Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/332 A kérdező kommentje:

#28

Gondoltam. Azért nem írsz ki ilyen kérdést, mert pontosan tudod a válaszokat.

2023. szept. 25. 15:29
 32/332 anonim ***** válasza:
79%

31


Szerintem teljesen felesleges és értelmetlen kiírnia egy sokadik ilyen kérdést.


Amikor én nő létemre ilyenekre válaszoltam az elmúlt 5-6 évben, és leírtam, hogy nekem a 12-13 cm-es pénisz méret az ideális, akkor férfiaktól kaptam meg számtalanszor, hogy nem nő vagyok, hanem kis farkú férfi, aki a sorstársait vigasztalja.


Hosszú évek alatt beláttam, hogy aki férfi létére két kézzel kapaszkodik a saját méretkomplexusába, annak minden érv, és minden olyan saját tapasztalatból írt - akár női, akár férfi - hozzászólás, ami nem illeszkedik a saját hitrendszerébe, sajnos 99 %-ban felesleges időpocsékolás egy jó szándékú hozzászóló részéről.

2023. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/332 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa, de sok ezer van. Főleg a #17:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


#32

Szeretsz sokat olvasni? Érdekel, hogy miért létezik ilyen komplexus?

2023. szept. 25. 17:55
 34/332 anonim ***** válasza:
89%

33


1) Ahogy az ellenkezőjére is van bőven példa, de megfigyeltem, hogy ha egy hasonló hozzászólásnál van 4-5 női hozzászólás arról, hogy nekik az adott méret bőven elég, meg egy-kettő, ahol egy-két férfi, vagy nő, vagy magát nőnek kiadó férfi bizonygatja, hogy minél nagyobb, annál jobb, akkor az, akinek méret komplexusa van, az az esetek 95 %-ában a számára negatív tartalmúakat fogja elsősorban látni.


3) Szerintem is logikus és észszerű a részedről, ha a "jó-e, ha minél nagyobb" kérdésben olyanoknak hiszel, akiknek prosztatájuk van, nem pedig azoknak, akik méhszájuk.


(De közben azért remélhetőleg te is jót nevetsz a női logikát ekéző vicceken. xD )


Szeretsz sokat olvasni? - Igen.


"Érdekel, hogy miért létezik ilyen komplexus?"


Igen, de az még inkább, hogy milyen tudatalatti motivációkból ragaszkodik valaki egy ilyen komplexushoz.

2023. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/332 anonim ***** válasza:
84%

"Igen, de az még inkább, hogy milyen tudatalatti motivációkból ragaszkodik valaki egy ilyen komplexushoz."

Ez engem is rohadtul érdekelne.

Csak engem férfiként érdekel hogy mi visz rá egy férfit hogy elássa magát mindenáron

Vajon miféle ösztön vezérel valakit hogy ragaszkodjon önnön inkompetenciájához akkor is, ha mások ezt cáfolnák?

2023. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/332 anonim ***** válasza:
26%
35! A kis pénisz egy testi fogyatékosság, nagyon nehéz elfogadni, hogy emiatt te másodrendű vagy, de idővel el tudod. Nyilván ha már ennyit kínlódtál, hogy enek megfelelően alakítsd az életed, akkor nem fogod egyszerre csak eldobni ezt, hogy talán-esetleg egy a millióhoz az eséllyel találj valalmi szerencsétlen kapuzárási pánikos csajt, aki megszán. Sokkal egyszerűbb maradni a régi úton, így érted?
2023. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/332 anonim ***** válasza:
91%

36#

A probléma ott kezdődik ugye hogy legtöbbször egyáltalán nem testi, hanem szellemi/mentális fogyatékosságról beszélünk.

Mármint azok esetében akik a még normálisnak tekinthetö méretüket is mikropénisznek azonosítják.

A mikropénisz valódi testi fogyatékosság, de akikről beszélünk ők 13 cm es pöcst is mikropénisznek gondolnak úgy (itt jön a poén!) hogy legtöbbjük soha életében nem volt nővel.

Tehát bármiféle releváns tapasztalat nélkül felállítanak egy teóriát amiben ők a vesztesek, és ezzel tényleg vesztessé teszik magukat. De csakis önmagukat fosztják meg az örömöktől, senki más nem tehet a nyomorukról.

Szóval maradj csak a régi úton nem zavar, csak a butaságaitokat ne terjesszétek mert kártékony és hamis!

2023. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/332 anonim ***** válasza:
30%

37! Pedig a kis pénisz testi és nem mentális probléma! Ha te tudsz olyan pszichológust, aki meg tudja növelni...akkor majd elismerem, hogy mentális baj! Addig ne mondj ilyen butaságot, köszi!


Nem mikro csak kicsi.


Na most mivel a szexhez nagy pénisz kell nyilván nem fogunk szexelni. Ez olyan, hogy mondjuk a kerekesszékes se lesz sose szertornász! Lehet, hogy tetszik neki a gyakorlat, de megcsinálni úgyse tudja. Emiatt ha esze van nem is próbálja meg.


Pontosítunk, önmagunkat mentjük meg a lelki sérüléstől, így pontod.


Ez úgyis kialakul mindenkinél, akinek kisebb szerszáma van. Szerinted én a net miatt tudom ezt? Dehogy is!

2023. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/332 anonim ***** válasza:
89%

"35! A kis pénisz egy testi fogyatékosság"


Neked mi az méret, ami alatt kis péniszről beszélsz?

2023. szept. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/332 anonim ***** válasza:
54%

"Na most mivel a szexhez nagy pénisz kell nyilván nem fogunk szexelni."


Akkor itt most be is fejezheted a trollkodást.

2023. szept. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!