Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/332 anonim ***** válasza:
47%
100! Igen, de a nőknek nem kell a nagy. Már ha hinnél az itt észt osztóknak. 🤣
2023. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/332 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Még mindig itt a válasz arra hogy mi a valóság

A nök egy részének nagy kell, nagyobb részének meg nem fontos hogy az legyen, mert úgy is élvezi a szexet

De ezt a személyiségzavaros szűzgyerekek ugyis jobban tudják:)

2023. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/332 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, a férfi nőgyógyász nem arról oktat ki, hogy nekem mekkora pénisz a jó, hanem megmondja, hogy pl. miómám van. Szánalmasan kezdesz már mindent kiforgatni…

99-es: Nem tartok senki fejéhez pisztolyt, és én pl. nyalás nélkül életem végéig is ellenék, de bocsika, igen, ha vki csak 1-2 dologra hajlandó, akkor nem egymást keressük. Tudom, micsoda extrák, hogy egy férfi partner d.gjon már meg:-) Háborodj fel rajta rendesen, hogy milyen túlzó elvárásaik vannak a nőknek:-)

2023. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/332 anonim ***** válasza:
91%

Ez a "be kell dugni" dolog evolúciós eredetű, ugyanis a gyereknemzés is így történik. Ha nem dugja be, nem lesz gyerek. Ez így alakult ki az évezredek alatt.

Tehát ezt lehet "alapnak" is venni egy női férfi párkapcsolatban.

A lelki része a másik, amikor a nő a befogadó fél és testileg lelkileg így fogadja magába a férfit. Kvázi ez a legszorosabb kapcsolat férfi és nő között (mert a férfi ezáltal egyesül a nővel, a nő testén belülre kerül).

Pszichésen, lelkileg az ekkor felszabaduló hormonok még inkább segítik az összetartozás érzését (ne keverjük ide a dugáson alapuló egy éjszakás kalandokat).

Úgyhogy megvan annak a "miértje" hogy miért jó ha bedugja.....

Egy férfi nőgyógyász szakorvost meg ne emlegessünk már egy lapon egy átlag férfival!

A nőgyógyász évekig(!) tanulja a nő szervekkel kapcsolatos "mindent", nem összehasonlítható egy átlag férfi képzelgéseivel!

Arról nem is beszélve amikor egy férfi jobban akarja tudni, hogy egy nő mit érez a hüvelyével kapcsolatban.... Kész vicc! Egy nő jobban tudja milyen érzés nőnek lenni, ezt ne vonjuk már kétségbe (persze a nők sem egy egységes halmaz, minden ember más és más).

2023. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/332 anonim ***** válasza:
91%

"Leszámítva 3-4 választ senki se a kérdésre felelt."

Elég nagy a gyanúm hogy azt a 3-4 rendes választ adó felhasználó az amelyik a többi hozzászólást is írja. Hiszen egy adott kérdéshez mindig ugyanaz a pár ember tér vissza, miután kifutott a friss kérdések listájából

Tehát a rendes választ már régen megkaptátok: igen, le kell mondani a boldogságról ilyen feltétetelek mellett, nincs értelme barátnőt keresni.

Az hogy azt is leírtuk hogy miért, és ezt a kérdező és társai nem fogadják el, attól még rendesen válaszoltunk a kérdésre.

"én külön rákérdeztem, hogy miért olyan fontos az a fránya behatolás...és nulla választ kaptam!"

Nem a te buta kérdéseddel foglalkoztunk, hanem azzal amit a kérdező tett fel. Nekem férfiként is alap a behatolásos szex, anélkül nem is szex a szex, alapvető és kihagyhatatlan része a rendes szexnek

Ha én így érzem, gondolom a nők is. És írták is hogy elvárják mert alapvető igényük van a szexnél a behatolásos szexre.

Ezt miért nem lehet elfogadni válaszként? Mert nem tetszik?

"...győzködni kezdet a kérdezőt, hogy nem is kicsi a farka."

Nem nem erröl gyözködtük. Arról írtunk hogy ha kicsi is a farka (amiröl konkrétan nem is írt) akkor is képes (a nöt is) kielégítő szexuális életet élni

Ezt a tényt pedig a zavart szüzgyerekek nem fogadják el és ehelyett butaságokat kezdtek terjeszteni, nulla tapasztalattal.

Nem gáz az ostobaság persze, ha csöndben és szerényen szenvedsz vele. De amikor az észt próbálod osztani bután akkor az nagyon visszásan sül el.

2023. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/332 anonim ***** válasza:
44%

"Amúgy, akkor ti sose mennétek férfi nőgyógyászhoz, ugye? Hiszen férfi semmit nem tudhat hüvelyről..."

Szóval te nőgyógyász vagy kérdező?

Ha nem, akkor miért képzeled azt hogy bármit is tudsz a női hüvelyről?

2023. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/332 anonim ***** válasza:
0%

102! Nehogy már a gyakori legyen a bizonyíték! épp most olvasgatok egy kérdést, ahol aról írnak, hogy nem hogy 12 de 14 se elég a nők többségének. Akkor meg?


Neked amúgy ez valami komplexusod, hogy sértegetni màsokat törpike? Vagy mondom ez valami kis pénisz fétis nálad?

2023. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/332 anonim ***** válasza:
0%
103! Most te ezt poénnak hiszed, de tényleg nem értem ezt, miért veritek magatokat rajta. Már a behatolásos szexen. Nem mindegy mitől van orgazmusod? 🤔 emlékszem egyszer egyik barátnőm is teljesen kivolt, mikor mondtam neki, hogy én sose fogom megdugni. Még sírt is. Én azóta se értem ezt a cirkuszt a bedugás körül.
2023. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/332 A kérdező kommentje:

#103

Az a szánalmas, amilyen anatómiai ismeretekkel rendelkeztek páran.


#104

Jól írtad a behatolást. A hüvely méretéről volt szó, nem arról, hogy milyen érzés nőnek lenni...


#105

Szerinted mondjak le a boldogságról, mert felesleges ilyen feltételekkel barátnőt keresnem. Köszi a választ.


#106

Mert csak nőgyógyász tudhat valamit a hüvelyről... Istenem...

2023. szept. 30. 14:56
 110/332 anonim ***** válasza:
89%

"Nem mindegy mitől van orgazmusod?"

Hogy volna mindegy?

Ha mindegy volna minek kéne hozzá neked nö? Kivernéd azt csá, nem jönnétek ezzel a "kinyalom azt elég neki" ostobasággal

Amúgy ezt is javasolnám nektek: mivel magasról tesztek a nökre, ezért teljesen felesleges is erőltetni nektek ezt a barátnő témát, ott a kezetek, nem mindegy nektek kié?

"emlékszem egyszer egyik barátnőm is teljesen kivolt, mikor mondtam neki, hogy én sose fogom megdugni. Még sírt is. Én azóta se értem ezt a cirkuszt a bedugás körül."

Én azt nem értem minek volt barátnöd? Nem tökéletesen felesleges számodra?

Kérdező számára is az, hiszen neki is mindegy mitöl élvez el valaki, akkor a keze is tökéletes

Csak bántjátok lelkileg azt a szerencsétlent aki összeáll veletek. Teljesen feleslegesen

2023. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!