Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/332 A kérdező kommentje:

#19

Jaaaa. Szóval, aki nem akar megalázó helyzetbe kerülni, annak pszichés problémája van. Jó, akkor ezek szerint mégis van.

2023. szept. 24. 16:14
 22/332 anonim ***** válasza:
91%

"Szerinted az ujj és a pénisz egyforma? Vagy hasonló? Az igen..."


Szerintem próbáld meg értelmezni, amit írtam.

2023. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/332 anonim ***** válasza:
91%

#18

Neki sincs pszichés problémája olyan értelemben ahogy te gondolod.

De ha saját magadat is megfigyeled láthatod hogy nálad is ezen a kérdésen van a fókusz. Nem véletlenül írtad hogy nem akarod használni csak a kezedet és a szádat. Azaz a "problémáról" el akarod terelni a másik fél figyelmét. A te fókuszod van azon hogy mások ne tudjanak róla, ezért terelsz....

Ilyen módon lehet hogy a "probléma" csak a te fejedben probléma, de a másiknak nem is lenne az (ha egyáltalán eljutna a dolog abba a fázisba).

2023. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/332 anonim ***** válasza:
96%

"#15


Akkor képzelj el egy szerinted túl kicsi méretet. Nem a konkrét méret számít."


Miért én képzeljek el egy "szerintem túl kicsi" méretet?


Annak mi értelme van szerinted?


Miért nem te képzeled el, hogy van olyan nő, akinek teljesen megfelelő lenne a méreted, csak a komplexusod és a szexuális önbizalom hiánya miatt el fogod szúrni egy kapcsolat lehetőségét, mikor szexre kerülne a sor, vagy már eleve az ismerkedésben is gátol téged?

2023. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/332 anonim ***** válasza:
48%

Ez már megint egy dickcel, vagy csak a régi még mindig?

A dickcel kérdező az olyan mint te: kizarólag azért incel (jelen

esetben önkéntes cölibátusban rohadó férfi) mert mentálisan képtelen kezelni azt hogy a méretei átlag alattiak. Pedig ugye a méretei jóeséllyel pont elegendőek a nők döntő többsége számára (sokak számára persze nem), de a pszihológiai defekt pánikbetegséget generál ebből a kis problémából. Így az ilyen szerencsétlenek soha az életben nem hajlandóak szexelni, és nem is lehet rábeszélni őket erre. Betegesen félnek a nőktöl, mert félnek a megszégyenüléstől, és hiába győzködnék őket akár nök akár férfiak arról hogy a méreteik elfogadhatóak, akkor sem hajlandóak változtatni meggyözödésükön. Pl. ha én elkezdeném neked mesélni hogy 12cm-el hogy élvezi a párom a szexet, akkor kiröhögsz és azt hiszed hogy vagy hazudok, vagy a párom teszi ezt. Hogy a nök javarésze van elég szük ahhoz hogy ez megfeleljen nekik, az eszedbe sem jutna.

Szóval segíteni nem tudok rajtad, ugyhogy további jó gyötrődést kérdező!

2023. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/332 anonim ***** válasza:
21%
Monnyá' le.
2023. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/332 A kérdező kommentje:

#22

Az ujjat hoztad fel példának.


#23

Azt írtad, hogy, ha lenne jelentkező, ő se tudna meggyőzni. Ez nem igaz. A probléma pedig nyilván nem olyan rossz másnak, hiszen mindenkinek a saját problémája a legrosszabb.


#24

Azért, mert akkor a kérdéssel foglalkoznál, nem a méretemmel. El tudok képzelni ilyen nőt, de a létezésében nem hiszek, mert nem ezt hallom tőlük. Hiszem, ha látom.


#25

Nincs pánikbetegségem és egy nő rá tudna beszélni, ha úgy van. Nem félek a nőktől. Írj ki kérdést arról, hogy 12 centivel mekkora király vagy. Keress egyetlen egy darab embert, aki elhinné és nem röhögne ki :)

2023. szept. 24. 19:11
 28/332 anonim ***** válasza:
80%

"Írj ki kérdést arról, hogy 12 centivel mekkora király vagy. Keress egyetlen egy darab embert, aki elhinné és nem röhögne ki :)"

Nincs rá szükségem kérdező. Én veled ellentétben egészen jól elvagyok a kis méretemmel, ráadasul úgy hogy nem kell szégyenkeznem, mivel a nőm élvezi (ez az amit a magadfajta nem hajlandó elhinni)

Mert én ugyan tudom hogy a kis méret nem ideális, viszont azt is tudom hogy kell azt használni úgy hogy az jó legyen mindkét félnek.

Vaginalis szex is van, mert az kell is szinte minden nőnek.

De ha egy nő beszélne hogy miért nem hiszi el sok férfi hogy a kis méret is elegendő, te azt sem hinnéd el, mert mentálisan beteg vagy.

2023. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/332 anonim ***** válasza:
3%
28! Én azt gondolnám, hogy hazudik. Már a nő, akinek elég a kicsi.
2023. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/332 anonim ***** válasza:
32%

"Én azt gondolnám, hogy hazudik. Már a nő, akinek elég a kicsi."

28# vagyok

Tudod, azt mondom egyetértek.

Én is azt hinném. Egy alkalmi partneremnek nem tudtam elhinni hogy őszintén megfelel neki a kis méret. Ahogy éreztem, van amelyiknek őszintén megfelelt, és van jópár akinek valójában nem, az ki is útközött, azzal nem jó a szex. De tegyük csak fel hogy mindenki hazudik, mert ugyis csak alkalmi az együttlét, a nők ritkán állnak le ócsárolni a szexpartnert ha már az ágyban vannak.

De akkor is ott van a rendes párkapcsolat, amiben ez a dolog nem működik ugyanúgy. Ha a nő hazudik, akkor egyrészt folyamatosan kell durván hazudoznia hogy előadja hogy ez neki jó. Erre így nem sok ember képes, hiába nő, a folyamatos hazudozás kiütközik.

Másrészt pedig saját magával cseszik ki. Nöként pasast bármikor talalhat, ha úgy szereti nagyfarkút is. Akkor minek vesződjön olyasvalakivel akivel nem élvezi?

Nem látom a logikáját

S mivel se megcsalni nincs épp módja, sem gazdag nem vagyok hogy azért legyen velem a nő, ezért hajlamos vagyok hinni neki. Főleg miután a bizalom fontos egy kapcsolatban.

És ha a nő folyton azt mondja is, mutatja is hogy élvezi, akkor az szerintem párkapcsolatban leginkább úgy is van

Persze csak a halál ami teljesen biztos. De hogy a dickcelek tévednek, és pszihológiai esetek azt is biztosra vélem

2023. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!