Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/332 anonim ***** válasza:
92%

"A nagyobb is simán mehet tövig, nem fáj."


Ha neked tolják be tövig kellő síkosítással, akkor lehet, hogy nem, mivel nincsen méhszájad, a prosztatád meg "nincsen útban".


Nemcsak nevetséges, de súlyos tudatlanságra is utal, amikor férfi létedre akarod megmagyarázni, hogy egy nagyobb méret (akár hosszra, akár átmérőre) nem fáj.

2023. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/332 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, megkérdezhetem, hogy hány nővel volt eddig szexuális kapcsolatod?


Köszönöm, ha őszintén válaszolsz erre.

2023. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/332 A kérdező kommentje:
2023. szept. 27. 18:03
 74/332 A kérdező kommentje:

#71

Majd egyszer beszélj nőkkel erről.


#72

Amint a kérdésre adsz választ.

2023. szept. 27. 18:07
 75/332 anonim ***** válasza:
89%

"Majd egyszer beszélj nőkkel erről."


Többször is beszélgettem erről nőkkel, plusz van saját méhszájam, így meg tudom ítélni, hogy - bocs, hogy nyersen fogalmazok - baromság, amit állítasz: "A nagyobb is simán mehet tövig, nem fáj."


Ha nem lenne ennél értékesebb a szabadidőm, meg nem látnám totálisan értelmetlennek, több tucat ezzel kapcsolatban nők által kiírt kérdést linkelhetnék be csak erről a fórumról.


"Amint a kérdésre adsz választ."


Gondoltam, hogy nem volt még szexuális kapcsolatod.


Akárhányan adtak, adnak választ a kérdésedre, és teljesen mindegy, hogy mit írnak nők és férfiak, ugyanazt hajtogatod, és kizárólag olyan kérdéseket és hozzászólásokat linkelsz be, amik a te negatív látásmódodat támasztják alá, pedig sok olyat is találhatnál, ha akarnál, ami cáfolja.


Nem írod le, hogy hány centis a péniszed, nem válaszolsz arra, hogy hány nővel volt szexuális kapcsolatod, helyette terelsz.


Megírnád, hogy mi volt a célod ennek a kérdésnek a kiírásával, és mit reméltél tőle?

2023. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/332 anonim ***** válasza:
92%
75-ös: Más kérdésnél is ugyanezt csinálja, ill. meghazudtolja a női válaszadókat, hogy biztos nem nők, akiknek semmi bajuk a kis pénisszel. De az olyan válaszokban meg vakon bízik, ahol a nagy péniszt éltetik:-) Súlyosan beteg a kérdező, és nem gondolnám, hogy mikropénisze lenne…
2023. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/332 anonim ***** válasza:
44%

Mi az isten nyiláról kell itt diskurálni 8 oldalon keresztül?

Kiderült már mekkora a pöcse kérdezőnek?

2023. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/332 anonim ***** válasza:
90%
77-es: Dehogy, az hétpecsétes titok:-)
2023. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/332 anonim ***** válasza:
44%

"Gondoltam, hogy nem volt még szexuális kapcsolatod."

Csak szólok hogy ezek az emberek mint a kérdező és társai dickcelek

SOHA nem voltak nővel, betegesen félnek a szextől, hiszen mentálisan betegek. Soha nem is fognak dugni, az ő szexuális életük kimerül abban hogy felteszik ezeket a kérdéseket (lásd azokat is amiket a kérdező belinkelt mind céltalan dickcel kérdés) és gondolom erre jót recskáznak.

"Nem írod le, hogy hány centis a péniszed, nem válaszolsz arra, hogy hány nővel volt szexuális kapcsolatod, helyette terelsz."

Ezt is tudjuk, 13 cm-es xar, ahogyan ő fogalmazott.

Sajnálom azokat akiknek valóban mikropénisz jutott, de ezeket a nyomorultakat egy percig nem érdemes

"Megírnád, hogy mi volt a célod ennek a kérdésnek a kiírásával, és mit reméltél tőle?"

Na ez a jó kérdés, erre lennék kíváncsi én is

Most vagy arra élvez hogy itt sírhatja a saját elméjének nyomorát, vagy csak provokálni akar másokat. Akárhogy is, pozitív célja nincsen a kérdésének az biztos.

2023. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/332 A kérdező kommentje:

#75

Ha beszéltél volna erről, akkor tudnád, hogy nem baromság, hanem igaz. Azért látod értelmetlennek, mert arra a több tucat kérdésre jut sok ezer, ahol a nagy a jó. Ez az arány is jól mutatja, hogy melyik méret, a nők mekkora részének jó. Olvasd el még egyszer, hogy mi volt a kérdés. Nem írtam centit, mert nem arról szól a kérdés. A tapasztalathoz pedig így állsz hozzá.


#76

Hogyne... mindenki én vagyok.


#77

Miért zavar?


#79

Nem félek a szextől. Remélem segít, hogy levezeted rajtam a feszültséget.

2023. szept. 27. 23:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!