Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ilyen feltételekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen feltételekkel barátnőt keresnem vagy mondjak le a boldogságról?

Figyelt kérdés

Nekem a szex a nő öröméről szó, de sajnos túl kicsi a méretem, ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt. Szóval az lenne a szexuális életünk, hogy bármikor kielégítem a nőt kézzel/szájjal/segédeszközzel, de behatolásos szex nem lenne.


Más területen nincs olyan, ami kizárná a párkapcsolatot.


Így lehet találni hűséges nőt?


2023. szept. 24. 13:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/332 anonim ***** válasza:
46%
Feleslegesen aggódsz. A legtöbb nőnek a kisebb 14-16 centis farok a legjobb.
2023. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/332 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha most lenne egy jelentkező, te akkor is megfutamodnál.

Mert sok esetben ilyenkor nem is a méret a valós probléma, hanem a pszichés állapotod.

Vagyis hogy akkora hangsúly van ezen az életedben, hogy ha jönne is egy nő aki azt mondaná hogy ez neki nem probléma, te azt el sem hinnéd. Tehát a saját magadba vetett bizalmad sérült, így mondhatna vagy csinálhatna bármit a nő, akkor sem hinnél neki.

Az én "kedvenc emberem" is pont ezt csinálta(ja), miközben én hiába magyaráztam neki hogy a legszuperebb személyisége van akivel valaha találkoztam, és baromira nem a centizgetés jutna eszembe ha vele vagyok.

De ez persze csak KIZÁRÓLAG rá vonatkozik, mert őt már valamennyire ismerem!

Szerintem pszichésen kellene neked is "megerősödnöd" elsősorban.

2023. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/332 A kérdező kommentje:

#3

Fiatal vagyok. 20-25 közötti pár kéne.


#6

Mi az a dickcel?


#7

Nem. Az ujj teljesen más.


Direkt nem írtam centit, mert lényegtelen.


Amúgy megértem, ha ez egy nőnek se jó, hiszen az is tud nyalni, ujjazni, akinek jó a mérete.


Az aszex nők, aszex férfit szeretnének.


Azért köszi a választ mindenkinek!

2023. szept. 24. 15:50
 14/332 A kérdező kommentje:

#11

Mégis ki aggódik 16 centivel? :D Ha 16cm lenne, akkor nem lenne ez a kéedés...

2023. szept. 24. 15:52
 15/332 anonim ***** válasza:
87%

"Direkt nem írtam centit, mert lényegtelen."


Pont nem lényegtelen, mert az itt olvasottak alapján simán lehet, hogy egy teljesen normál pénisz mérettel vagy méret komplexusos, és nyomorítod meg a saját életedet, és vágod tönkre a saját önbizalmadat, ahelyett, hogy ismerkednél.

2023. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/332 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk azt nem értem miért pontozták fel #11-et.

14-16 az tudtommal nem kicsi, hanem átlag feletti. Legalábbis a statisztikák szerint.

2023. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/332 anonim ***** válasza:
34%

"#7


Nem. Az ujj teljesen más."


Gondoltam, hogy nem fogod leírni. Mert ahhoz szembe kéne nézni azzal a ténnyel, hogy az erektált péniszed 99 % valószínűséggel hosszabb bármelyik ujjadnál, amellett, hogy vastagabb, és akkor végig kéne gondolnod, hogy mi abban a logika, hogy az ujjaddal ki tudnál elégíteni egy nőt, de a péniszeddel - szerinted - biztosan nem.

2023. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/332 A kérdező kommentje:

#12

Ezt rosszul gondolod. Ha lenne jelentkező, örülnék neki. Nekem is jó a személyiségem (mások szerint is), de nekem nincs pszichés problémám/gyengeségem, mint az ismerősödnek.

2023. szept. 24. 16:02
 19/332 anonim ***** válasza:
90%

"de nekem nincs pszichés problémám"


"ezért sose aláznám meg magam azzal, hogy merev farokkal levetkőzzek egy nő előtt"

2023. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/332 A kérdező kommentje:

#15

Akkor képzelj el egy szerinted túl kicsi méretet. Nem a konkrét méret számít.


#17

Szerinted az ujj és a pénisz egyforma? Vagy hasonló? Az igen...

2023. szept. 24. 16:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!