Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/332 anonim ***** válasza:
88%

"Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret"


Most komolyan,szerinted minden nőnek??

2023. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/332 anonim ***** válasza:
90%
50! Te nő vagy? 🤣 azt hittem egy olyan önsegítő bébirépás mint a két pipás!
2023. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/332 anonim ***** válasza:
89%

52


"Te nő vagy?"


Örülök, hogy a méhszáj, mint alapfelszereltség alapján helyesen következtetted ki. 🤣

2023. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/332 A kérdező kommentje:

#50

Ezzel a nők nagyon maximum 5%-a van így.

2023. szept. 26. 16:06
 55/332 A kérdező kommentje:

#51

Nem, csak a nagy többségnek.

2023. szept. 26. 16:09
 56/332 anonim ***** válasza:
75%

"A kis farkú férfiakat is egy testi adottság tartja vissza, őket még se érted meg, miért? Minek "csajozzàl" ha utána úgyis dob, amint meglátja a péniszed?"

Míg az inceleknek nincs lehetőségük szexelni, addig a dickcelnek általában van, csak mentálisan alkalmatlan rá hogy megtegye. Az inceleket ezért sajnálom, a dickceleket lenézem.

"Gondolom nők millióit tudod felhozni példának, akik csalódtak, hogy már megint egy 16, 18, stb centis farokkal kell szexelni, nem egy 13 ventis kis xarral, ugye?"

Nem, nem millióit. Sokkal inkább nők milliárdjait tudom felhozni, mondjuk ázsiában ahol az átlag farokméret még az európainál is kisebb.

"a nők mondják, hogy látványra csak a nagy izgató. Orgazmust lehet okozni kicsivel is, de közel se olyat, mint nagObbal."

Ha magad is azt állítod hogy örömet tudsz vele okozni, akkor mi a francnak itt ez a hiszti?

Hisz ezzel indítottál, most akkor mégsem ez számít? Te a versenyszellem jegyében akarnál csak dugni? A többi le van ejtve?

Egyébként honnan veszed ezeket?

Hiszen sosem szexeltél, mentálisan képtelen vagy rá.

2023. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/332 anonim ***** válasza:
52%
53! Nem úgy értem, hanem pont annyi hülyeséget írsz itt mint Mr Bébirépa!
2023. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/332 anonim ***** válasza:
0%
56! Az a baj veled, hogy képtelen vagy megérteni,vhogy van egy testi fogyatékosság, ami okozza, hogy nem akarsz szexelni, mert csak kudarc lenne. Így inkább kerülök. Ezt fel tudod fogni? Vagy fussunk neki újra még ovisabb módon?
2023. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/332 anonim ***** válasza:
75%

58#

Basszameg fel tudod fogni hogy én legfeljebb akkora méretekkel bírok mint ti?

És azt hogy nekem legalább annyira fontos a nők öröme mint nektek?

Ez a testi fogyatékosság valójában csak mentális, hiszen csakis mentálisan különbözök tőletek, és nincs olyan problémám mint nektek

2023. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/332 A kérdező kommentje:

#56

A csak szex nem érdekel, az ázsiai nők nem tetszenek, nekik se a kicsi a jó, az csak sztereotípia, hogy ott mindenkinek kicsi, szex nélkül is lehet nőkkel beszélni. Majd próbáld ki. Mint írtam, sokat foglalkoztam a témával. Hiába okozhat orgazmust a kicsi, a nőnek hiányérzete lesz. 15-20cm között jó.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2023. szept. 27. 00:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!