert nem illik bele a világképetekbe. Ezért én vagyok az ellenség éppen.

Pszihiátriai esetek...

2023. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/332 anonim ***** válasza:

119! Pl. Kretén vagy most pszichiátriai eset stb. Nem sértő? Ezt te se gondolod komolyan, ugye?

Érted miről beszélek? Örjöngsz, miközben nem adtunk rá okot.

2023. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!